Какъв течен сапун използвате?

  • 4 435
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 13
Не открих такава тема с търсачката и затова реших да ви запитам  Blush
Та така, споделете моля, какъв течен сапун използвате: за ръце и лице, или пък само за ръце (като мен), марка или определена съставка търсите...
За мен въпросът е от съществено значение предвид употребата му по десетина пъти на ден, особено чувствителната ми кожа през студените месеци и т.н. И кремът за ръце е важен, разбира се, но в домашни условия не винаги е подходящо/възможно постоянното мазане след измиване.
Очаквам да споделите ценна информация за тези течни сапуни, които харесвате или от които сте се разочаровали. Praynig

# 1
  • Мнения: 1 548
Аз използвам течен сапун само за  smile3508 . Много съм доволна от крема за ръце на Avon-"Skin So Soft"-много хубава ми става кожата от него . Ето малко и за кремчетата за ръце -> http://krasota.rozali.com/kozmetika/p6541.html

# 2
  • Мнения: 120
Не открих такава тема с търсачката и затова реших да ви запитам  Blush
Та така, споделете моля, какъв течен сапун използвате: за ръце и лице, или пък само за ръце (като мен), марка или определена съставка търсите...
За мен въпросът е от съществено значение предвид употребата му по десетина пъти на ден, особено чувствителната ми кожа през студените месеци и т.н. И кремът за ръце е важен, разбира се, но в домашни условия не винаги е подходящо/възможно постоянното мазане след измиване.
Очаквам да споделите ценна информация за тези течни сапуни, които харесвате или от които сте се разочаровали. Praynig

Няма значение стига да е pH неутрален и в никакъв случай да не е турски !
На мен лично ми харесват на Нивеа

# 3
  • Мнения: 1 186
"ТЕО" само за миене на ръцете Peace

# 4
  • Мнения: 1 312
В момента ползваме Тео-розов-само за ръце

# 5
  • Мнения: 5 001
ТЕО И Медикс използвам аз....

# 6
  • Мнения: 410
Теч.сапун ползвам както вкъщи (в момента ФА), така и в офиса (марка АРО на Метро, заради това си донесох една тубичка от вкъщи).
Обикновено редувам марките, следващият ще е Нивеа (не ми помня вида), преди имах Палмолив (мед+мляко, бадем), Дав (ориг.), избягвам бг-марките (напр.Тео), защото са мн.агресивни и изсушават кожата на ръцете, чуждите марки си позволявам да ги ползвам и за лице понякога.

# 7
  • Мнения: 2 123
АРО с мед и мляко, но само за ръце

# 8
  • Мнения: 1 875
Течен сапун ползвам за ръце само..
В кухнята - Живасепт/за миене и  на плодовете и зеленчуците/, в банята - Палмолив антибактериален.

# 9
  • Мнения: 5 593
Течен сапун ползвам само за ръце.В момента съм с FA, има приятен аромат и не изсушава кожата.Доволна съм!

# 10
  • Мнения: 2 090
Leocrema за ръце,мирише страхотно и овлажнява добре.

# 11
  • Мнения: 3 641
Ползвам само за ръце Палмолив  Peace

# 12
  • Мнения: 2 161
Палмолив купувам,само за ръце го използваме.Но ще се възползвам от темата и ще попитам:онзи ден в шоурума на Мерцедес  си измих ръцете със страхотен течен сапун.Не беше наливен,а самата тубичка беше сложена в дозатора,една такава синичка.Страхотен беше този сапун,просто като крем.Не вървеше да попитам дилъра си какви сапуни използват,ако някой се сеща по описание,да ми сигнализира.

# 13
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Течен сапун ползвам за ръце - обикновено си взимам Дав или Палмолив от Метро.

# 14
  • Мнения: 1 629
Моя е някакъв измислен на Bene, а иначе си купувам от една борса, много хубаво миришът.Анита се казва фирмата. Ама нямам време да отида.

Kak да си направим течен сапун сами мисля да пробвам по-натам да си направя сама  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт