.:: BG-Mamma и фирма Панагюрище 1962 стартират игра-конкурс с много награди ::.

  • 29 845
  • 332
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 616
Барабар Петко с мъжете и аз, но много ми харесват възглавничките  Heart Eyes
Да отваряте магазин във Варна, ей хора Simple Smile

# 46
  • Мнения: 10 758
Да отваряте магазин във Варна, ей хора Simple Smile
Е при тоя онлайн магазин за кво ти е във Варна Mr. Green

# 47
  • Мнения: 2 616
Щото е 10лв доставката  Embarassed

# 48
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Ей, то всички участваме, но аз ще спечеля! Joy

# 49
  • Мнения: 10 758
Ей, то всички участваме, но аз ще спечеля! Joy
Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 30
Включвам се и аз. PeaceПродуктите наистина са страхотни.Харесаха ми много одеалата и комплектите за спалня,много яки HugОпределено ще си поръчам нещо.Иначе в къщи всички сме с техните хавлии и кърпи.Доволна съм много.

# 51
  • Мнения: 382
И според мен трябва да вложим малко фантазия в отговора. А иначе браво за темата, обожавам да участвам в такива игри и особено с такива страхотни награди.
И аз нищо не можах да немеря, затова отговорих с мои думи - какво виждам, чувствам и т.н.

Можете ли да ми кажете как изпратихте попълнената форма за играта? При мен се отваря до телефон/където да попълня телефона си/ и не знам как да изпратя написаното!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Mожете ли да ми кажете как изпратихте попълнената форма за играта? При мен се отваря до телефон/където да попълня телефона си/ и не знам как да изпратя написаното!
натисни  ентъра и ще стане.
И аз много харесвам възглавничките!
Ивелина, може да си правим обща покупка.

# 53
  • Мнения: 382
Mожете ли да ми кажете как изпратихте попълнената форма за играта? При мен се отваря до телефон/където да попълня телефона си/ и не знам как да изпратя написаното!
натисни  ентъра и ще стане.



Ами нищо не става.

# 54
  • Мнения: 2 616
Mожете ли да ми кажете как изпратихте попълнената форма за играта? При мен се отваря до телефон/където да попълня телефона си/ и не знам как да изпратя написаното!
натисни  ентъра и ще стане.
И аз много харесвам възглавничките!
Ивелина, може да си правим обща покупка.

Ако не се съгласят да отворят магазин скоро  Joy Може, съгласих се Simple Smile

# 55
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Mожете ли да ми кажете как изпратихте попълнената форма за играта? При мен се отваря до телефон/където да попълня телефона си/ и не знам как да изпратя написаното!
натисни  ентъра и ще стане.



Ами нищо не става.
Затвори прозиреца и го отвори на ново Peace или рестартираи компютара,знам ли,не може да ти се отваря само до телефона,защото и емеила тръбва да си въведеш Peace

smile3516

# 56
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Хехехе, развеселихте ме,момичета!  Joy

# 57
  • Мнения: 520
о, и аз реших да си пробвам късмета.А, относно продуктите наистина са с голямо качество- вкъщи имаме два халати и кърпи, но ми харесват много и детските изделия възглавниците, и ще си поръчам от тях.Хайде, късмет на всички и после да се похвалите!!!!!!

# 58
  • Мнения: 1 175
Аз също участвах в играта,много newsm78 на въпроса за логото.Иначе продуктите на тази фирма са много качествени.Доколкото разбрах при поръчка над 100 лв. за страната е с безплатна доставка.

# 59
  • хасково
  • Мнения: 378
Хайде и аз да се включа в играта! Simple SmileМного харесвам техните продукти!

Общи условия

Активация на акаунт