Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 224 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора

София

Голям проблем ми е килимът в детската стая, който е върху под от естествен дървен паркет. Килимчето е 120х180см и вероятно поради малкия си размер се криви на всички страни, само човек да стъпи отгоре му, а играещо дете съвсем. Писна ми колкото пъти мина през стаята да го намествам. Има ли някакви подложки, които биха могли да се закрепят от долната му страна, така че да не позволяват на килима да се пързаля  newsm78 Ако има, къде да ги търся?
Цитирай

София

Преди години съм вижала в ХИТ такива подложки - бяха в кутийка нещо като мрежа , явно е гумена, за да се залепи за пода и за килима и да не се пълзаля. Скоро не съм гледала, но и  аз имам нови килимчета, който се пързялат по същият начин . Ще погледна тези дни и ще пиша ако видя.
Цитирай

В магазина за килими и мокети ,мярнах нещо за тази цел,но не питах .Беше във флакон .
Цитирай

Пловдив

По -тъничка гумена пътека за баня.
Цитирай

http://www.domko.com/images/ebfd580f33291e194271e56938b8b22c_zal … ashti-lenti-3.jpg
http://www.domko.com/images/d7ad8c9dad5b9a6a44c1af17b4ae7d8b_zal … ashti-lenti-1.jpg

Това е от сайта на Домко.
Цитирай

Варна

този скоч от Домко ми се струва доста лоша идея...за килим
нали все пак под килима също се мие и чисти

иначе това е най разпространения продукт, изглежда така/;

Цитирай

А това къде се продава?
Цитирай

ooooh! От кога имам този проблем с паркета и килима и до сега изобщо не съм се сетила за тая подложка  ooooh!
Цитирай

под ореха на сянка

абе кОвни му 4 пирона и си 6 точки....

п.п. става и с види за дърво, като подложиш и шайбички - туй да може да го изтърсваш от време на време ако си чистница....
Цитирай

А това къде се продава?

Виждала съм ги и в Практикер и в Бриколаж, даже и  в Метро  Peace
Цитирай

WONDERLAND so far

Може на няколко места по ъгълчетата да залепиш
гумички.
Цитирай

Galaxy 13197853088

намажи килима тънко със силикон, остави го да изсъхне и няма да се пързаля
Цитирай

София

Такива мрежички се продават освен в специализираните магазини и в големите супермаркети и в железариите.
Това, което аз съм виждала е на ТЕСА - прилича почти на мрежа за комари, но от гума  Smile Търсете ги при лепящите закачалки, уплътненията за прозорци, хартиеното тиксо във всеки супер са на различни места, най-често на брандирани стелажи.
Цитирай

София

Ще опитам с тези мрежички, мисля че и в магазините по левче съм ги виждала. Ще потърся и тези на ТЕСА, предполагам са по-тънки и ще стоят по-незабележимо под килима. Благодаря ви за идеите!
Цитирай

Пловдив

Майка ми е наслагала такива мрежички на всички килими и пътеки в тях. Не се забелязват нито издуват.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора