DR DUKOVSKI i steriliteta

  • 2 433
  • 16
  •   1
Отговори
zdraveite
az sam patsientka na doktor Dukovski ot 8 godini predi tova sam lekuvana ot sterilitet 6 godini no bez rezultat sled kato zapochnah da hodia pri nego imam dve prekrasni detsa za koito nikoi drug lekar ne mi davashe nadejda che shte se rodiat niakoga taka che ako imate niakakvi problemi sas zabremeniavaneto obarnete se kam nego za men toi e BOG

# 1
  • София
  • Мнения: 5 558
Заинтригува ме твоята "тема", поради факта, че ми се случи да се запозная с въпросния доктор веднъж... Вероятно поради обстоятелствата във връзка със запознанството ни, останах с коренно различна от твоята представа за този "лекар".
Както и да е.
Важното в случая е, че за да не звучи темата като плоска реклама, не е лошо да обясниш какви точно са били проблемите и как точно доктор Дуковски ги реши, а никой друг преди него не успя. Радвам се за теб. Въпреки че съм скептична обаче, съм отворена към смяна на мнението, ако докажеш твърдението си...

П.С. Пиши на кирилица

# 2
  • Мнения: 4 013
За първи път чувам за този доктор, моля да ме извиниш за невежеството, при все, че съм чела много и писала (не чак толкова много) и в проблемното.

Радвам се, че ти е помогнал, но наистина, кажи повече, така ни в клин, ни в ръкав, поста ти буди някои съмнения newsm78

# 3
  • Мнения: 743
Д-р Дуковски ми откри киста на яйчника с диаметър 8 см. С подходящо лечение и професионализъм /според мен/ към днешна дата нямам този проблем.
Д-р Дуковски се е едно от светилата в Гинекологията в Бг. Това е мнение не на пациенти, а на лекари.

# 4
  • Мнения: 384
Ех защо не влезе тук доктора за да види че и него все някой се е сетил да го похвали!? ooooh!
За специалист е спорен въпрос,а за бог си е жив майтап!!!
Киста с такива размери  и аз щях да ти открия,нищо че от медицина не разбирам грам,а това кистите да се пукат с медикаменти не е гениално хрумване на Дуковски,а практика то маса време!
 Успех Peace,дано не ти потрябва за нещо по-сериозно или недай си Боже по спешност Whistling

# 5
  • Мнения: 743
Ира79, ячно четеш повърхностно. Не ми се занимава с излишни спорове. Едва ли ти можеш да бъдеш критерий за професионализмът на въпросния лекар. А случаят с кистата ми не е точно такъв какъвто го представяш. Просто следващият път, когато решиш да изкажеш мнение, бъди по-внимателна и не толкова първична!

# 6
  • София
  • Мнения: 5 558
Дидика, не знам за останалите, но аз наистина се интересувам от мнения за Дуковски... Работата е там, че при моя миссед аборт, той беше единствения лекар от всички, които в онзи момент ме гледаха (поне 7 бяха..) на ултразвук, който изказа предположение за причини за случващото се, оплю прилаганото ми лечение и всичко, което останалите бяха казвали и правили (а кой знае, може и да е бил прав?) 

Кажи защо случаят с твоята киста е бил по-сложен? 

Аз останах с впечатлението, че Дуковски е с огромно самочувствие, но като изключим, че това го прави неприятен като поведение..., май е добър в това да вижда като гледа с ултразвук...

Моля те, разкажи повече.

# 7
  • Мнения: 743
Ами в интерес на истината той ми откри кистата /както казах 8 см. диаметър/, при положение, че ме бяха гледали и други гинеколози. Имах болка ниско долу в ляво. Казваха ми че може би е защото ми предстои менструация. По някаква случайност лекарят, който последно ме преглежда /в Майчин дом/, ме помоли да изчакам малко, защото д-р Дуковки бил в болницата и можел да ме види и той. Аз разбира се не знаех кои е този лекар, попитах и ми беше казано, че е едно от светилата в Гинекологията. Дойде човекът, само с пипане ми каза, че е киста. После ме прегледа с ултразвук и потвърди диагнозата. Каза ми за вариантите, които следват - 1. да продължи да расте; 2. да се пукне /щяло да боли доста/; 3. да започне да намалява сама. Също така ми каза, да направя консултация и с други лекари, но в никакъв случай да не позволявам вътрешен преглед, от опасност от механично спукване.
След наблюдение в продължение на месец, той беше готов за операция. През цялото време не ми е поискал пари, нито за прегледи, нито за консултации. Определихме времето за операция и той реши да направи последен преглед. Оказа се, че кистата за 1 седмица е намаляла с 4 см. Пропуснах да кажа, че умишлено не ми е давал лекарства, защото не бива да приемам хормонални медикаменти по други причини. Даде ми лекарство, което не си спомням вече как се казваше, само еднократно за прием. След още една седмица кистата беше изчезнала напълно.
Сега, 10 години по-късно, моята гинеколожка ми казва, че съм имала късмет да попадна на д-р Дуковски. Нейното мнение за него като професионалист, както и на още няколко техни колеги, за мен е достатъчно, за да се доверя отново /да не дава Господ/ на този лекар.
Дано съм била полезна.

# 8
  • Мнения: 190
Д-р Дуковски не се нуждае от реклама ,наистина е един от най-добрите в гинекологията.Но... самочувствието му наистина е до небето.Познавам го лично ,но от няколко години не съм негова пациентка.Моя приятелка също има второ дете ,благодарение на него,а всички и казваха да не се и опитва.

# 9
Нека си поговориме за самочувствието му.Познавам този лекар от години и не мисля че има голямо самочувствие просто Вие не можете да преценявате хората

# 10
  • Мнения: 83
Абсолютно комерсиален, надут и невеж в областта на СТЕРИЛИТЕТА. Посещавала съм го лично.

Към авторката на темата: Ако имате желание, не е лошо да опишете случая си или как по-точно ви е помогнал въпросният доктор Дуковски.

# 11
  • Мнения: 384
Нека си поговориме за самочувствието му.Познавам този лекар от години и не мисля че има голямо самочувствие просто Вие не можете да преценявате хората
Стилянка,ти се отби да ни го похвалиш ли???
Познавам въпросния лекар лично,бях приета по спешност,4 дни се нагледах на абсолютно некоординираните му (но изказани)мнения,и липса на какъвто и да е професионализъм или внимание деже ако щете!
Най-интересното е ,че на етажа след това недоволни жени бяха абсолютно всички с едно изключение на майка от Бургас!Това е достатъчно показателно за мен!!!
Аз лично се обърнах към друг доктор и нправих отличен избор,а пак интересно съвпадение е можеби ,че лекаря който се погрижи за мен,водеше по рейтинг и в МД и тук във форумите! Thinking
Няма нищо лошо и от най-слабите доктори да има доволни! Peace

# 12
  • Мнения: 56
След като 9 месеца ми следи бременността и имахме уговорка да раждам при него в деня на раждането, след няколко телефонни разговора, които много добре описваха какво се случва с мен и че нещата вървят към  раждане, той ме прати на допълнителен преглед в кабинета си, да се бил уверял колегата му, че имам разкритие ( при контракции на 3-4мин #Crazy). След това въобще не дойде, изроди ме екипът, който си беше на работа в МД( добре, че не го послушах да отида чак до Студ.град, защото щях да родя в колата, бях с 9см.разкритие, направо от врата ме качиха на масата за раждане. Представете си какво щеше да се случи ако бях продължила към кабунета му в Петък, в 18:30ч, в най-голямото задръстване в София). Да не говорим, че на другият ден въпросното светило беше на работа и дори не благоволи да дойде и да види аджаба жива ли съм и какво е станало.
Няма да коментирам!!!

# 13
  • Мнения: 233
Ех защо не влезе тук доктора за да види че и него все някой се е сетил да го похвали!? ooooh!
За специалист е спорен въпрос,а за бог си е жив майтап!!!
Киста с такива размери  и аз щях да ти открия,нищо че от медицина не разбирам грам,а това кистите да се пукат с медикаменти не е гениално хрумване на Дуковски,а практика то маса време!
 Успех Peace,дано не ти потрябва за нещо по-сериозно или недай си Боже по спешност Whistling

За въпросния лекар съм писала в други теми тъй че с риск да се повторя ,че даже и потретя казвам че може някои и да са доволни но аз лично съм разочарована от неговия начин на поведение.В мое присъствие нарече доц.Маринов ,,помияр''.Не отива на такова ,,светило'' в гинекологията да нарича така колегите си.Представете си тогава как ли нарича пациентките.

# 14
  • Мнения: 233
След като 9 месеца ми следи бременността и имахме уговорка да раждам при него в деня на раждането, след няколко телефонни разговора, които много добре описваха какво се случва с мен и че нещата вървят към  раждане, той ме прати на допълнителен преглед в кабинета си, да се бил уверял колегата му, че имам разкритие ( при контракции на 3-4мин #Crazy). След това въобще не дойде, изроди ме екипът, който си беше на работа в МД( добре, че не го послушах да отида чак до Студ.град, защото щях да родя в колата, бях с 9см.разкритие, направо от врата ме качиха на масата за раждане. Представете си какво щеше да се случи ако бях продължила към кабунета му в Петък, в 18:30ч, в най-голямото задръстване в София). Да не говорим, че на другият ден въпросното светило беше на работа и дори не благоволи да дойде и да види аджаба жива ли съм и какво е станало.
Няма да коментирам!!!
Историята ти е идентична на моята,само дето той дойде да ме види в реанимация нищо че не той ми направи секциото  за което доволно почерпен от мъжа ми.Целта на посещението му беше за да го почерпим по сериозно.На другия ден в коридора на 7ет.стои до мен разговаря с една родилка ,приключват разговора а мене не ме и забелязва.Егати и наглото същество.

Общи условия

Активация на акаунт