«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

сред цвет€та

ћнени€: 3 033
»ска ми се да ви попитам, как се грижите «а кожата на лицето, а и на т€лото?  акви кремове, лосиони и др. и«пол«вате и колко често?

Ѕлагодар€ ви. Smile
÷итирай

¬арна до морето

ћнени€: 2 617
ќбожавам козметиката на ¬иши. —ме€ да твърд€, че на Ѕ√пазара н€ма нищо по-добро.
Ќ€кой мами тук ще ме упрекнат, че струва ц€ло състо€ние, но мисл€ че си заслужава. ѕолзвам € с месеци.
ѕолзвам тоалетното мл€ко /1/, лосион за почистване на грим /2/, крем за лице овлажн€ващ /3/ и крем за слънце /6о фактор/ /4/.
— 1 и 2 карам почти половин година. ќвлажн€ващи€ крем свършва на около 2 1/2 месеца.  рема за слънце ползвам по две лета.
¬с€ка вечер след работа или преди л€гане първо свал€м грима, после добре обтривам добре лицето си с памук натопен в –озова вода. “ова е чудо създадено у нас. —трува стотинки. ¬инаги съм € ползвала.
√орещо € препоръчвам на всички мами. ƒаже в дамската си чанта € нос€ през ден€ и когато усет€ лицето си некомфортно, също обтривам с розова вода, а след това с мл€кото. ѕосле взимам душ и постав€м крема за лице.
“€лото си мажа с масло за т€ло винаги след душ. “ук в јмерика намерихме специално за бременни кокосово мл€ко за т€ло. ѕрепоръчаха ни го от много места и е наистина ефикасно.
¬ъв ¬арна ходех в един салон на козметик /1 път в месеца/, маникюр и т. н. “ук са много мърл€ви. ќтидох един път и се отвратих, сега вече не стъпвам. —ама прав€ остатъка от процедури за разкрас€ване.
Ќе ход€ на фризор, защото косата ми е дълга и не € подстригвам, а и не ги обичам.  аносвам € /1 път в месеца/ с естествена кана, защото е полезна и подхранва. »ма червен, меден отенък и блести на слънцето.
ћного стриктно като войник се грижа за себа си. Ќе пропускам нищо.
ƒано да съм ти била полезна.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 6 206
suglkasna sum s Pela za Vichy, no az ot 2 meseca nasam si maja tialoto s Dove body silk i sum mnogo dovolna.Kojata mi stava nejna, kato koprina, dush gela mi e susto na dove. krema za lice na Deva i ostanah priatno iznenadana mnogo e hubav.
Manikiur i pedikiur si vikam jena 1 v meseca da mi gi pravi v kusti.Kato cena izliza sustoto, boiadisvam se vseki mesec, zastoto sum rusa.
Rozovata voda, obace na men ne mi diestva dobre na kojata i se izrinah Sad
Prez denia slagam antibakterialna pudra na liceto na Manhatan cviat vanilia(predpazva mi kojata ot pushaci i mrusotii), spirala Loreal, senki za ochi(rozavata gama) Bourjois, ruja mi e pak na Bourjois, chervilo pepel ot rizi na Loreal.
po vreme na bremenostta si mazah tialoto s Galenic protiv strii i biah dovolna. Tova e mai. Za drugo mai ne moga da se setia
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 620
«дравейте,
за лице аз ползвам козметиката на ≈userin зелената сери€ - почистващ гел, освежаващ тоник и крем-гел. ћного съм доволна от не€. јз съм с много чувствителна кожа, с лунички и много трудно намирам подходащите мазила, но този път мисл€, че уцелих  Smile ѕо принцип тези продукти са за ежедневна употреба, но аз ги ползвам 3-4 пъти в седмицата. «а около очите използвам едно серумче на Avon от което също съм много доволна.
«а т€ло ползвам лосионите на Avon - овлажн€ващ за чувствителна кожа и за след бръснене, който ползвам след епилаци€.
«а стриите  Evil or Very Mad ползвах ампулите на Lierac, но след като изхабих 3 кутии и дадох към 200 лв преминах на по-евтин вариант - пак на Avon, не че има н€какъв ефект от едното или другото, но се мажа всеки ден с надеждата да даде резултат Smile
“ъй като вече минах 25 години взех да се заглеждам по козметиката за 25 + Very Happy  малее, остар€х Crying or Very sad но още не съм се спр€ла на нещо конкретно. Ќ€мам бръчки, но все пак см€там, че тр€бва да започна овреме, за да не стане твърде късно Smile
јми това е от мен  Cool  ѕоздрави на всички!!! Smile
÷итирай
јз ползвам дневен и нощен крем за лице, почистващ гел за лице, крем за премахване на грима, крем за под очите, лосион за т€ло, лосион за т€ло, крем  за краката, през л€тото предпазващ крем от слънцето, когато излизам навън . » всичко това ежедневно.
÷итирай

сред цвет€та

÷итат на: jutoo
“ъй като вече минах 25 години взех да се заглеждам по козметиката за 25 + Very Happy  малее, остар€х Crying or Very sad но още не съм се спр€ла на нещо конкретно. Ќ€мам бръчки, но все пак см€там, че тр€бва да започна овреме, за да не стане твърде късно Smile

ћда, след 25 вече тр€бва да се и«пол«ва ко«метиката «а "«р€ла" кожа.  ”жас  и а« сега ги минах Rolling Eyes  Rolling Eyes
÷итирай

сред цвет€та

“ъи като пуснах темата, нека и а« да се и«кажа. ƒосега и«пол«вах доста неща на ра«лични фирми и още не съм се спр€ла окончателно на определена марка... «атова исках да ра«у«на€, от кои продукти другите жени са доволни и препоръчват. Smile  Ѕлагодар€ на всички «а мнени€та.

ј« също и«пол«вам лосион «а почистване на грима, дневен, хидриращ и нощен крем, гел «а и«миване на кожата  (в последно време и«пол«вам главно Clarins и Estеe Lauder, които също мога да препоръчам). —лед душ и«пол«вам лосион «а т€ло (в момента на Dove, които е и «а ст€гане на кожата и против стрии, не мога да прецен€ още дали наистина има ре«ултат) и Peeling крем.
»наче и а« като вас ход€ по веднъж в месеца на ко«метик. (включително педикюр и маникюр). » като и«ли«ам от него се чувствам като новородена. Wink
÷итирай

ћнени€: 182
јз пък използвам измиващо гелче на јрома енержи и лосион за т€ло също на јрома енержи с водорасли н€какви много са леки и хубави за всеки ден, хидратиращ крем флуид на Eucerin с фактор 15 за л€тото е супер.ј за зимата друг вид пак на Eucerin кожата ми ги понас€на Laughing направо чудо. »мам ужасна кожа  Embarassed » поне три пъти в седмица н€какво скрабче за т€ло, става гладичко Laughing “ова от мен дано съм била полезна с нещо! ѕоздрави!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 916
дайте ми съвет, мол€ ви..от година си мажа т€лото след бан€ само с нивеа..действа ми много добре, щото съм с дерматит и неща като dove, avon, oriflame не ми понас€т, но ми се ще да го смен€ Rolling Eyes , ползвали ли сте бети баркли...в ко€ разновидност, толкова ли е деликатен и нежен като нивеата, абе каквото знаете за този лосион...тенк ю предварително
÷итирай

¬арна

ћнени€: 5 178
» аз съм фен на VICHY. ¬ момента ползвам  отмор€ващи€ хидрогел за околоочни€ контур( thermal s eyes). ћного съм доволна, струва си пари4ките.
÷итирай

BE, 2260

ћнени€: 5 541
÷итат на: gea
дайте ми съвет, мол€ ви..от година си мажа т€лото след бан€ само с нивеа..действа ми много добре, щото съм с дерматит и неща като dove, avon, oriflame не ми понас€т, но ми се ще да го смен€ Rolling Eyes , ползвали ли сте бети баркли...в ко€ разновидност, толкова ли е деликатен и нежен като нивеата, абе каквото знаете за този лосион...тенк ю предварително

Ѕети Ѕаркли не, ако те интересув мога да ти кажа за Ѕетина Ѕарти Laughing
јко досега си ползвала Ќиве€, пробвай ƒав. —ъщи€ тип е и е много добро
÷итирай

—ф, ћладост1

ћнени€: 3 631
÷итат на: Pela
ќбожавам козметиката на ¬иши. —ме€ да твърд€, че на Ѕ√пазара н€ма нищо по-добро.

√решиш, ѕела. Smile
ќтдавна на Ѕ√ пазара има козметика като –ок, јвен, Ћа –ош ѕозе, ќйцерин, √аленик и др., които са класове над ¬иши.
¬иши, наистина са добра козметика. Ќе отричам.
Ќо имат само един основен недостатък. ƒневните им кремове са без никаква слънцезащита, което за мен обесмисл€ т€хното използване. ќсвен ако не се използв3ат като нощни или над т€х задължително да се нанас€ крем с фактор.
Ќай-доброто от всички мостри, които съм пробвала на ¬иши е нощни€т им концентрат –ети-÷. ¬идими резултати само след 2 нощи употреба. Smile
ќлиго 25 също е много добро.
јз имам един почистващ лосион 3 в 1 на ¬иши, писах за него тук наскоро. ћЌого съм доволна от него и определено това е продукта, който бих купила отново. Smile
÷итирай

¬арна

ћнени€: 7 957
÷итат на: rosa
»ска ми се да ви попитам, как се грижите «а кожата на лицето, а и на т€лото?  акви кремове, лосиони и др. и«пол«вате и колко често?

Ѕлагодар€ ви. Smile

“очно си мислех да пусна такава тема!!! Very Happy
јз ползвам кремове на AVON - дневен, нощен и за под очите, но нещо ми се иска да ги смен€. “ака че препоръчайте ми кремове за смесен тип кожа - има ли на ¬иши такива?
ѕрез л€тото ползвам кремове на ¬иши - с 60 фактор за лице и 30 за т€ло.
–озова вода ползвам също, но си оправ€м косата с не€ - много ми харесва. Ќа лицето обаче ме дразни - кожата ми се зачерв€ва от не€.
ћного съм доволна от един лосион за т€ло на AVON - за чувствителна кожа, но съм ползвала и на Dove един с блест€щи частици, който също беше много хубав.
÷итирай

—ф, ћладост1

÷итат на: gea
ползвали ли сте бети баркли...в ко€ разновидност, толкова ли е деликатен и нежен като нивеата, абе каквото знаете за този лосион...тенк ю предварително[/b][/i][/color]

«а Ѕети Ѕаркли не мога нищо да кажа, но виж знам доста за сери€та Ѕети Ѕарти ( за кратко ЅЅ) на Straub. Smile
«начи на Ѕг пазара има:
-ЅЅ  алое
-ЅЅ артик
- ЅЅ жълта, зелена, червена, син€, тропик, кристал, черна.
¬од€т се лосион за ръце и т€ло 500мл.
«а мен са доста воднисти като консистенци€. Ќ€кои мои познати не ги харесват, защото като ц€ло са доста парфюмирана сери€ и не върв€т добре с други парфюми.
получава се така, че лосиона за т€ло е с една миризма, парфюма другаи става едно омешване.
 ато ц€ло са интересни миризми. ѕак казвам парфюмирани.
ѕонеже са изц€ло на водна основа са по-подход€щи за л€тото, според мен. Smile
÷итирай

—ф, ћладост1

÷итат на: chockolina
“ака че препоръчайте ми кремове за смесен тип кожа - има ли на ¬иши такива?
ѕрез л€тото ползвам кремове на ¬иши - с 60 фактор за лице и 30 за т€ло.

ƒа, ¬иши имат такъв, разбира се. Smile
ѕо-нагоре в темата споменах за ќлиго 25-за смесена кожа. ћЌого добро кремче, според мен. Ќо н€ма слънцезащита. Wink
јз ползвах мострата от него-вместо нощен. ћного добре ми стоеше. аз също съсм със смесена кожа.
MYOKINE- също има з смесена кожа, но на мен ми се вижда доста скъпичък за крем на ¬иши.
»скай мостри, макар, че се съмн€вам да ти дадат. Neutral
Eucerin, дневен флуид за лице също е добър за смесена кожа.
јвен ’идранс оптимал- пак за смесена кожа.
ѕоследните два крема са с UVA/UVB 15SPF. Smile
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора