«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

јлтернативна медицина
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора

във фантазиите на н€кои хора

ћнени€: 698
јко има майки, които са давали на децата си "√ерисан", мол€ да споделите мнението си за препарата. ѕравехте ли почивки по време на даването?  олко дълго го пиха децата ви?
Ѕлагодар€! bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 169
ƒъщер€ ми е на 2.9месеца.»зпи 2 опаковки преди 2-3 месеца,с почивка 20 дни между т€х.Ќе мога да предцен€ дали √ерисана и е помогнал,но се чувстваше добре,като го пиеше.¬ момента е на ћарсианци.
÷итирай

Ѕлагоевград

ћнени€: 8
јз също съм много доволна от √ерисан  като стимулатор за дъщер€ ми. ƒокато го пиеше не боледуваше. „етох за него че може да се приема без прекъсване
÷итирай

аварна

ћнени€: 91
ќт близо година давам да сина си √ерисам - сироп, без прекъсване. » да чукна н€къде ... не се е разбол€вал сериозно (лека хрема). Ќе мисл€ да го спирам.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 142
2 години (т.е. две зими) давах √ерисан на дъщер€ си, като последната нещо не б€х доволна, но това е може би, защото тръгна на детска градина... newsm78
 ƒо преди това и се отраз€ваше много добре- почти не e боледувала, само две леки настинки за цели€ зимен период. ƒавах го 10 дни по 1 ч.л. сутрин на гладно и 20 дни почивка. “ака ми каза педиатъра. Peace
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 175
ƒавах на сина ми по препоръка на личната лекарка преди година когато започна да ходи на €сла. ѕолза не вид€х. ѕрез седмица беше със сополи и кашлица.
÷итирай

ћнени€: 374
» аз се чуд€ дали да давам на детето. ƒъщер€та на мои роднини го пиеше и б€ха сравнително доволни.
÷итирай

√орно нанадолнище

ћнени€: 1 998
Ќа синът ми му откриха лека анеми€ и започнах н€колко месеца да му давам сиропче √ерисан , след 3 месеца  Ќ¬ му беше 136  Peace ¬ момента почиваме , но след известно време см€там пак да започнем приема му  Hug
÷итирай

ћнени€: 374
ј болестите понамал€ха ли? «нам че от градината и вие много боледувахте.
÷итирай

ћнени€: 208
пихме герисан и имах големи надежди за него, но уви при нас н€маше ефект.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-9 от 9 отговора