Вярват ли децат Ви в Дядо Коледа

  • 4 838
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 733
 Моята дъщеря е вече голяма, но мисля че вярата не я е напуснала. Писахме уж в началото на годината писмо до Дядо Коледа за братче или сестриче, ще получи два броя догодина. Мисля че с това конкретно писмо и резултатите след изпращането му, детето ми още дълго ще вярва в чудеса Laughing

# 61
  • Мнения: 8 769
Моте вярват, въпреки, че още от миналата година дъщеря ми казва, че иска Дядо Коледа да й купи еди-какъв си подарък.... Crazy
Хубаво е да вярваш в чудеса и приказки, аз също вярвам вярвам в тях! Хубаво е да имаш стимул да бъдеш добър, милосърден и благороден. Не е само до подаръците, а до духовната същност на нещата.
Наскоро се завърнах от Италия. Там намерих книжка за Коледа-толкова търсих тук на бг книжка, с която на достъпен език да разкажа на децата си същността на този празник. Е, намерих я на италиански, но там изключително достъпно и приятно е разказано раждането на Христот, защо отбелязваме празника и защо подаряваме подаръци! На всичкото отгоре, е придружена с шаблони за рисуване. Разкошна!
Така че, тя върши идеална работа и за родители, които не желаят да вкарват в заблуда своите деца, но пък харесват традицията с подаръците.

# 62
  • Мнения: 636
Детето ми вярва, а на мен ми се иска да му обясня, че дядо Коледа е една игра, която хората играят около празника, за да се забавляват и защото им харесва да си подаряват тайно подаръци. Не съм й казала само защото баща й не позволява. Интересни  са ми постовете, в които разчитам такава носталгия по времето, в което и ние сме вярвали в дядо Коледа. Сякаш в него са били всичките ни надежди и сега - край.
Смятам, че Коледа е Рождество Христово и че добрият старец трябва да бъде  второстепенна фигура.

# 63
  • Мнения: 2 005
Вярва и му е много интересно , а и тази година купихме костюм на Дядо Коледа и ще пада голямо шоу  Joy

# 64
  • Мнения: 751
Мойто момче уж не вярва,ама днес си написа писмото до дядо Коледа. Wink

# 65
  • Мнения: 14 654
За дядо Коледа с тъга
Децата и дядо коледа
Няма и месец откакто са пуснати, може търсачката да се употребява понякога.

# 66
  • Мнения: 1 312
Много е хубаво да вярваш в нещо,опитваме се колкото може да задържим детското в тях,ама май не става.Не съм сигорна дали вярват или им се иска да има дядо Коледа-незнам.
Въпреки това спретнаха доста дълго писмо,което започва с Мили дядо Коледа..... Mr. Green

# 67
  • Мнения: 6 039
Моето дете панически се страхува от Добрия Старец. Говорихме дълго, но тя е категорична, и аз и учителката й в градината да скъсаме писмото до Дядо Коледа. Не искала подаръци, не искала да го вижда. Страхува се.

# 68
  • Мнения: 948
Там намерих книжка за Коледа-толкова търсих тук на бг книжка, с която на достъпен език да разкажа на децата си същността на този празник. Е, намерих я на италиански, но там изключително достъпно и приятно е разказано раждането на Христот, защо отбелязваме празника и защо подаряваме подаръци! На всичкото отгоре, е придружена с шаблони за рисуване. Разкошна!

Може ли да дадеш заглавието и автора на книжката? Заинтригувах се и може да се обадя на италиански елф  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 5 026
Вярва, той всъщност сега проумява кой е той Simple Smile

# 70
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Малката-почти на 4г.,вярва ,
а баткото -почти на 7,подозира каква е работата ,но..и той чака подаръци. Wink

# 71
  • BG
  • Мнения: 1 900
Поне на този етап да,вярва.

# 72
  • Мнения: 7 201
Peace Не мисля,убедена съм в това.Очаква го с нетърпение,днес дори ще пишем писмото до белобрадия старец. Laughing

# 73
  • Мнения: 929
Моето дете панически се страхува от Добрия Старец. Говорихме дълго, но тя е категорична, и аз и учителката й в градината да скъсаме писмото до Дядо Коледа. Не искала подаръци, не искала да го вижда. Страхува се.

Защо така?

Моята дъщеря май вярва в Дядо Коледа, но не съм много обедена.

# 74
  • Мнения: 148
Моят син вярва и го очаква с нетърпение Laughing

Общи условия

Активация на акаунт