Какво мислите за Виторио?

  • 5 459
  • 80
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 322
Много си е хубаво името, а също става и Викторио.

# 46
Викторио ми харесва повече

# 47
Имам близък, който се казва Виктор, но всички се обръщат към него "Виторио" и мисля, че ако искате да си кръстите детето така, нека си е Виктор, а ако като обръщение повече ви харесва Виторио, можете да свикнете близките му така да му казват.Виктор е много хубаво име

# 48
Мислили ли сте как ще звучи с бащиното и фамилното име? И как ще се произнася? ами ако някоя баба му извика Виториьо...И не напомня ли малко грубото обръщение на Виктория- Викторийо?

Виктор е супер име за момче...излъчва сила..

# 49
  • Мнения: 227
Хубаво италианско име. Харесва ми, бих кръстила детето си така Simple Smile  Peace

# 50
На мен ми харесва, ако наистина го искате кръщавайте го така и да не ви пука за чужсото мнение. Wink

# 51
  • България
  • Мнения: 457
Мислили ли сте как ще звучи с бащиното и фамилното име? И как ще се произнася? ами ако някоя баба му извика Виториьо...И не напомня ли малко грубото обръщение на Виктория- Викторийо?

Виктор е супер име за момче...излъчва сила..
Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 422
За мен Вито е модел на Мерцедес.

Както и умалителното на Виторио, де, защото Вито Корлеоне всички го знаем  Mr. Green

Виж фамилните имена. Не можеш да знаеш къде ще живее детето ти след 30 години, така че никога не можеш да предвидиш всички ситуации. Въпросът е да не звучи идиотски комбинацията.

Виторио като го признасям на клас ми звучи малко религиозно, като напев... Ако го кръстите така най-вероятно ще си му викате на галено Вито, в което няма нищо лошо... Иначе има величественост и красота в името.

Виж фамилията и бащиното, сериозно

П.С. и кажи женския вариянт, че ми е много любопитно...

# 53
  • Мнения: 2 013
 ShockedАз не бих си кръстила детето с такова име!  Hug

# 54
  • Мнения: 9 814
Не ми звучи добре.

# 55
  • Мнения: 110
Определено не ми харесва......

# 56
  • Мнения: 232
П.С. и кажи женския вариянт, че ми е много любопитно...

Ако е момиче ще е Никол...

Леле ама наистина голяма дискусия сте заформили.
На галено наистина ще му се казва Вито... но е кофти че повечето го свързваме точно с Вито Корлеоне, въпреки че момчетата си се радват на такива неща.
За бабите няма страшно някоя да му каже
Мислили ли сте как ще звучи с бащиното и фамилното име? И как ще се произнася? ами ако някоя баба му извика Виториьо...И не напомня ли малко грубото обръщение на Виктория- Викторийо?

Виктор е супер име за момче...излъчва сила..

Ами не, за бабите няма страшно.

Комбинацията с фамилното име звучи просто перфектно, мнооого по-добре от Виктор...

Но аз пак вземах да се разубеждавам  newsm78

# 57
  • Мнения: 1 817
Не изчетох всичко, но ще изкажа мнението си.
Не не ми харесва името. напомня ми за латино сериал.
Дори Виктор не ми харесва, че такива под път и над път. Ама това си е моето мнение. Нали паитате...

# 58
  • Мнения: 148
И на мен ми харесва Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако ще живеете тук и не сте прекалено руси, да речем, като идете на морето и почнете да се провиквате "Виториооо", поне две-три циганчета ще довтасват при вас. Заедно с братечетата си Лоренцо, Антонио, Винченцо и т.п.
Не зная защо ромите толкова обичат тези имена.
Лошо няма, просто споделям.

Общи условия

Активация на акаунт