Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 57
Йан Дънрос (Търговска къща) - Дж. Клавел и Ханибал Лектър

# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Малкия принц преди години  Sunglasses
Айсидора Уинг - на Ерика Джонг
Тита - на Лаура Ескивел и във филма ми хареса;
Двамата ми любими персонажи са: виконт дьо Валмон и маркиза дьо Мертьой- Опасни връзки - филм и книга  Peace

# 62
  • Мнения: 3 423
Двамата ми любими персонажи са: виконт дьо Валмон и маркиза дьо Мертьой- Опасни връзки - филм и книга  Peace

И на мене!

# 63
  • Мнения: 620
Семейство Глас.
О, и Беки Б.!

# 64
  • Мнения: 5 877
Ох, че хубава тема!
В детските, ще прощавате, има неправомерно количество достойни люде.
То не е Пипи, Емил, Карлсон, мама Муминка и въобще целият мумински род, то не са Точица и Антон, също и Мартин Талер, да, то не са Винетута и др. Всъщност в предпубертета се увличах по романизирани биографии на изследователи а ла Фритьоф Нансен, и до ден днешен ми е мило да мина по едноименния булевард  Laughing
Робинзон Крузо, струва ми се. По-устатите Шекспирови героинки, ето примерно Беатриче от "Много шум за нищо", тоя сорт благонравни дами. Швейк би било интересно. Батската невяста  Laughing

И ако щете ме наплюйте, но бих познала ъъъ за малко Стенли Ковалски.

# 65
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, Швейк!  Hug
Стенли Ковалски никак не харесвам, ама мен не ме влекат "лошите момчета" (големи комплексари ми се струват, съжалявам). Обичам добри момчета.  Flutter

# 66
  • Мнения: 2 241
Поручик Бенц, но и Елена
Фани Хорн, но и Ередиа

Джемма и Стършела

Елизабет Бенет и Дарси Embarassed

Карол.... може би не толкова, но Жан-Марк - да

# 67
  • Мнения: 516
Стенли не. Но Бланш Дюбоа винаги е предизвиквала огромна симпатия у мен. Артистична, крехка и ранима и тотално неспособна да управлява живота си.

# 68
  • Мнения: 843
Тръгнах да пиша.и спрях    Литература или кино?    Толкова с разичават...... Tired
  Литература в киното или наобратно..


  каквото и да напиша ЩЕ  си е дълът постинг, не защото аз съм умна/ Не съм/,  защото просто въпросът е формулиран така.
   

# 69
  • Мнения: 3 034
толкова са много! пиша само любими герои/ини от книги: Пипи, Алиса, Мечо Пух, Прасчо, Емил от Льонеберя, Малката Ида, половината индиански народ, описан от Карл Май, Роня, Билбо Бегинс и сигурно има още много.
после от книгите за пораснали: Шерлок Холмс, но и Еркюл Поаро; Габриела и Дона Флор; героините на Маркес са завладяващи характери, трудно ми е да избера любима; харесвам и жените в романите на Джейн Остин; Атос, Портос, Арамис и Д'Артанян, както и господин дьо Тревил; мадам дьо Ментнон - такава, каквато е в писмата си; героинята в подписа ми, както и свързаните с нея мъже - Елронд, Арагорн, също Гандалф и като цяло повечето от героите на Толкин, дори и отрицателни.

# 70
  • Мнения: 4 585
Тая темя дава повече информация за потребителите, отколкото ако им изчетеш
постингите в други теми. Един вид това, което не съм, но искам да бъда.

# 71
  • Мнения: 5 877
Ох, Швейк!  Hug
Стенли Ковалски никак не харесвам, ама мен не ме влекат "лошите момчета" (големи комплексари ми се струват, съжалявам). Обичам добри момчета.  Flutter
За малко, казах, Василисо  Laughing
Мисля, че с лошите момчета човек все заподозира, че сигурно могат някакви уникални неща, след като намират кой да ги търпи.

# 72
  • Мнения: 3 447
Мисля, че с лошите момчета човек все заподозира, че сигурно могат някакви уникални неща, след като намират кой да ги търпи.
... и то в една определена сфера, нали  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 070
Пипи
Форест Гъмп и Гилбърт Грейп
героите от книгите на Уилям Уортън
от сериалите - Тони Сопранои жена му, но не форумския, семейството на Малкълм, най-вече родителите и най-големият брат,
д-р Хаус разбира се и една сюрия народ от Спешно отделение.
Като се сетя ще допълвам.

Елица от Време разделно, Манол и Момчил, попа, абе всичките.

# 74
  • Мнения: 5 877
Мисля, че с лошите момчета човек все заподозира, че сигурно могат някакви уникални неща, след като намират кой да ги търпи.
... и то в една определена сфера, нали  Laughing
Е да! То в текста си пише, 'let's get the colored lights going' Laughing

Общи условия

Активация на акаунт