Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля много, да ми помогнете в избора. Моята кукла е вече 10кг.
Утре, най-късно в другиден трябва да купя столче за кола. Марката съм си я избрала вече и за да не се развиват дискусии за и против няма да я спомена.
НО, се чудя дали да взема от 9 до 18кг или направо от 9 до 36?
На това от 9 до 18кг може да му се пуска облегалката, в случай че детето заспи. Има и омекотяваща възглавничка.
Но пък другото ще го ползваме по-дълго време.

Не пътуваме често. На дълги разстояния пък досега въобще не сме пътували. Общо взето в София се движим, и го ползвам най-вече да седи в него докато извадя количката от багажника на колата, защото пък тя там стои  Laughing

Кое да взема???????????

Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват!   bouquet

Цитирай

9-35 избрах аз, доста пътуваме, спи си без проблем Peace
Но го ползва от 1г. и 2м., около 12.500 кг. беше, до тогава си се возеше в кошницата.
Цитирай

София

Тия кошници са егати недоразумението. Написали са ги до 13кг на табелите в магазините, но на инструкцията вкъщи като седнеш на спокойствие - до 66см. Е какво ще е това дете, квадратно ли, 66см и 13кг.

Мерси Никол!
Голямото води по точки засега.
Цитирай

Бургас

Ползваме и двете категории Smile столчета и от опит мога да кажа, че за бебо ще е по-удобно в столчето 9-18 кг, което може да се ползва до около 4 год., самото столче е по-вдигнато, бебето е на по-високо, има положение, сравнително удобно за спане, макар и на кратки разстояния, все пак понякога бебетата заспиват. Нашата кака като заспи в по-"голямото" столче и  ми се струва, че е ужасно неудобно за спане, постоянно се навежда напред, все едно да спиш седнал, а за  бебе - дори не мога да си представя да го сложа вътре, въпреки, че и на голямото може да спуска леко облегалката. Всъщност съм доволна и от двете столчета, но всеки да си знае своето. Laughing

Маце, защо си тръгна? Всъщност, разбирам те, понякога и на мен ми се иска, но засега устисквам при декемврийките. Hug
Цитирай

София

9-18 кг

Тези които са 9-36 изглеждат като 15-36 кг в общия случай разликата е, че имат 5 точкови колани (за 9-36 кг). 
Почти нямат и полягане, ако не се брои 5-6 град в момента имаме 9-18(всъщност то е 0-18 поставя се в 2те посоки, но определено не бих сложила новородено в него добре, че когато го купувахме синът ни бе на 6-7 м.)
Тези които са 9-18 ки, когато се поставят в колата на най-легналото положение са по-полегнали от кошницата която се монтира с гръб към движението.
Може да се ползва до 3-4 г, за мен това е дълъг срок и си заслужава парите (синът ми в момента е на почти 4 около 14 кг под 100 см и се събира в столчето на сестра си, бившето негово)

Мацата, не знам каква ви е кошницата, но нашата беше до 10 кг или 68 см, определено се различаваше от тази, която на същата марка бе до 13 кг(не само по цената която бе почти двойна)
Цитирай

София

Мерси, много за отговорите.
Говорих с една мама, на която детето е  на 2г и вече не ползват 9-18кг, защото било малко.  newsm78
Моята Маги върви височка и си хапва добре, да ми е жива и здрава. И не ми се ще да взимам нещо, което ще ползваме малко.

Отивам след малко на пазар, ще пробваме на място, в кое как стои. Ще пиша после.

Бисера  Hug, при януарките е толкова ведро и спокойно всичко, че не съжалявам въобще.
Определено много ми влияеха караниците.
Целувки!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.