Критики постоянно получаваме, но не се предаваме - Дюкан 133

  • 43 529
  • 997
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 292
Ох, олекна ми...разрешавате кафе, нали? Щото четох някъде на първа страница никакво кафе, само Инка, а я нямам тук.
Месо не обичам...Освен кожичката на пилето Mr. Green Днес ще пържа черен дроб, нали можеше, ако ме домързи имам страхотна консерва от риба в собствен сос, само риба и вода е 99 калории!
Вие сте си добре, отивате в Пикадили и оп-всичко напазарувате каквото ви трябва за диетата, аз обиколих всички вериги магазини и тук това там онова, тези 0,1% за млечни продукти е рядкост! Извара намерих най-ниско 0,2%, даже черен дроб е трудно да се намери!

# 76
  • София
  • Мнения: 687
Desert Moon, аз още не съм влизала в трета, но си го мислех това... защото от една страна идват толкова много празници, че не ми се мисли... от друга вече съм горе-долу ок със себе си... Пък и си спомних за това ,което Дюкан пише - че понякога усилието да свалиш още 2-3 кг. е твърде голямо, а после е много трудно да ги задържиш и май не си струва... Та, ако живот и здраве, успея да сваля още 1-2 кила до декември, мисля да вляза в трета... Но пък ще трябва да съм в нея 6 месеца... А сигурно ще реша да се върна във втора още преди това - да пробвам да сваля още 2-3кг.... Та се чудех ако третата ми е била само 2-3 месеца, а не 6 както е трябвало, това значи ли, че съм задържала само половината свалени кг и после трябва да задържам другата половина през следващата 3та фаза?! Малко е объркано, но се надявам, че разбирате какво имам предвид... Simple Smile

Туни, ако ще ми показваш по 1/2 свален кг. на всяко мерене те взимам за кантар и не само ще танцувам покрай теб, ми може и нещо друго да отнесеш... Simple Smile  Embarassed

# 77
  • София
  • Мнения: 979
момичета и момчета гледах едно клипче и бих искала да го споделя с вас
http://vbox7.com/play:5d7705f0
с пожелание да не прекаляваме с диетите/режимите (да не ни става фикс идея) и , че понякога и с 5-10 кг отгоре сме си хубавички

# 78
  • София
  • Мнения: 186
susan,прочети още няколко пъти първа страница,от това,което пишеш личи,че изобщо не си наясно с режима.Първо положи малко труд да се запознаеш с него,а не да караш хората тук да ти го преразказват.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 14:24 от Roisin

# 79
  • Мнения: 55
Здравейте дружинка,

хайде и аз да се запиша в новата темичка, да ни е честита и да ни отърве от много килца (е, само тези които искат Wink)...

Първо да се похваля - от днес съм официално в четвърта фаза.   newsm68
Избутах я моята луда трета криво-ляво, сега да видим оттук-нататък как ще я карам.
То моето беше всичко друго, но не и трета по учебник, но това е друг въпрос - в началото 2+ - от страх, по средата нещо като трета, а в края 3.5 до 4- заради продължаващото отслабване, но това моето го броя като някакво изключение...
Исках да кажа за навиците, които си изграждаме от режима и за които пише Дюкан като за "незабележим, но решаващ коз" в борбата с килограмите - хващам се, че несъзнателно предпочитам режимна храна, дори когато трябва да ям нережимно (за да спра отслабването), ми е някак си кофти и неестествено.  Rolling Eyes

И пак да кажа - всеки организъм е различен (не гледайте този или онзи, той е качвал/свалял в трета, значи и при мен ще е е така) - затова всеки трябва да намери своя вариант.  Peace

Tonito26newsm10 smile3501 написала си го за 6+ и дано това наистина да стресне прегрешаващите.
Искам да ти кажа, че искрено се възхищавам на твоята воля и нагласа, ти наистина си нашата гордост и талисман!  newsm20

Вещи и Туни, в моята професия жените са много малко, особено пък тук в Германия и за това от години на ред вече не ми правят впечатление стандартните обръщения от сорта на "момчета" и т.н. Напротив, учудвам се, когато някой изрично набляга на това "колежки" - дори имам чувството, че това е вид демонстрация.Wink   На мен ми е достатъчно да ме възприемат нормално и като всички останали и то не заради пола...  Grinning
Туни, недей се нервира, като някой се обърне с "момичета" - ти си си мъж и то какъв само...  newsm53

Бургазлийки, страхотни сте!

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 16:41 от blumchen_fee

# 80
  • Мнения: 571
Сюзан, каква е тая пилешка кожа и пържен дроб. Чела си , ама май недостатъчно. Повече ми изглежда че някой ти е давал акъл уж за Дюкан , обаче и той не е бил в час. Вземи се запознай с режима и тогава прави каквото и да било, или най- малкото прочети първия пост с внимание.

П.П. аз нищо готово не си купувам, купувам само продуктите , а храната си я приготвям сама. Не е толкова трудно да се готви.

Последна редакция: вт, 11 ное 2008, 14:26 от люска

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Нямаше ми три дни на компа  ooooh! а що нещо сте изписали Hug Аз се канех да започна днес, но явно старта на ударният етап ще е на 12.11......за десет дни  ooooh! днес бях на един помен и нямаше как да не хапна от житото и т.н. а и нямаше как да не ида въобще....така , че живот и здраве,въоръжена до зъби с воля и хъс  Mr. Green ставам една от вас   bouquetУтре сме канени на курбан, но нали ще има печена риба...и вода стига ми Flutter
Аз усърдно чета старите теми, обменям опит с вече правилите тая диета и все по-вече съм сигурно в себе си , че ще съм сериозна и няма да се проваля! Небива Naughty
Хубав ден на всички  Hug

# 82
  • Мнения: 226
Дидка прочете ли че за 10 ударен трябва да си под лекарски контрол? Колко имаш да сваляш? Повече от 5 дни няма смисъл
susan в коя държава си? може да ти помогнем с подбора на продуктите има доста от нас извън бг

# 83
  • Мнения: 225


Важно  съобщение
На 14.11.08г./петък/ от 15.00ч. ще се проведе
дюканско кафепиене в кафе Сан Суси гр.Стара Загора.
Поканени са всички.

# 84
  • Мнения: 146
Аз усърдно чета старите теми, обменям опит с вече правилите тая диета ...
Явно не си чела достатъчно, десет дни са само под лекарски контрол.

# 85
  • Мнения: 943
И аз да се запиша и да ви кажа ,че от неделя вечерта до днес сутринта ,демек 2,5 дни съм свалила 2,200 кг.Надявам се да продължа в същия дух

# 86
  • София
  • Мнения: 98
Влизам аз.......... и гледам:

1. Ядосано Тонито26!  spoko  НИдей сЪ ядосва, Тонич!  Hug Hug Hug   love001

2. Филюдка - взела, че минала в нелегалност - направо една разузнавачка съща!  Hug  love001


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 87
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Пфу! Изчетох ви, най-сетне се добрах до последната изписана страничка!  Mr. Green

Днес съм 300 гр надолу!  newsm78 Чак се ядосвам, че прегрешението май не ми се е отразило по никакъв начин!  Crossing Arms Ще ми подейства доста зле на мотивацията.

# 88
  • Мнения: 5
ужас!!! smile3511
снощи ядох пилешки воденички-варени!!!  chef
 newsm78днес чета в началната страница и в дреболии-няма пил.воденички,а само дроб.
заблудила ли съм се,сякаш  четох някъде по рецептите за тези возденички!
казвайтеееее smile3518

# 89
  • Мнения: 145
Здравейте,мили хора!  Hug

Само минавам да се обадя-жива съм,режимна съм,но нямам време за четене и писане,голям зор до края на месеца ще бъде!

Виждам шестичката на Кантарев,страхотно чувство!А онзи ден,на едно място където се появявам горе-долу един път в годината на входа не ме разпознаха..............кеф! Heart Eyes

Добре дошли на новите-успех!На всички-много стопени сланинки и много усмивки! Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт