Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 ноем. 2008, 12:25 ч.

продължителна температура след операция

• 6 395
  • 3
  •   2
Отговори
здравейте, момичета. много съм притеснена и бих искала да разбера дали на някоя от вас и се е случвало такова нещо като при мен и как се е справила с проблема. Преди почти 2 месеца ми направиха операция за отстраняване на миома, оказа се, че яйчниците са поликистозни и за това е направена и електрофенестрация (ако се казваше така), на единият яйчник има 3 шева, не разбрах много защо. предписаха ми противозачатъчни и антибиотици. вече почти 2 месеца вечер вдигам температура, предимно 37, а нерядко и 37.2. много доктори ми казаха, че това било нормално, но аз се притеснявам тъй като жени с много по-тежки операции от моята отдавна забравиха за следоперационната температура. минах на ехограф - казаха, че всичко било нормално, пълна кръвна картина - пак всичко било в нормата. оказа се, че имам срастване на цикатрикса, ходя на физиотерапия - ултразвук и радар, и като че ли няколко дни нямах температура, много се зарадвах, но от 2 дни отново вдигам дежурната температура  newsm45 не знам вече какво да правя, предстои ми пътуване в чужбина за дълго време и просто ми се изправя косата!!!!! до като съм тук все мога да отида на някакъв лекар, докато там ще ми е доста трудно. и до кой лекар още да се допитам като от години ходя по лекари, като нито един от тях не беше забелязал миомата и я откриха чак когато вече хормоналното лечение беше невъзможно и се налагаше операция. аз съм на 30г. още нямам деца и разбира се, че много искам един ден да имам, но вече сериозно се притеснявам, че заради лекарско невежество може да се случи нещо което да доведе до много сериозни последствия и всъщност тази моя температура да е признак именно на това . моля ви, споделете дали някоя от вас е била в подобно положение и колко време е продължила температурата, как се е справила...  smile3518

# 1
Разбира се че ще имаш деца защо се притесняваш толкова Hug
Аз поддържах такава температура от вегетативна дистония, може и при теб да е така, след като според лекарите всичко с операцията е наред. newsm78

# 2
Аз също съм оперирана от миома и също поддържах такава температура но 20 дни.

Не се претиснявай деца ще имаш-моята операция също беше преди да родя.

# 3
ами знам ли,какво ли не съм чувла - възпалени тръби, инфекции по време на операция, да не говорим, че имам теч - най-вероятно гъби заради които ходя от години по лекари, на никой не му е занимава да доведе лечението до край, все се почесват и се чудят и накрая решават, че всичко е ок... та тук подобно отношение би било вече с много по-тежки последствия, а и знам, че наличието на температура е показател за процес (възпалителен) в организма... 
denigs: kak разбрахте, че температурата се дължи на вегетативна дистония, с кой лекар се коснултирахте, как изчезна след това температурата?! просто търся много опитен гинекологили друг лекар, който да обръща внимание и на следоперационния период. момичета, страшно съм ви благодарна за споделения опит,някак си се поуспокоявам след като някоя сподели мнение  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт