Лични лекари по ЗК във Варна

  • 27 066
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 211
Ще напиша и тук, въпреки, че ще ти кажа и лично Mr. Green
Личната лекарка на цялото семейство (аз, мъж, баща, майка) е д-р Нина Кръстева. Много внимателна, свястна, компетентна и опитна. Жалко, че като район не ти е подходяща. Преглежда в 3-та поликлиника и в "Кооператор" до зимно кино Тракия.
Личната лекарка на Габи е д-р Дора Янкова. Тя я следи от бебе, доволна бях от нея в началото, после почнах да я лекувам с хомеопатия и сега я "използвам" само за профилактични прегледи, ваксини и карантина при шарка. Но я препоръчвам: много добър специалист, работила е в спешното и има доста опит. Предразполага добре децата. Преглежда в МЦ "Св.Анна"-това ти е удобно като район.
Забравих да пиша и двете са се отзовавали на телефонни обаждания. не са ми отказвали направления и болнични
Също така не съм привърженик джи пи то за възрастните да е същото като на детето. Всеки трябва да си е специалист в своето.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:11 от very nice

# 16
  • Мнения: 2 123
Нашият личен лекар е д-р Димов.Личната на дъщеря ми е д-р Николова.Доволна съм и от двамата.Преди 2 години бяхме при д-р Въчкова(Градска болница), но за най-малкота се изписваха антибиотици.Затова се наложи смяната.
Забравих- и двамата ни лекари са в "Еквита"-срещу Летния театър.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Запис.

# 18
  • Мнения: 2 066
славена д-р Харитонова не е ли само педиатър или греша  newsm78
аз водих детето няколко пъти при нея , нищо не мога да споделя защото беше само консултация , но винаги много се чака , и никога не си вдига телефона а аз такива лекари хич не обичам
Да, педиатър е, аз писах, че е на Елица - дъщеря ми. Значи ние сме от 2 г. при нея, нямало е случай да не ми вдигне телефон, ама тя ми го познава. За чакането, да, чака се, особено ако отидеш сутрин рано, когато всички искат да минат преди работа.  Към 11.30, вече няма толкова много хора и се влиза по-бързо.
Д-р Харитонова е традиционалист, аз лекувам от няколко месеца Елица с хомеопатия, така че в последно време не я посещаваме често ( и слава Богу!), но за мен е отзивчив лекар, не гледа да претупа, дъщеря ми много я харесва и винаги като минем покрай Стоматологията иска да отиваме при нея. А, и дава без проблем болнични Grinning

# 19
  • Мнения: 17 402
И моите са при д-р Николова, нямам забележки. Винаги се опитва първо без Аб/кой ти чака антибиограма, ако нещата не отиват на добре/. Обаче с времето си опознава децата и е съвсем нясно кое ще се справи и кое- няма. В този ред на мисли си реагира  адекватно.

# 20
  • Мнения: 72
Цялото семейство сме при д-р Профирова. Преглежда в поликлиниката на Окръжна болница. Тя е педиатър и то много добър. Не бърза да предписва антибиотик и е отличен диагностик. Еднакво успешно поставя диагнози и лекува както деца така и възрастни. Но има една подробност - има страшно много пациенти и доколкото знам приема нови пациенти само ако са бебета и първото дете е също при нея.

# 21
  • Мнения: 3 050
Записвам се в темата- цялото ми семейство е при д-р Пенчева в Окръжна, но аз отдавна искам да я сменим; Може ли да ми помогнете и с инфо как става самата смяна след като избера личен лекар   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 595
Споделяла съм го и в другата тема, така че едва ли ще съм ви от полза, но все пак... Миронска е личен лекар на децата. Работи в центъра на Цветинка Петкова до фабрика Христо Ботев. Засега сме доста доволни. Аз искам да сменяме нашата лична (моята и на мъжа ми). Сега сме при Лазарова, която е до Техническия и освен, че ни е далеч ми спретна такъв скандал, че не ми се занимава с нея. Рядко я търсим за каквото и да било, след като не бях ходила сигурно година и половина се разболях кофти и не можех да ида до кабинета и, а тя се разбуча, че се налага да дойде на домашно посещение. Всъщност разбуча е доста меко казано. Естествено не пропусна да си прибере пари за посещението, по-скоро за транспорта ooooh! Като, че ли не искам ние и децата да сме при един лекар, защото ако се разболее един, обикновено го последваме всички...Това означава да звъня, посещавам и занимавам един и същи човек дълго време и ми се струва, че който и да е ще му писне newsm78 Ще следя темата  Peace

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Мога да споделя мнение за моето ДжиПи и педиатър на детето.  Д-р Костадинова. Преглежда във Възраждане бл.41.  Личен лекар е на цялото ни семейство. Много съм доволна, не бърза с антибиотици, отзивчива е. Лошото е, че има много пациенти и часовете почти винаги се бавят.

# 24
  • Мнения: 4 187
Записвам се в темата- цялото ми семейство е при д-р Пенчева в Окръжна, но аз отдавна искам да я сменим; Може ли да ми помогнете и с инфо как става самата смяна след като избера личен лекар   bouquet

Дъщеря ми е при нея, защо искаш да я смениш? Може и на лични  Mr. Green.
Взимаш си бланка за смяна на Семеен лекар, попълваш, с нея направо при новоизбрания. Моята я взех от копирния център в сградата на ЗК, но предполагам, че и по книжарниците ги има. Преместването не е трудно, избора обаче ..... ooooh!.

# 25
  • Мнения: 3 595
Декември не е нужно да се взима предварително такава бланка, направо се отива при новия личен лекар  Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, личните лекари разполагат с такава бланка и при първото посещение при избрания нов, същата се попълва. Няма нужда дори да се ходи при стария - той е длъжен да изпрати документацията на новия служебно.

very nice, а личната лекарка на Габи бърза ли с антибиотиците? Вдига ли си телефона? Има ли опашки и чакане? Не ми е толкова за Симона, колкото за бебето. Ти бебето също при хомеопатката ли смяташ да го водиш? Иначе ми е на удобно място.

# 27
  • Мнения: 4 187
Декември не е нужно да се взима предварително такава бланка, направо се отива при новия личен лекар  Peace

Ох да, сигурно си права, аз взех, защото моята ситуация е малко по- различна!

# 28
  • Мнения: 3 211
very nice, а личната лекарка на Габи бърза ли с антибиотиците? Вдига ли си телефона? Има ли опашки и чакане? Не ми е толкова за Симона, колкото за бебето. Ти бебето също при хомеопатката ли смяташ да го водиш? Иначе ми е на удобно място.
знаеш, че съм против АБ, давала е само веднъж, ама наистина беше много зле, бях я водила по разни частни "светила"-Соколова и Кирязов, каза всеки изписваше разл.АБ и накрая този, който даде Янкова подейства и се излекува. След това почнах с хомеопатия и тя няма нищо против, радва се, че почти не боледува.
Бебето също ще е при нея. И също ще се лекува с хомеопатия. Само мъжът ми остана да убедя да ходи и всички ще сме при нея. Ех, ако можеше тя да ми е и джи пи Simple Smile
Телефона си вдига винаги, когато е в извънработно време има неотложна помощ.
Опашки има в рамките на нормалното. Чака се горе-долу половин-1час. Ама аз си мисля, че където няма опашки, просто има много малко пациенти.
Когато нещата станат сериозни, дава веднага направление.

# 29
  • Мнения: 4 187
Записах се при личният лекар на мъжа ми, д-р Бояджиев, кабинета му е в Градска Болница. Има шест месеца да ме убеди, че е точния лекар  Rolling Eyes. Все пак, продължавам да следя темата!

Общи условия

Активация на акаунт