за или против носенето на сутиени?

  • 4 634
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
През деня винаги съм със сутиен - предпочитам не толкова широки дрехи и ми е ужасно неудобно, ако ми се очертават гърдите...Но когато случаят и дрехите го позволяват/ изискват, и аз го захвърлям с кеФ Mr. Green
Иначе определено ми прави кофти впечатление, когато видя сутиен, комбиниран с дреха, под която  не трябва да го има - корсети, отворени до пъпа топове или ниско изрязани такива без презрамки(над които се показва половината сутиен).С гол гръб и силиконова задна част на сутиена е горе-долу ок, ако самият той не се вижда отпред.

# 16
  • Мнения: 337
50/50 съм и в мнението, и в носенето  Grinning

И аз, според зависи

# 17
  • Мнения: 2 386
С гол гръб и силиконова задна част на сутиена е горе-долу ок, ако самият той не се вижда отпред.
Интересно.. На мен пък това ми е най-грозния от всички варианти, нямам идея защо. Всъщност силиконовите ленти и презрамки ме влудяват и предпочитам без.

# 18
  • Мнения: 1 081
Не мога без сутен  Peace
Не мисля, че вреди, даже напротив.
Ако при бременност и кърмене, или спорт не се носи сутиен, гърдите придобиват не особено естетична форма  Mr. Green

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 703
за удобство , комфорт и визия винаги нося , за голям бюст е препоръчително Hug

# 20
  • Мнения: 1 254
....за голям бюст е препоръчително Hug
направо си е задължително  Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 173
Ако сутиенчето ти е по размер,не ти стяга,не притиска силно гърдите,носи само ползи.

# 22
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз съм "За" носенето на сутиен. Дори в къщи ходя със сутиен. Бюста ми е поразен от гравитацията, макар и вече не толкова голям както беше преди  Mr. Green. Не мога да се гледам без помощни средства. Суета!
Всеки случай си е индивидуален, на кой както му е добре.

# 23
Аз също съм за сутиена .Някак си по красиво стоят

# 24
  • Мнения: 3 294
За съжаление бюста ми е голям и нямам избор  Tired

# 25
  • Мнения: 77
За! Peace  ,но и
Против,когато дрехата го налага (изброили са случаите,няма да се спирам на тях).Естествено не трябва да се самозабравяме.Понякога е по-приятно да видиш силиконова лентичка отзад,вместо "неоформени" или "провиснали" отпред  Peace

# 26
  • Мнения: 1 424
За  Peace  Сутиена го свалям само за през нощта  Peace

# 27
  • Мнения: 984
Някои видове банели спират кръвообръщението към гърдите и с това причинямат проблеми във физиологията и анатомията на млечната жлеза. Това го чух на семинар посветен на рака на млечната жлеза във Варна през 2003 /мисля беше/. Повечето лекари са против сутиените с банели и прекалено стегнатите сутиени, дори и при голям бюст.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 768
А дали има жени, които изобщо не носят сутиени ?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 77
Някои видове банели спират кръвообръщението към гърдите и с това причинямат проблеми във физиологията и анатомията на млечната жлеза. Това го чух на семинар посветен на рака на млечната жлеза във Варна през 2003 /мисля беше/. Повечето лекари са против сутиените с банели и прекалено стегнатите сутиени, дори и при голям бюст.

Че то сутиен без банели, сутиен ли е? Mr. Green
Съгласна съм,че е по-добре без,пробвала съм,но не ми е конфортно.
Вдигнеш ръцете и сутиена ти се качил на врата    hahaha

Общи условия

Активация на акаунт