с коя програма сваляте филми

  • 4 566
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 4 588
аз съм с ''азуреус''
нещо и смениха изгледа  и изобщо не ми харесва
ще ми се да си сложа и някоя друга на български
кажете някоя и от къде да я изтегля

# 1
  • Мнения: 4 496
С m Тorrent свалям. При мен е на български, но не съм сигурна така ли я изтеглих, или после при обновяването стана. newsm78

http://www.soft82.com/download/Windows/uTorrent

# 2
  • blizo do moreto
  • Мнения: 71
   Аз свалям с FlashGet на български е и съм много доволна Peace

# 3
  • Мнения: 1 844
flashget наистина е най-добро,според мен.но има значение и коя версия,защото при някои версии има бъг и компютъра забива,щом се пусне да сваля.

# 4
  • Мнения: 929
Аз си свалям с bitcomet.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 634
Ползвам µTorrent

# 6
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
И аз с µTorrent !

# 7
  • Мнения: 3 459
С Биткомет свалям  Peace

# 8
  • Мнения: 25
С тази - µTorrent .

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 2 550

и аз това ползвам, много съм доволна
била съм с какви ли не други, но тази ми харесва най-много

# 12
  • Мнения: 2 149
Биткомет ползвам от години,доволна съм Wink

# 13
  • Мнения: 4 588
така свалих  биткомет сега ако ми кажете и как да я направя да излиза на бг и как да подавам след като сваля нещо няма да имате цена

# 14
  • Мнения: 2
От години ползвам µTorrent
Страшно съм доволна, сменила съм много други, но нито една не е била и наполовина толкова опростена и добра  Simple Smile

# 15
  • В долината на голямата река
  • Мнения: 72

И аз-доволна съм много.

# 16
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Аз пък да питам нещо друго: вашите доставчици нямат ли сървъри, а се занимавате да теглите с тея торенти по 10ч на филм? В сървъра на нашия има 5.12 ТВ  преведени филми, отделно сериали, музика, програми и  игри  .Всичко сортирано по имена, жанр, година ... е, не всички филми, които искам ги има, но уж изпълняват и заявки...Тегля с около 4 МВ/сек или по 10тина мин. за филм. Вижте дали вашите нямат такова нещо (БТК със сигурност не) и ако нямат, проучете други . Все ще има някой доставчик във вашия град, който предлага. Много по-удобно е.

# 17
  • Мнения: 4 496
Аз пък да питам нещо друго: вашите доставчици нямат ли сървъри, а се занимавате да теглите с тея торенти по 10ч на филм?

Тегля филм за 6 минути. Сериалите- за по 3. Joy

# 18
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
Е, щом е така - супер. Познати са ми се оплаквали, а и тук съм чела, че за много часове теглят филми. Отделно дали ще има сийдъри, кво беше там, не разбирам много-много.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 23:37 от michelle25

# 19
  • Мнения: 4 496
И от настройките зависи много. Grinning

# 20
  • Мнения: 4 292
така свалих  биткомет сега ако ми кажете и как да я направя да излиза на бг и как да подавам след като сваля нещо няма да имате цена
За езика - Options - Language - Bulgarian. Надявам се да си свалила Биткомет 0.70, защото всички версии след тази са бъгави и тежки. Да не говорим, че някои сайтове изобщо не работят с тях.

# 21
  • Мнения: 4 380
Момичета, обяснете моля как се работи с µTorrent!
Прерових нета за описание на програмата и никъде нищо. Като че ли се подразбира че трябва да си знаеш как. Confused

# 22
  • Мнения: 2 516
Peace
Преди бях с BitCommet, но по едно време започна да ми изписва, че филмите са изтеглени на 100%, а всъщност бяха на 90 и няколко и не можеха да се гледат.Трябваше да ги пускам отново..Дълга и широка Simple Smile
Доволна съм от   µTorrent  Flutter

xenia
1.Сваляш си дадения торент
2.Отваряш програмата
3.Даваш на File -> Add torrent
4.Ще ти излезе едно правоъгълниче.Там, където пише Save as, си избираш директорията, където да се запише файла, и натискаш ОК.
Това е  Peace

тук има разни обяснения

тук също

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Bitcomet и FlashGet
Имам си в къщи един 11 годишен терминатор, който свали и другата програма незнайно защо. Laughing Сега кеф ти ..., кеф ти.. Laughing
така свалих  биткомет сега ако ми кажете и как да я направя да излиза на бг и как да подавам след като сваля нещо няма да имате цена

От  Tools -> Language -> Bulgarian
За сваляне - след като дръпнеш торента, отваряш Bitcomet, хващаш с мишката торента и го "пускаш" в програмата/отваря се прозорец и избираш пътя и файловете/ или ако това ти е единствената програма за сваляне - кликваш върху торента и се отваря въпросният прозорец, в който указваш къде и кои файлове искаш да свали. Hug

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз пък съм с битспирит

# 25
  • Мнения: 4 380
xenia
1.Сваляш си дадения торент
2.Отваряш програмата
3.Даваш на File -> Add torrent
4.Ще ти излезе едно правоъгълниче.Там, където пише Save as, си избираш директорията, където да се запише файла, и натискаш ОК.
Това е  Peace

тук има разни обяснения

тук също

Не става така, пробвах, но изобщо не "хваща" файла. Липсва адрес на файла за да го запише някъде. Всъщност, разбрах че го е пратила автоматично в някаква забутана папка на компа, едва го открих. Шантава работа. newsm78

# 26
  • Мнения: 2 388
С BitComet.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 214
И аз съм с  FlashGet - с една от новите версии и съм доволна  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 908
Бях до скоро с BitComet, сега съм с µTorrent  - доволна съм и от двете програми.Доставчика ми има сървъри-дори гледах само от тях,но той качва сериите примерно на сериалите с две-три серии назад,докато на торентите са излезли две-три напред вече-ами искам да гледам най-прясното разбира се... Mr. Green

# 29
µTorrent, най добрата е...., Bit Comet само проблеми ми е създавала, от както съм с първата, проблеми нямам Simple Smile

# 30
# 31
  • Мнения: 930
Биткомет Peace

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 44 088
FlashGet

# 34

Общи условия

Активация на акаунт