Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора

Маги вече  е на 4 мес и половина и още не се обръща от гръбче на една страна. Прави опити- мята крачета, надига дупето, вдига главата до гърдите, но не се обръща. А мами разправят, че децата им вече се въртят активно на тази възраст. Иначе моята щерка не е едро бебе- тежи 6.500 кг, 62 см. Моля ви, кажете ми - притеснително ли е това?

« Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 00:05 от мариса »
Цитирай

мариса  имам чувството, че въпросните приятелки, за които споменаваш и в другата тема ти влияят зле. Абстрахирай се от постиженията на децата им и спрете със стремителните сравнения.
Не е притеснително. Ще се обърне съвсем скоро.

Цитирай

Sofia

Моят син започна да се обръща на едната си страна след 4-ти месец.
Разбира се,че не е притеснително,всяко дете си е индивидуално.Не го сравнявай с други бебчета.
Важното е да ти е живо и здраво.
Успокой се мамче,мисля,че няма за какво да се притесняваш
Цитирай

под голямата лоза

И двете ми деца се родиха по 5.300кг.
Голямата се обърна на 6 месеца, а малката- на 4.
Мани ги другите мами. Не се притеснявай Peace
Цитирай

София

Синът ми беше тежичък и късно започна да се обръща, в сравнение с "връстниците" му. Точна възраст не помня, но беше със сигурност над вашата. Не се притеснявай! Ако педиатърът ви не намира нищо обезпокоително, не си измисляй сама тревоги  Peace Hug
Цитирай

Дивия северозапад

Децата се развиват различно. Щом е активна и прави опити, скоро ще успее да се обърне, не се притеснявай. Моята дъщеря си беше шило още от утробата и рано започна да се обръща - нямаше и 3 месеца.
Цитирай
на към 4 месеца
Цитирай

Journeys end in lovers meeting.

много по-късно! от гръб на корем - още в третия месец. но от корем настрани или по гръб - чак след петия, ако не и в шестия, не помня точно, но доста по-късно. не е дебел, слаб е за ръста си. не си сравнявай бебето с другите, само ще се психираш  Peace
« Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 18:49 от simplyaven »
Цитирай

София

Всички бебчета са различни и правят нещата, когато са готови за тях! Изобщо не се притеснявай!
Моето бебе хич не обичаше да стои по корем и не правеше и опити за това! От корем по гръб се обърна някъде около 6м, а от гръб може би към 7-8. Спомням си, че до доста късно я оставях спокойно на спалнята, защото си оставаше там, където я сложех!
Цитирай

Велико Търново

На 8 месеца се обърна Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

Не си сравнявай детето с другите.Всички са различни,едно правят по рано от други,друго по кьсно.
Иньче синьт ми почна да се вьрти много рано,някьде на 3-3.5 месеца и от грьб по корем,и от корем по грьб.Пьрвите пьти бяха с интервал от 1-2 дена,пьрво от корем по грьб Peace
Цитирай

София

на 5м
Цитирай

Варна

всяко дете си е индивидуално,няма какво да се притесняваш,това ми на помня на отчетните теми Peace
Цитирай

Варна

на 3мес.
Цитирай

Стига с постиженията на бебетата на приятелките.
Беше ми омръзнало да ги слушам и да се вкарвам във филми "ма, моето ще не прави така?!".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 65 отговора