Липса на лактобацили във влагалището - моля за помощ

  • 24 947
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Моля ви за помощ, ходих на гинеколог и се оказа,че имам липса на лактобацили във влагалището. Доктора ми каза, че това се лекува с Лактофем, но лекарството е със спрян внос. Каза ми още, че няма друго лекарство с живи лактобацили. Кажете ми как да се излекувам, моля ви  Cry

# 1
  • Мнения: 4 053
ми, според мен е редно доктора да ти намери подходящ заместител на това лекарство,
или просто иди при друг специалист  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 2 865
Има един глобули мисля че се казваха флораджин, те съдържат лактобацили и млечна киселина.
Освен това има и различни варианти на таблетки/капсули с лактобацили които се пият и би трябвало и от тях да има ефект.

# 3
  • София
  • Мнения: 232
Floragyn - точно за това е

# 4
  • София
  • Мнения: 4 572
Ima i drugi, koito imat laktobacili. I takiva prez ustata i za vlagali6teto. Pitaj v aptekata.

# 5
  • Мнения: 250
Четох за ентеросан , някой ползвал ли го е ?

# 6
  • Мнения: 2 476
http://www.tomilherb.com/products/product.php?lactoreq  това съм го пила ама ефект има май като се пие дълго и редовно аз не успях

Сега искам да пробвам със имунобор биотик и то е таковаhttp://framar.bg/product_review.php?id=30003219&from=0&p … EA%E0%EF%F1.+*+30

# 7
  • София
  • Мнения: 4 572
Четох за ентеросан , някой ползвал ли го е ?
Аз, доволна съм. Но Ентеросан - основен, щото има и други. Само, че го пих няколко месеца.

# 8
  • Мнения: 25 447
Преди години продаваха в аптеките млечна киселина. Правеше се разтвор с определена от лекаря концентрация и с него се правеха влагалищни промивки.
Сега не продават ли вече млечна киселина?  newsm78

# 9
  • Мнения: 250
Може и да продават, но моя гинеколог ми каза, че по цял свят отричат промивките , страх ме е  Cry

# 10
  • Мнения: 1 409
Марчела,имам 6 глобули и половин тубичка от гела Лактофем,в срок на годност са да 04/2009г.Ако искаш мога да ти ги дам.

# 11
  • Мнения: 250
Благодаря ти Бени , ще ги взема Simple Smile

# 12
  • Мнения: 17
Вагизан. Струва към 15 лв.В опаковка са 7 свещички.Аз бях в същото положение  и ползвах това.

# 13
  • Мнения: 250
marti2007 , преди месец си ги слагах, не ми подействаха Sad

Общи условия

Активация на акаунт