Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мили момичета. Съжалявам, ако ви притеснявам, но от няколко дни ме мъчи един въпрос, на който не мога да си отговора сама Sad Имам закъснение на цикъла вече 4 дни. Преди около 2 дни си направих 1 тест-лента, който беше отрицателен  и един касетъчен, на който след няколко часа се появи бледа черта, която предполагам е т.нар изпарителна линия Sad В същото време много често ми се повдига, настроенията ми се сменят рязко, гърдите ми са леко напрегнати, но пък БТ е 36,8 - 37,00 Rolling Eyes Чувствам прорязвания в матката, докато друг път при ПМС ме болят предимно яйчниците и областта около тях. От една страна ми се иска да е това, което всички тук желаете, но от друга се притеснявам, да не би да ми има нещо Confused Само да спомена, че в началото на годината имах мисед Crying or Very sad, а същата тази неуспешна бременност констатирах доста рано, още преди закъснението Thinking Предполагам, че може би най-точният отговор би могъл да ми даде гинеколог, но все пак, моля и за вашето мнение.
Благодаря ви предварително Love
« Последна редакция: пт, 15 юли 2005, 16:42 от Morena »
Цитирай

Аз лично на лентите вяра нямам,но на касетъчните-да.С това закъснение и бледа втора(независимо,че и след няколко часа) би следвало да отидеш на ехограф.
Според мен най-вероятно има бременност.Дано всичко при теб е о.к.
Успех!
Цитирай

Пловдив

Мисля че е най-добре да направиш още един тест,касетъчен,утре сутрин например.Ако има бременност трябва да покаже черта веднага.Тази след няколко часа не я брой Wink
Цитирай
Milian  и Stefanie, благодаря ви за отговорите и съветите. Надявам се, каквото и да е предизвикало закъснението, да е за добро, а на вас и всички момичета тук желая късмет, здраве и успех! Love
Цитирай

Бургас

Здрасти. SmileАз искам да ти пожелая много късмет Peace и утре сутрин като направиш теста чертичките да са ДВЕ-ДЕБЕЛИ И ТЛЪСТИ и  baby_neutral.
Успех  Hug
Цитирай

Atlanta ,USA

пробвай с нов тест сутринта и дано Praynigе положителен. newsm10 newsm10
Цитирай

гр. София

Утре сутринта искаме хубава новина Very Happy...Успех и от мен... Praynig
Цитирай

NL

Aми госте ако искаш пробвай с тест,защото съм си забутала някъде картите таро и немога да ти гледам за да разберем дали си бременна,а боба вчера го изядахме на супа
Цитирай

Стара Загора

Aми госте ако искаш пробвай с тест,защото съм си забутала някъде картите таро и немога да ти гледам за да разберем дали си бременна,а боба вчера го изядахме на супа

Утрепа ме пак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

NL

Утрепа ме пак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ами тъй де,ся госте я кажи аз бременна ли съм или не
Цитирай

Стара Загора

Земи хвърли едни карти или там боб квото искаш ама виж виде ли се нещо тая година или да я отписвам Mr. Green

П.П аз спирам, че ей сега ще се размете някоя метличка Blush
Цитирай

Пловдив

Госте, сподели какво стана? Дойде ли щастието и при теб?
 Party Party Party Party
Малко сме любопитни ще се присъедини ли нова мама към нас...........
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.