Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 213 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Балчик-Сливен

Аспираторът ми е марка "Фабер".Филтрите са постоянни,но не са почествани скоро,опитах с обезмаслител на Мистър Мукул-ефект нула.Моля за идеи-по-силен обезмаслител или други трикове.
Цитирай

временно в Санкт-Петербург

направо в миялната машина
Цитирай

в сърцето на любимия

Peace в миялната,всичко пада
Цитирай
Обезмаслител "Meglio"
Цитирай

София

Свалям ги, накисвам в банята с Фрош или Циф  и с четка търкам Peace
Цитирай

Балчик-Сливен

Благодаря ви за бързите отговори  bouquetСега отивам да опитам.
Цитирай

София

По принцип е добре да се почистват веднъж на един - два месеца, в зависимост от употребата, за да не се задръстват. Когато се мръсни и кпд-то на аспиратора пада.
Цитирай

weltweit

Сваляш, пръскаш с обезмаслител, изчакваш 20-тина минути, мяташ в миялната. Стават като нови.
Цитирай

София

Сваляш, пръскаш с обезмаслител, изчакваш 20-тина минути, мяташ в миялната. Стават като нови.

А понеже рамката на филтрите е пластмасова, няма ли някаква опасност за нея в миялната? На каква температура ги миете?
Цитирай

weltweit

На икономична, мисля е 55 градуса. Ама моите нямат пластмаса, само инокс са.  Thinking
Цитирай

София

На икономична, мисля е 55 градуса. Ама моите нямат пластмаса, само инокс са.  Thinking

Хм...ами не знам тогава моите дали да ги пускам...да не ги прецакам нещо..  newsm78 До сега съм се мъчила на ръка, ама не е много гот...
Цитирай

weltweit

Има 2 вида пластмаси - които издържат в миялна и които не. Можеш да пробваш твоите филтри от коя са, но първо проучи има ли резервни и на каква цена Rolling Eyes
Цитирай

София

Има 2 вида пластмаси - които издържат в миялна и които не. Можеш да пробваш твоите филтри от коя са, но първо проучи има ли резервни и на каква цена Rolling Eyes

Добра идея!  35
 newsm10
Цитирай

Аз ги бях забравила да ги чистя тия филтри бая време и в един момент като опитах - нито търкане помогна, нито пъхането им в миялната.
Тогава ги напръсках с препарат за почистване на фурни - от онези спрейове, които се пръскат, чака се и след това се бърше. Напръсках ги здраво, изчаках половин час и след това станаха като нови Smile
Цитирай

София

и моите в миялната. става страхотно  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.