Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

Преди известно време бях пуснала една тема в която си показах ботите - подарък, които незнаех с какво и как да съчетая. Е тъкмо ги заобичах и им намерих облекло и се оказа, че ходенето с тях е мисия невъзможна. Ходихме с мъжа ми в едн град на разходка и за една покупка и като поиска да пообиколим магазините , аз сс тези боти се бях разплакала! Болката момичета беше неописуема! Понеже до сега съм носила максимум  4-5 см и то дебел ток, това чудо ме съсипа. Високи че и тънки. Седнах на един тротоар и неможах да мръдна. Пареща болка изпитвах на възглавничките на стъпалата си. Наложи се да си купя нови страхотни боти и да продължа разходката Love Love Embarassed. Обаче миналия ден видях една жена с много хубави ботушки и дължина на тока която аз искам и и казвам : Еййййййй от къде ги намери тия ботуши с такъм ток, знаеш ли от кога си търся" И тя каза че то всъщност тока е бил много висок но тя го е отрязала Shocked Сега се чудя всяка обувка ли продължава да си бъде същата след като се отреже тока - тоест да се скъси или има определени модели само и извивки на стъпалото която позволяват такова скъсяване?

За справка ето ботите ми. Дали ще стане ако ги отрежа?

http://images.vesinka.multiply.com/image/4/photos/52/500x500/26/ … mp;nmid=107215227

http://images.vesinka.multiply.com/image/5/photos/52/500x500/27/ … mp;nmid=107215227

Чудно ми е как ще изглеждат Thinking
Цитирай

имах едни с много висок ток и реших да го отрежа,после обувките стават за боклука,върховете им стърчат ужасно,не прави грешка и ти да отрежеш тока  Wink
Цитирай

НЕ!
Цитирай

имах едни с много висок ток и реших да го отрежа,после обувките стават за боклука,върховете им стърчат ужасно,не прави грешка и ти да отрежеш тока  Wink

Ама в такъв случай немога да ги обуя повече....

Как така върховете стърчат много....в смисъл има много модели с по-вирнати върхове но този не е такъв. Плътно прилепла за земята е.
А удобно ли е после за носене?
Цитирай

Ами сега подметката на обувката е равна с височината на токчето,като го скъсиш отпред върхът изобщо не ляга на земята като се обуе,изглеждат отвратително и изобщо няма да  са ти удобни,освен за боклука,незнам за какво ще стават.Ще изглеждаш смешно с тях  Wink
Цитирай

Значи все пак зависи от модела на обувката...защото на тази жена която видях и седяха перфекто и изглеждаха видимо супер удобни. Върха беше объл а тока дебел.
Цитирай

Рязала съм токове на два чифта обувки и не е имало проблем.Но може би  зависи от модела Peace
Цитирай

Варна

Извивката на тази бота не и позволява по-малка височина.
Със сигурност ще съсипеш тока,режейки го.
Абе въобще как ви хрумват такива неща?По-добре вземи ботите,отиде при обущар и попитай дали не може да се сменят токовете с по-ниски Peace
Цитирай

Съвсем скоро си купих много красиви (за мен) боти, но с много висок ток. В магазина ми бяха удобни, но то там колко крачки правиш, че да прецениш правилно. Та после се оказа, че повече от половин час не издържам с тях и реших да им отрежа тока, защото така или иначе щяха да стоят в шкафа. Отидох при "реномиран" обущар и той ми каза, че ще прецени максималните възможни сантиметри, за да не ми се деформира обувката и ги направи... Сега си ги нося и изобщо не им личи. Мисълта ми е, че всичко зависи от типа ток и от обущаря. Дето няма да ги носиш, по добре да рискуваш. Успех. Hug
Цитирай

Горката ти.
Аз снимка на последните ми ботуши няма да покажа,защото ще ти стане лошо,токът е направо троен на твоя,и си ходя с часове.А твоите ще ми се сторят пантофки.Странно ми е,че си била толкова зле...явно си е до човек.Не ги режи,категорична съм,както вече са ти казали,върхът ще се извие нагире,като обувки на малкият Мук. Mr. Green
Цитирай

Сетих се и още нещо, има едни специални "възглавнички" за възглавничките на краката Smile на SHOLL са и вършат невероятна работа за такива като нас, дето не са се качвали на по високо от 4,5 см. Ще можеш да си носиш ботичките без да ги режеш Hug
Цитирай

София

В никакъв случай не ги режи, ще ти стане още по-неудоба извивката. Аз ежедневно съм с 10 см Crazy
Цитирай

за обувките специално със тънък висок ток и остър връх,ще е грозно какъвто и обущар да ги направи /мое мнение/  Peace
Цитирай

Пловдивъ

Иди при обущар да поискаш неговото мнение! Някой може да ти ги отреже и само за да ти вземе парите, затова внимавай! Може и да спреш да мислиш за метаморфози и да ги носиш в случаи, когато няма да ти се налага много да ходиш. До заведението, на гости, ей такива ми ти работи...  Peace
Цитирай

Сетих се и още нещо, има едни специални "възглавнички" за възглавничките на краката Smile на SHOLL са и вършат невероятна работа за такива като нас, дето не са се качвали на по високо от 4,5 см. Ще можеш да си носиш ботичките без да ги режеш Hug

А къде се продават Embarassed Embarassed Embarassed

Ето това ли е? http://ehealthbeauty.com/index.php?main_page=product_info&cP … p;products_id=100
 В аптеките ли ги има ?
Благодаря за съветите, май няма да рискувам да ги режа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора