Дайте отзиви за козметиката на Venus

  • 6 465
  • 20
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 53
Момичета доволни ли сте от тази козметика. Днес ми дадоха каталог на техните продукти и има доста интересни неща, но незнам дали са качествени.

# 1
  • Мнения: 1 885
Аз съм ползвала бронзанта им за крака и бях много доволна!

# 2
  • Мнения: 66
Лятото ползвах крема на Венус- Мултивитамин и ми понасяше добре. Сега за зимата си взех суперхидратиращия с витамин Ц и от него също съм доволна. Мазничък е доста.
Имам ужасно суха и чувствителна кожа и много трудно си избирам кремове, обикновено се мажа с тези на детето,но и те не ми действат особено добре.

# 3
  • Мнения: 97
Аз съм ползвала два продукта от антицелулитната им серия, доста добре ми действаха, но не мога да дам отзиви за по-сериозен резултат, защото не бях никак последователна и не ги ползвах ежедневно.

# 4
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ползвала съм душ гел и лосион за тяло - много доволна бях, ароматът беше хубав и траен.

Добро съотношение цена/качество има тази марка  Peace

# 5
  • Мнения: 2 631
А те какво производство са??

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А те какво производство са??

Кафенце май са италиански  Thinking

# 7
  • Мнения: 30 961
Аз ползвам лосион за крака"Копринени чорапи" и не съм доволна. Много е лепкав, но ефекта е хубав.

# 8
  • Мнения: 70
А те какво производство са??

италиански са,да,от Торино Simple Smile
по темата- ползвам сега мляко за тяло - шоколад и ванилия, в банята на милото съм си оставила душ-гел от същата марка,мисля че пак беше същия аромат- много икономичен,много добре ухаещ, много съм доволна а и не само аз - като се разнася аромат на шоколад  и ванилия в целия апартамент и милотот ги харесва мноого..  newsm10

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 53
Благодаря ви момичета. Преди малко си взех лосиона за тяло с шоколад и ванилия, довечера след душчето ще го пробвам. Мисля да си взема и някое кремче по нататък. newsm03

# 10
  • Мнения: 17 934
Имат ли сайт, или къде може да се види каталога им?

# 11
  • Мнения: 0
Оооо аз имам много хубави впечатления от Венус- взех си лосион за тяло и душ гел с аромат на шоколад и лешници и двете са добри. Харесах си и другите видове с шоколад и кафе и шоколад и ванилия, видях че имаха и масло за тяло.

# 12
  • Мнения: 61
Аз лично съм много доволна от продуктите им.

# 13
  • Мнения: 3 356
Серията със шоколад е страхотна,направо ароматът е опияняващ

# 14
  • Мнения: 2 631
На мен ми донесоха интимен душ-гел на Venus от Италия. Ами по-добре ми понася от Лактацида, но нямам конкретно мнение..

Общи условия

Активация на акаунт