Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

плевен

Момичета купувате ли панирани замразени пилешки хапки. Доволни ли сте и от коя фирма?
Цитирай

София

Купувам и съм много доволна - стават за 5-6 мин.
Тази вечер ще пържа панирани пилешки шницели,отидох да видя какво пише на опаковката - фирмата е Пилето РОСО.
Мъжът ми пазарува - всеки път различни фирми и винаги съм доволна.
Цитирай

плевен

бЛАГОДАРЯ ТИ ЩЕ ПРОБВАМ И АЗ.
Цитирай

София

Едно въпросче...
Как ги приготвяте тия замразени пилешки хапки? Аз колкото пъти съм кпувала все ми стават едни мазни....Не мога да ги уцеля нещо....Затова правя сама пилешки хапки...
Цитирай

София

Изпържените ги слагам в/у кухненска хартия да попие мазнината.
А за други пържени неща - картофи,патладжани,тиквички...имам
специален двоен съд,като единият е с дупки на дъното , за да се оттича мазнината.
Цитирай

Разград

Аз ги пека във фурната на 250 градуса,предварително загрята,в суха тава се нареждат парченцата,за около 20-25 минути са готови.
Цитирай

София

Изпържените ги слагам в/у кухненска хартия да попие мазнината.

Абе уж и аз  слагам върху кухненска хартия,ама пак нещо не ми харесват как ги правя.....
Цитирай

София

Не купувам готови пилешки хапки, гадни са ми.Предпочитам сама да си ги приготвя, налучкала съм идеалната за моя вкус рецепта.
Цитирай

София

Не купувам готови пилешки хапки, гадни са ми.Предпочитам сама да си ги приготвя, налучкала съм идеалната за моя вкус рецепта.
Абе и аз така процедирам вече,ама питам да не би аз да бъркам нещо....Винаги търся "повредата в моя телевизор"  Laughing Laughing Laughing
Цитирай

като родих много често ядяхме разни такива полуготови хапки (пилешки, фрикадели, мексикански и т.н.) щото нямах време да готвя. пържени във фритюрника или на фурна - предварително загрята.
иначе смятам, че хич не са вкусни, а са и вредни даже
Цитирай

плевен

Да споделя-купих тази вечер хапки на КФМ и мнооого ни харесаха вкъщи.
Цитирай

Белгия/София

Не, не купувам. Един път пробвах, няма по-голяма гадост. То вътре не е месо, а някакъв сив мус  Sick Stop
Странно, но и от тук купих - същата работа  Tired
Цитирай

София

Взимали сме на различни производители, не са лоши. Правим ги обикновено, когато липсват други идеи за хапване, защото става бързичко.
За да не стават мазни- винаги трябва олиото да е много горещо и хапките да са замразени, иначе ако са започнали да се поразмразяват- поемат много мазнина и коричката/ панировката не става така хрупкава.
След това ги слагам върху готв. хартия да се отцеди и попие мазнината.
Цитирай

BG Sofia

Купувам и съм доволна!Вярно,че не изглеждат много добре от вътре,но пък невярвам да са по-зле от кренвиршите!!!!!!!
Цитирай

близо до морето

И на мен не ми харесват,не мога да разбера това вътре месо ли е какво е Rolling Eyes не знам
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора