СИЛИКОН СЛЕД РАЖДАНЕТО!!!!!!!

  • 17 353
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 576
Някой ден ще си сложа. Peace

В момента се чуствам добре с това, което имам и не ме притеснява нито размер, нито форма.
Но някой ден, когато се почуствам кофти било то заради възраст или нещо друго, това ще е първото нещо, което ще направя за да си повдигна самочуствието!
Кефят ме мацките, които са се престрашили, аз все още изпитвам страх от операцията.

Силикон не искам, всички цици станаха еднакви.
Надявам се мъжа ми да няма чак такава голяма база за сравнение Joy
Освен това той няма право на глас, не го правя заради него, той дори не харесва силиконови - какво да се прави, ще трябва да свиква Wink
Ако не, все някой друг ще ги оцени  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 673
Понеже стана въпрос за "всички цици станаха еднакви", да уточня че еднаквото между силиконовите цици е това че са стегнати и по-твърди от естествените. Хора които са ме виждали и преди операцията си мислеха, че просто съм "наляла цица"..

Гуен, да и огромна кубатура дори да имат някои мацки Wink, пак не може да се познае на 100% има ли хирургична намеса или не, което си е или въпрос на анатомия или въпрос на работа на хирурга. Една от радостите ми е, че открих кои са истинските ми приятелки и кои са боклука в килера ми. НЕ съм вярвала, че такава злоба таят в себе си някои Змии, за съжаление оказа се цяло котило и не само женско.. Най-големите цицомани в компанията се изказаха доста вулгарно за чужди гърди, не за мойте..ама беше ала "казвам ти дъще, сещай се снахо" и всичко това на фона на присмехулните мазни лица на жените им - смачкани гюбрета от години мечтаещи за силикон. Жалко, че мъжете им нямат финансовите възможности и щедростта на моя, за да им вдигнат поне на милимунди самочувствието.. И на мен в работата ми никой не разбра, че съм със силикон, само всички установиха, че след раждането много съм се разхубавила. Мъжете са много внимателни към мен Whistling

# 62
  • Мнения: 123
Аз съм за  Peace
След две раждания,гледката не ми харесва.Не съм някаква фанатичка на тема външен вид.Единственото което не си харесвам са гърдите,и се надявам близките месеци мъжът ми да си изпълни обещанието  Mr. Green
  Според мен всеки си преценява сам за себе си.Имам приятелки с корекции-не само за бюста,а и други.Хубаво е да се чувстваш добре в кожата си Party
          Нямам позната която би отказала посещение при пластичен хирург,зависи вече от финансите...

# 63
  • Мнения: 2 673
 HugНа Коледа стават чудеса, дано Бог направи някои от вас по-добри, ..макар че няма да му е лесно Tired

На всички мами, които не харесват бюста си след раждането и желаят да се оперират, пожелавам да прочетат достатъчно по темата, да направят консултации с мамолози и хирурзи ..и в крайна сметка да го направят.

# 64
  • Мнения: 3 413
Не знам как се навивате там да ви режат.Януари ми предстои отопластика и така се страхувам,а вие-там на гърдите,на такова нежно място не знам как се навивате.Браво за смелостта!!!

# 65
Е момичета НЕ  ТАКА С лОШО
а ЗА СИлИКОНА СлЕД рАЖДАНЕТО  Аз съм твърдо ЗА стига да има нужда   да има възможност и   да не го е СТрАХ Laughing
всяка жена има нужда от повишаване на самочувствието дали чрез пластични операции при други  чрез други методи Naughty

# 66
  • Мнения: 2 388
Хората са го казали"Секса продава"-под една или друга форма(не в буквалния смисъл).Така че ако изглеждаме добре повече врати ще се отварят пред нас.

Аз пък бих казала, че големите гърди, понякога пречат за отварянето на някои врати. Налага се да доказваш, че искаш вратата да се отвори, поради наличието ( и ) на други дадености, а не благодарение на иманите/придобитите наличности в деколтето.

По темата - Да, бих си сложила силикон.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 044
КОй си слага силикон не е модерно вече бе хора. а след силикона? пак и  пак и пак.

#CrazyАз не знам някой да си слага силикон защото е модно Mr. GreenСлагат си когато имат нужда,който иска да е модерен-по твойта логика-да си ходи с увиснали,малки цици тогава Joy

# 68
  • Мнения: 2 673
Не знам как се навивате там да ви режат.Януари ми предстои отопластика и така се страхувам,а вие-там на гърдите,на такова нежно място не знам как се навивате.Браво за смелостта!!!

Веднъж след като един човек е взел решение за корекция, болката е най-малкият проблем. Първо, защото анестезиите са доста гладки - леко се въвежда оперирания и леко се извежда от анестезия. Второ - постоперативните 24 часа са прецизно следени за кървене, усложнения както и болката  е сведена до дискомфорт. Носенето на корсет, а в последствие на спортен сутиен помага жената да си върши нормалните домакински задължения, ако работи дори да се върне рано на работа. Самото място на разреза е много малко \при мен ВЕЧЕ е няма 2 см\. Белега след месеци дори изчезва, ако е компетентно третиран.

ЖЕЛАЯ ти успешна отопластика! и Да се похвалиш!! Hug \ако искаш сподели на ЛС къде ще я правиш, работя в сферата\

# 69
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
при мен няма промяна

# 70
  • София
  • Мнения: 2 479
Аз не съм раждала, имам малък бюст...Иска ми се да е по-голям, ама това е положението. Моя приятелка си сложи силикон и изглежда добре, но белезите са ужасни...Изглежда ми зловещо...Тази Иванина от Биг Брадър и тя има такива белези.
Не, благодаря. Никой не може да ми даде гаранция, че операцията е безопасна и че белезите ще изчезнат.

# 71
  • Мнения: 865
Аз не съм раждала, имам малък бюст...Иска ми се да е по-голям, ама това е положението. Моя приятелка си сложи силикон и изглежда добре, но белезите са ужасни...Изглежда ми зловещо...Тази Иванина от Биг Брадър и тя има такива белези.
Не, благодаря. Никой не може да ми даде гаранция, че операцията е безопасна и че белезите ще изчезнат.
разрезът не се ли прави на по-дискретно място.чувала съм ,че може да е на зърното,под гърдата....
аз съм се навила и ще си сложа,вече зависи кой д-р ще избера и какъв метод ще ползвам-подмускулно или не...
мислих да си правя и пластика на корема,но след болките от второто секцио....май се отказвам.....ще се мъча със спорт,масажи,колани...... Rolling Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 2 479
Тези, които съм виждала съм с белези на около 2 см от "сгъвката" на гърдата, лекарите им казлаи,че ще изчезнат след мазане с разни кремчета, но без успех. Има снимки да подобни белези във форумите на Tialoto.bg



# 73
  • София
  • Мнения: 2 044
Тези, които съм виждала съм с белези на около 2 см от "сгъвката" на гърдата, лекарите им казлаи,че ще изчезнат след мазане с разни кремчета, но без успех. Има снимки да подобни белези във форумите на Tialoto.bg




Ти  не гледай много в Тялото WinkАз там хубави цици не съм видяла, с изключение на едни  Laughingнаправо  ми се отщя като ги гледах там снимките SickА за белезите мога да ти кажа само че наистина са около 2 см,но супертънки и почти невидими,поне при мен Peaceмазала съм се 2 месеца само.

# 74
  • в белята
  • Мнения: 536
Само да родя и да спра да кърмя и веднага си записвам час за консултации.Засега съм навила милото вместо супер скъпа кола ,да инвестира в мен в поправки ( аз колата после пак ще си я изкрънкам newsm48 ).

Общи условия

Активация на акаунт