счупени зъби, спукана вена

  • 1 833
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Напоследък съм под доста голям стрес, в работата, в личния живот. Почти постоянно под някакво напрежение и състояние на тревожност. Преди около 2 седмици усетих, че ми се е счупил един зъб (едно парченце).
В неделята изпаднах в ужасна нервна криза, голям скандал с мъжа ми. Още докато се карахме усетих, че на още един зъб му се е отчупила някаква част. И по-късно забелязах, че на ръката почти до китката от вътрешната страна имам невероятно голямо синьо петно (даже по-скоро е във всякакви нюанси). Помислих отначало е, че съм се ударила някъде, въпреки  че не помнех такова нещо. Но в следващите дни леко нарастна и променя цвета. Та стигнах до идеята, че може да се е спукала някоя вена.
Та въпросът ми е мислите ли, че това всичко се може да се получи от стреса. Незнам към кого да се обърна за помощ (посещавам вече психотерапевт).

# 1
  • София
  • Мнения: 577
И към стоматолог. Това чупене на зъбите не е хубаво, явно имате проблем със захапката, а и в резултат на стерса, стискате и скърцате със зъби. Бих Ви посъветвала да обърнете и по голямо внимание на себе си-релакс, спорт. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт