С породените деца, весело е у дома - 23

  • 16 774
  • 429
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 514
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БОБИ! БЪДИ ВИНАГА УСМИХНАТА, ЩАСТЛИВА И ПАЛАВА!
АДРИАНСКА, ХУБАВ ПРАЗНИК!


Последно в общия отчетен ли се озовахме?  Grinning Май сме точно за тук.
Искам да помоля абсолютно всички болни бързо да оздравяват, да не се караме!  Naughty
Добре дошла на Безгрешна!  Hug
Гале, героиня си имаш ти!  Hug
Лудо, хич не им се връзвай на глупостите!  Praynig
Майче, да ви е жив и здрав сънливкото! И браво за наградата! Книгата ти на пазара ли е? Може ли заглавие, автор  Blush и издателство? Искам да си я купя! Искам и личен автограф, но това като се видим наживо.  Wink
Ние сме добре, децата са здрави, аз май настивам, но не ми пука, след като е сезонът на червеното винце и чесънът  Mr. Green - бързо ще се стегна.
Децата са О, май Гуднес! много луди, но нека са ми живи и здрави!  Praynig
Ами това е засега. До скоро!  Hug

# 31
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Весел празник на всички празнуващи!   bouquet  bouquet  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 461
Анту и аз вечер наблягам на винцето и чесъна особенно на чесъна  Mr. Green

# 33
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ааааа, то къде сте се скрили  Hug
Виждам тука едно сладко майче със много сладки дечица - Констанс (Безгрешна)  Hug
Честит рожден ден на Боби   bouquet - здраво и щастливо дете да расте    bouquet   bouquet   bouquet

# 34
  • Мнения: 378
Здравейте момичета,
отдавна не съм писала тук. изобщо отдавна не съм писала никъде , ама вече се пооправят нещата при мен - дано все така добре да са си.

Честито на Боби и от мен. Да е много лъчезарно дете!

Иначе ние сме добре - баткото ходи на градина, бебето си е с мен. изкараха разни болести (няма как като батито носи вирусчета).искрено се надявам лека полека да спре да ги носи тези вирусчета батито -ама да видим. и аз давам разни имуносатимулиращи - дано помагат както си мислим Simple Smile

прочетох поста на луда- искрено съжалявам - навремето тя беше една от първите, която ми отговори. винаги ми е било драго да я видя и да чета нейно мнение -дано скоро се завърне.

иначе аз сега съм пред една дилемка - май ще се връщам към работата януари февруари - та се опитвам да си представя какво ще бъде - търся да намеря и гледачка за малката и да взима баткото от градина -абе както се казва - битови проблеми. ще ми се, ако някой има идея как вървят детегледачките - да ми каже - че поне да се ориентирам. да не говорим, че ще трябва да я пазаря тази жена, ако ми е болен баткото да гледа и него заедно с малката. Та ако може - споделете инфо при вас как е ?

иначе минахме периода на адаптиране в градината с баткото доста добре - рева само 3 дни - и оттогава - на моменти ми хленчи, вече додри и това не прави детето - примири се със съдбата си и вече дори се радва на градината Simple Smile

хайде толкова от мен сега.
поздрави

# 35
  • Мнения: 865
здравейте,
zoroto-аз бях взела детегледачка за Дари като стана на 1г,че реших и аз да работя.тя гледаше Дари добре,но мен ме изнервяше ужасно.сега с второто дете съм решила да го гледам докато мога и после да го дам на ясла.
частната ясла е около 500лв и детегледачките искат по толкова+карта+да я храниш.... #Cussing out.в яслата на Дри има и едно бебе на 11м и като гледам му е забавно сред децата-стои си в столчето и наблюдава Laughing Laughing Laughing

# 36
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Боби! Да расте усмихната и весела сред поляни от цветя и пъстри пеперуди!


пуу да му се не види и тук не може да се редактира първия пост  Crossing Arms
Анту, бини ще ви добавя именниците при първа възможност Rolling Eyes

Зори  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 290
Честит Рожден Ден на Борислава-с малко закъснение!Адрианска да ти е жива и здрава,да расте умна,палава и много красива!
Мили момичета пожелавам Ви весел уикенд-аз най-накрая се уредих с почивка за 3 дни без деца.Днес заминаваме на екскурзия до Златоград ,като се прибера ще ви пусна снимки.Надявам се да си отпочина малко,но незнам как ще се справят свекитата с децата,за първи път ще се делят от мен за толкова време и ми е малко притеснено,но тръгвам защото наистина имам нужда от почивка.
Хулия има и такива моменти и аз понякага като са болни и двамата се чудя на кой първо да помогна и на кой първо да давам лекарства,незнам как се справям,но нямам избор-децата разчитат на нас и очакват нашата ласка и подкрепа!Така,че мила стискай зъби и не се ядосвай всичко отминава,но за децата всички усилия си заслужават!
На болничките бързо оздравяване,а на мамите много здрави нерви и търпение!
Весел ден на всички!

# 38
  • Мнения: 5 391
Привет!

Хриси, направо ви завидях GrinningИ аз имам нужда от почивка без деца, но докато кърмя няма как да го направим.
А и като знам колко ще ги мисля и как трудно ще си наложа да не се притеснявам... ooooh!
Но пък всяка двойка има нужда от усамотение от време на време.
Да си прекарата весело!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 3 825
Здравейте Hug.
Аз изчезнах за известно време, защото не ни се размина престоя в болницата. Така както бях писала, че Дани сме го стабилизирали и в понеделник отивайки на контролен преглед и пред Военна болница (там им е педиатърката) като започна да повръща в рамките на 20 - ина мин. повърна 3 - 4 пъти Sad. Лекарката нямаше нужда да го преглежда, а направо ни даде направление за инфекциозна и докато отивахме към болницата повърна още няколко пъти. Лекарката  го прегледа и го хоспитализира на момента, включиха му система и му преляха ударно една банка глюкоза. После до края на деня му преляха още една и на следващия още една. Стояхме до вчера, защото последния ден беше само под наблюдение. Сега е добре, но до сряда, четвъртък ще си е вкъщи, защото е на диета Grinning.
Аз направих пътечка между болницата и вкъщи. През деня стоях с Дани, а през нощта Ники идваше в болницата, а аз се прибирах, че и Аничка е с този вирус, но за щастие кара го по - леко и не се налага да бъде в болница Praynig. Излишно е да казвам аз как се чувставах и физически и психически с две болни деца и то когато едно е далече от мен Tired.
 На болните дечица пожелавам бързо да оздравеят Praynig.
Като имам малко повече време, ще пиша отново, че сега децата са ми се качили на главата и не ме оставят за секунда Whistling.

Приятен ден на всички   bouquet.

# 40
  • Мнения: 5 391
Марти, ужасно е това, което сте преживели Cry
Само бегло си представям как си се чувствала.
Дано скоро дечицата са вече здрави и това не се повтаря Praynig

# 41
  • Мнения: 4 514
Марти, и аз съжалявам.  Sad Дано не се повтаря повече! Винаги, когато си видя лудетините, си казвам "Боже, само да са ми здрави, а на мен ако ще косата да ми побелее от щуротии, не ми пука! Само да са ми здрави!"  Praynig
Иви, не се притеснявай бе, мила.  Hug И да не може, не е фатално!  Grinning

# 42
  • Мнения: 274
Марти, миличка, една голяма прегръдка за Теб и дечицата, дано този кошмар никога не се повтори  Hug

# 43
  • Мнения: 3 595
Марти миличка, силно ви прегръщам и дано бързичко се оправят  Praynig

# 44
  • Мнения: 8 228
Хоп, цоп и аз в новата темичка.
Да бягам, че малкият врещи.

Общи условия

Активация на акаунт