Да разнищим номинираните за 2008-ма :)

  • 20 263
  • 622
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 984
Красива, скромна и тактична! Хихи. Бравос!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 783
Мишон, всички знаем, че заслужавам Златно огледало, толкова колкото Тони -  Кърмачка на годината.

Играта с номнациите беше ирония, ако има проблем и трябва да се преправя цялата анкета - няма смисъл, не ми е това идеята.

# 17
  • Мнения: 6 155
Биби, ако номинациите ми за Златно огледало затормозяват броенето, великодушно се отказвам от тях.
 Ако това се смята зо отвод, ок, не искам да затормомзявам преброителите и анкетата. Важна беше шегата и смеха   bouquet

Не, не няма проблем. Тя анкетата не е пусната още.
От толкова броене стават и грешки.  Blush Нощес даже сънувах анкети  Crazy

# 18
  • София
  • Мнения: 5 255
Ако постна моя снимка, просто се обезсмисля състезанието.


Такива пошли оправдания може и да минат в детската градина, тук искаме доказателствен материал.... Или снимка или нема глас   Joy  Blush Heart Eyes

На никого не бих отказал снимка на ЛС. А както знаете, имам традиция, който ми поиска снимката, да го черпя по едно от което пие. Моля, ползвайте едно ЛС за снимката и за да ме уведомите, кога ви е удобно да се видим, защото кутиятя ми е почти фул.



Както обещах! Получих снимката и оправям пост-а..
Сега вече с чисто сърце мога да гласувам за марадона..  Simple Smile

 

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 12:28 от rainy...

# 19
  • Мнения: 2 829
Марадона и аз чакам снимка Crossing Arms Whistling
иначе --никакво гласуване Naughty

# 20
  • Мнения: 3 405
Чета си тук и в главата ми се оформя пъклен план.
Дали да не взема за Рождения ден на bg-mamma, да направя подарък на потребителите, като банна всички номинирани за няколко дни, докато тече гласуването?!

Амин!

# 21
  • Мнения: 6 155
Промененият списък на тези, които трябва да пратят снимка е:

 Летящата крава,  Тополинка , ЗОРИ,  dodo_dodo,  Ета,  Ах `не,  Барабалекс,  Калин@,  Имелда Маркос , Джейн .

# 22
  • Мнения: 3 405
Пусни им ЛС, да не артиса някой  Grinning
А къде е Бютито?

# 23
  • Мнения: 274
Марадона и аз чакам снимка Crossing Arms Whistling
иначе --никакво гласуване Naughty

Ти си ме виждала. В МОЛа

# 24
# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
А от номинираните за "Мис пламтящи чаршафи" какви снимки и други доказателствени мат'риали ще се изискват, молим?  Laughing

Не излизайте с номера, "по техния стил на писане" Naughty

# 26
  • Мнения: 2 388
Промененият списък на тези, които трябва да пратят снимка е:

 Летящата крава,  Тополинка , ЗОРИ,  dodo_dodo,  Ета,  Ах `не,  Барабалекс,  Калин@,  Имелда Маркос , Джейн .


Джейн нали е с бан? Как ще прати?

# 27
  • Мнения: 2 386
Сопрано я има архивирана някъде, бас държа.  Laughing

Аз само Имелда не съм виждала, но вярвам безусловно на форумската мълва.

# 28
  • Мнения: 3 268
И аз имам въпрос.
Форумският плейбой явно ще се избира по визия,което значи,че е равносилна категория на женското златно огледало. Там щели да се публикуват снимки на номинираните, при мъжете също ли ще бъде така?
Аз пък мисля,че визията и качествата на плейбой са две различни неща.Който си го може,може си го.И Казанова не е бил красавец,ама сумати булки е оправил.

# 29
  • Мнения: 3 405
Джейн нали е с бан? Как ще прати?

Снимки на Джейн от миналогодишния празник на форума (5 години bg-mamma)  има качени в сайта на Дамаянти, доколкото си спомням.

Общи условия

Активация на акаунт