Има ли мами от Герена?

  • 1 663
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Ако има мами от Герена ще ми е много приятно да се запознаем! Laughing  Laughing  Stuck Out Tongue

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Da. Ima mami s edno malko i edno po porasnalo dete  Grinning

# 2
  • Мнения: 83
И аз съм с едно малко на 7 м. и един палав батко на 3 г. и 1 м. Къде се разхождате?

# 3
  • sofia
  • Мнения: 769
Ami po pazara i parka zad nego. Ziveem v 18 blok do Bazar Poli

# 4
  • Мнения: 83
Ние сме по-точно в Ст.Караджа при детската градина, но всеки ден ходим и до парка на Герена, и до базара. Така, че може да се разберем за някой ден да се видим!

# 5
  • sofia
  • Мнения: 769
Az Imam kolezka, kojato zivee v bloka sreshtu detskata gradina Grinning
A za Vizdaneto njama problemi, samo da ne duha mnogo zashtoto vse oshte sme mnogo malki (na 15 dni e Kalina), a batkoto ni e pri baba si za ljatoto. Izlizame vseki den predimno v ranija sledobjad, no ne prechi i podrugo vreme Grinning

# 6
  • Мнения: 83
Ще се разберем за излизането, но наистина трябва да е по-хубаво времето!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 769
Ok. Mozesh da se obadish i na ICQ 5045557 ili na e-mail t_gorcheva@yahoo.co.uk

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Hei,zdraveite Ivva i Aja.I az ziveia v Gerena (ziveeh).
Kato se varna v BG ste se radvam da se zapoznaem. Stuck Out Tongue

# 9
  • Мнения: 343
Аз живеех там преди да се омъжа, но сега често ходя на гости на майка. Ще ми бъде приятно да се запознаем и като идвам да мога да се разходя с вас, защото не познавам други майки.

# 10
  • Мнения: 83
Здравейте,  трябва да си направим среща на мамите от Герена на Герена! Laughing  Laughing  Laughing  А за тези, които не са тук в БГ, ще ги чакаме с нетърпение!

# 11
  • Мнения: 522
Аз също съм в Стефан Караджа. ОБикновено събота и неделя се разхождаме из парка до Герена, иначе в градинките пред нас. Пишете ме и мен за среща. Laughing

# 12
Здравейте,мамчета  ние също ходим в парка на Герена.Моите родители живеят в 225блок с/у пожарната.Аз имам 2 момчета -на 5месеца и голям батко на 8 години.Ако искате можем да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт