Каква марка LCD телевизор 26-32 " бихте ми пропоръчали?

  • 14 358
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 74
Ние сме с такъв Филипс и сме доволни - служи ни вярно вече година и половина.  Peace
 http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028258

много лоши характеристики има..., но явно за времето си е бил с добри.
Не се изказвай неподготвена .Кажи ми кои са недобрите му характеристики че ще се спукам от смях.Земи прочети малко и ще разбереш кой прави най добрата матрица и е измислил технологията пиксел плюс.Ако сравниш този /който е по стар модел и тези"новите" модели на самсунг, LG/те също използват матрица на ФИлипс/,JVC и някои серии на Сони ще разбереш че той е с класи над тях.Но направи сравнението не по писаници ами иди в магазина и ги накарай да ти ги съберат един до друг и да ги пуснат на кабелна на една и съща програма и ще разбереш разликата.Тююю чули недочули ,че и подвеждате хората

# 46
  • Мнения: 674
МНОГО ХВАЛЯТ ФИЛИПС - НЕ ЗНАМ... newsm78 newsm78 newsm78
ЧУДЯ СЕ КАКВО ДА КУПИМ...

# 47
  • Мнения: 74
МНОГО ХВАЛЯТ ФИЛИПС - НЕ ЗНАМ... newsm78 newsm78 newsm78
ЧУДЯ СЕ КАКВО ДА КУПИМ...

Да ти кажа честно явно има за каквоПрочети по техническите форуми и ще разбереш Особенно новите модели са с класи над новите модели на Сони, Паносоник, Шарп за другите изобщо не говоря Но наистина идете и ги сравнете в магазина както казах по горе Различни марки ,еднаква големина ,една и съща програма,проста кабелна или ефирна телевизия -наредени един до друг -благодарности приемам след покупката която ти гарантирам ,че ще е Филипс ,,,,,, стига да го сложиш между марките Wink

# 48
  • Мнения: 1 652
Днес ще отиваме за телевизор. Нужен ни е 32 инча.Прочетох мненията ви. Ние засега гледаме кабелна, а не цифрова по ред съображения- втори телевизор на същата цена, не се дупчат стените и няма кабелаци из къщата. Но винаги  можем да променим решението си.

# 49
  • Мнения: 161
Филипсите като цяло са добри телевизори. Не бих пренебрегнал и някои модели на LG,Toshiba, както и по-скъпите серии на Самсунг, Сони и Шарп.
Последните са доколкото знам единствените телевизори чиите матрици се правят в техни собствени заводи в Япония, независимо че сглобката им може да е в Полша и пр.
Виждам че се разразява някакво спорче кой къде си прави матриците - аз поне доколкото знам Филипс няма изцяло собствен завод за производство на матрици, мисля че имат 1-2 съвместни с LG а за определени модели купуват от китайските производители. Не виждам обаче чак такова значение, все пак другите неща също са ваажни.

# 50
  • Мнения: 9 161
СОНИ отново се повтарям ама са най-добрите Mr. Green

# 51
  • Мнения: 74
Филипсите като цяло са добри телевизори. Не бих пренебрегнал и някои модели на LG,Toshiba, както и по-скъпите серии на Самсунг, Сони и Шарп.
Последните са доколкото знам единствените телевизори чиите матрици се правят в техни собствени заводи в Япония, независимо че сглобката им може да е в Полша и пр.
Виждам че се разразява някакво спорче кой къде си прави матриците - аз поне доколкото знам Филипс няма изцяло собствен завод за производство на матрици, мисля че имат 1-2 съвместни с LG а за определени модели купуват от китайските производители. Не виждам обаче чак такова значение, все пак другите неща също са ваажни.
http://www.investor.bg/?cat=6&id=19793 Peace zaedno sa

# 52
  • Мнения: 8 242
Напоследък се чудя на LG 32LG7000 ..
Имате ли наблюдения?

# 53
# 54
  • Мнения: 4 433
Самсунг.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Сони.

# 56
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние сме с такъв Филипс и сме доволни - служи ни вярно вече година и половина.  Peace
 http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028258

много лоши характеристики има..., но явно за времето си е бил с добри.
Не се изказвай неподготвена .Кажи ми кои са недобрите му характеристики че ще се спукам от смях.Земи прочети малко и ще разбереш кой прави най добрата матрица и е измислил технологията пиксел плюс.Ако сравниш този /който е по стар модел и тези"новите" модели на самсунг, LG/те също използват матрица на ФИлипс/,JVC и някои серии на Сони ще разбереш че той е с класи над тях.Но направи сравнението не по писаници ами иди в магазина и ги накарай да ти ги съберат един до друг и да ги пуснат на кабелна на една и съща програма и ще разбереш разликата.Тююю чули недочули ,че и подвеждате хората

Много се пениш...
 - Контраст 6000:1
 - Време за реакция 8 ms

 ooooh! ooooh! ooooh!

Та кое викаш му е доброто?  Thinking
Я погледни този, дето го препоръчвам:
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038007

Какво общо има той, с това "дърво" което имаш ти?
Пак ти казвам, може за времето си твоят Филипс да е ставал, но в момента е много "лош".
И няма смисъл да ми отговаряш. Може би е време ти да попрочетеш.
Весела НГ.

# 57
  • Мнения: 3 830
Сони Бравиа Peace

# 58
  • Мнения: 3 830
СОНИ отново се повтарям ама са най-добрите Mr. Green

 Peace Mr. Green

# 59
  • Мнения: 74
Ние сме с такъв Филипс и сме доволни - служи ни вярно вече година и половина.  Peace
 http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09028258

много лоши характеристики има..., но явно за времето си е бил с добри.
Не се изказвай неподготвена .Кажи ми кои са недобрите му характеристики че ще се спукам от смях.Земи прочети малко и ще разбереш кой прави най добрата матрица и е измислил технологията пиксел плюс.Ако сравниш този /който е по стар модел и тези"новите" модели на самсунг, LG/те също използват матрица на ФИлипс/,JVC и някои серии на Сони ще разбереш че той е с класи над тях.Но направи сравнението не по писаници ами иди в магазина и ги накарай да ти ги съберат един до друг и да ги пуснат на кабелна на една и съща програма и ще разбереш разликата.Тююю чули недочули ,че и подвеждате хората

Много се пениш...
 - Контраст 6000:1
 - Време за реакция 8 ms

 ooooh! ooooh! ooooh!

Та кое викаш му е доброто?  Thinking
Я погледни този, дето го препоръчвам:
http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038007

Какво общо има той, с това "дърво" което имаш ти?
Пак ти казвам, може за времето си твоят Филипс да е ставал, но в момента е много "лош".
И няма смисъл да ми отговаряш. Може би е време ти да попрочетеш.
Весела НГ.
Някъде да си видяла да казвам ,че моя е върха на технологията.Казах просто МОЯ спрямо някои "нови" прехвалени модели но на Самсунг и т.н.Кото те гледам и ти си дала пример с Филипс -защо ли.Може би защото са доста добра и надеждна марка.По същата причина дадох пример с моя

Общи условия

Активация на акаунт