Къде в Бургас (12)

  • 46 700
  • 532
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
                        Хайде в новата тема.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

                                    Добре дошли са всички запитващи !



      Мисля,че е време за малко Коледно настроение /една тема изписваме за около 45 дни/









Линкове към старите теми: Къде в Бургас
Къде в Бургас (2)...
Къде в Бургас (3)...
Къде в Бургас 4
Къде в Бургас 5
Къде в Бургас 6
Къде в Бургас (7) ...
Къде в Бургас ( ...
Къде в Бургас (9)
Къде в Бургас (10)
Къде в Бургас (11)

# 1
  • Мнения: 1 813
    Хайде в новата темичка !
                Всички запитващи са добре дошли
!


 


Мисля,че е време за малко Коледно настроение /изписваме една темичка за около 45 дни/

           




Линкове към старите теми:
 Къде в Бургас
Къде в Бургас (2)...
Къде в Бургас (3)...
Къде в Бургас 4
Къде в Бургас 5
Къде в Бургас 6
Къде в Бургас (7) ...
Къде в Бургас ( ...
Къде в Бургас (9)
Къде в Бургас (10)

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Май съм първа в новата тема, хихи! Да е честита на всички!
Много благодаря на Силвето   bouquet. Има ли и на други места магазини за хубави платове, че като идваме в Бургас, да ги посетим всички?

# 3
  • Мнения: 126
И аз в новата тема Hug Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 995
Май съм първа в новата тема, хихи! Да е честита на всички!
Много благодаря на Силвето   bouquet. Има ли и на други места магазини за хубави платове, че като идваме в Бургас, да ги посетим всички?
Аз не си купувам платове, но съм чувала хубави неща за магазина, който се намира в уличката от дясно на блока, в който е "Чар" Peace

# 5
  • Мнения: 738
Да се разпиша само Whistling

# 6
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз така.
 Раничко е, и все пак, желая ви предколедно настроение. Peace

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 694
 Simple Smile

# 8
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Кво става? На първа страница три теми за Бургас newsm78

# 9
  • Мнения: 787
Ау, че се случих и в началото на новата тема Hug Може ли да се присъединя Praynig
Здравейте, за първи път попадам на тази тема, а се ровя из форумите вече две седмици. Много полезна и прясна информация намерих тук. Вече ще проверявам редовно и дано и аз бъда полезна на някого, а и ще подпитвам отвреме навреме  Grinning
Знаете ли, че има танцов фестивал в театъра. Аз след малко тръгвам да гледам представление  и ако има нещо и утре, мога да дам инфо на интересуващите се. Надявам се да е интересно.
Хубава вечер на всички.

# 10
# 11
  • Мнения: 1 035
запис и аз Mr. Green

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 442
Офф,не съм видяла новата тема и си зададох въпроса в старата.
Та,да попитам и тук - търся мъжка чантичка за кръст,т.н.паласки или хюмнетки   Laughing обаче да е нещо изпипано,навсякъде е пълно с евтини и зле ушити боклуци  ooooh! ooooh! Като последен вариант си оставям Арт 93,но там са кожени,не че нещо, но не ме грабват кой знае колко.

# 13
  • Мнения: 1 813
Офф,не съм видяла новата тема и си зададох въпроса в старата.
Та,да попитам и тук - търся мъжка чантичка за кръст,т.н.паласки или хюмнетки   Laughing обаче да е нещо изпипано,навсякъде е пълно с евтини и зле ушити боклуци  ooooh! ooooh! Като последен вариант си оставям Арт 93,но там са кожени,не че нещо, но не ме грабват кой знае колко.

Провери ли в Playlife на Богориди?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 442
Не,тепърва ще търся.А къде беше точно Playlife?

Общи условия

Активация на акаунт