Kakwo харесваме в децата си

  • 1 900
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 367
Малко позитивна тема че само грижи инак на 1ва страница.
Обичаме си децата,ясно.
Но какво харесваме у тях,като у отделни самостоятелни хора (надявам се  съм ясна),кои техни качества уважаваме?
Започвам аз:
Дъщеря ни не е злопаметна,лесно се развеселява и помни доброто от света наоколо (все качества к аз нямам)
Син ни знае какво иска и не мърда на иота от науменото, не е податлив на чужди влияния и малко му пука дали е харесван
 

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Състрадателни са като мен. Което не знам дали е положително или отрицателно качество.
Голямата обожава животните (иска да стане ветеринарен лекар), общителна и позитивна е.
Малката е упорита и остоява мнението си на всяка цена.

# 2
  • Мнения: 789
Знае добре какво иска, много е мил,лъчезарен е,не се сърди ако не задоволим каприз.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
У голямата - дарбата й да рисува най-вече  Peace
Малката - упоритост и отстояване на нейното или инат по-скоро за нейната възраст  Laughing

# 4
  • Мнения: 2 161
И двете имат добри сърца и са много горди.Това най-много им харесвам.

# 5
  • Мнения: 581
 Дъщеря ми е голям непукист и голям инат, точно като майка си.

# 6
  • Мнения: 2 950
Харесва ми, че е по-оправна от мен на нейната възраст. Без да се срамува, но и без да тъпче околните, си пробива пътя напред. За дребни неща, но в малкия й живот са си големи.

Иначе весела, сладка, добричка и тем подобните дрън-дрън са ясни.... за всяка майка, нали се сещате? Wink

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Харесвам й това, че е страхотно общителна. Винаги поздравява съседите, когато се засечем в асансьора и входа, дори когато аз забравя да го направя  Blush В магазина поздравява на влизане и излизане, казва Благодаря и Моля. Разпитва познати и непознати за щяло и нещяло  Grinning И си казва всичко без да я питат  Mr. Green
Инатът на този етап е нещо, което по- скоро не харесвам в нея, отколкото да харесвам  Stop

# 8
  • Мнения: 9 814
Мило и възпитано дете, никога не ме излага на обществени места, оправна е, има огромното желание да рисува и го прави добре.....
Твърде много са нещата.

# 9
  • Мнения: 46 484
Харесвам й това, че е страхотно общителна ...

И аз това й харесвам, общителна и много бързо се адаптира без значение къде е.
Както и че има самочувствие.

# 10
  • Мнения: 14 654
Това, че е остроумен и любознателен, също и че постоянно ме разсмива. Обича цветя и се грижи сам за кактусчето си; може да върви километри в планината без да каже "мрън". Последно ми хареса, че не ухапа зъболекарката и не я нарече кратуна.

# 11
  • Мнения: 523
Харесвам й това, че е страхотно общителна. Винаги поздравява съседите, когато се засечем в асансьора и входа, дори когато аз забравя да го направя  Blush В магазина поздравява на влизане и излизане, казва Благодаря и Моля. Разпитва познати и непознати за щяло и нещяло  Grinning И си казва всичко без да я питат  Mr. Green
Това се отнася и за моята голяма дъщеря . В малката засега забелязвам една страхотна пробивност . Проявява невероятна упоритост и все се опитва да постигне всичко самичка ( ясно ви е , че много рядко успява , но все пак важно е желанието  )

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Има силно развито чувство за справедливост и страхотно чувство за хумор. Бързо схватлива, обичаща да рисува, мила и добра. Има огромно желание да чете (само дето не може...)

# 13
  • Мнения: 5 877
Чудесна тема!
Харесвам, че е много обичлива и наистина добра.
Че мисли с главата си.
Че измисля сама разни смешни и забавни игри.
Много се възхищавам на женския й усет - как си подбира дрехите, как се движи, на мен тези неща не ми идват отвътре, толкова съм ревала, като са ме поправяли за походката, за облеклото... нея не я уча изобщо, тя си е родена жена.
Удоволствието, което изпитва да се движи, да танцува, да скача, да прави разни упражнения - това си е чисто нейно, и двамата с баща й въобще не сме такъв типаж (за жалост).
Чистото и звънко пеене. Рисунките, които ме разсмиват или ме карат да замълча.
Старанието, с което се грижи за по-малки деца. Въобще потребността й да се грижи за някого, да дава. Много е смешна, като ми чете приказки понякога.
Готовността й да разбере всичко, което й казвам, все едно дали е "за деца". Мога да споделя всичко.
Сладкият й дъх, когато си доспива при мен сутрин.
Иииии силата, с която се залепва на врата ми, като я взема от детска.

# 14
  • Мнения: 643
Всичко !
Не знам дали някоя майка ще каже нещо лошо за детето си .

Общи условия

Активация на акаунт