Пазите ли неща, които са ползвали децата ви, за спомен?

  • 2 220
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 433
пазя някои неща да Wink

# 16
  • Мнения: 498
И на двете пазя гривничките от родилното

# 17
  • Мнения: 10 975
Пазя доста неща - теста с 2-те чертички, снимки от ехографа, гривничките от родилното, свещичката от първата торта, първите обувчици, разни златни дреболийки. Още не съм измислила в какво да ги съхранявам, иска ми се да е като сандъче с ключ.

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Пазя някои неща.

# 19
  • Мнения: 4 335
Пазя всичко CrazyТеста за бременност,снимките от ехографа,дрехите,дори и рецептата от родилния за спирт за пьпчето.Само ползваните памперси дет не сьбирах Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 546
Пазя, да. Гривничката от родилното, първата биба, чорапките, първото червено конче... Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 493
Пазя някои неща.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 522
Пазя теста за бременност, лентичките от родилното, пъпчето, свещичката от първият рожден ден.

# 23
  • Мнения: 1 763
Аз съм много разпиляна и всичко губя, след като спре да ми трябва. Пазя само пъпчето и лентичките от родилното.

# 24
  • Мнения: 1 371
О, да. Като се започне от пъпчето, първата му залъгалка, нещата от родилното, любима бебешка играчка, дрешка, първата му свещичка...

# 25
  • София
  • Мнения: 4 052
...Както съм тръгнала, май до първи клас ще съм събрала инвентар изискващ кашон от хладилник  Mr. Green
Joy Joy Joy
Да определено съм доста сантиментална в това отношение. Пазя доста неща Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 111
Пазя си гривничките от родилното,пъпчето,първата шапчица,ръкавички и дрешки от родилното,първите обици,първата свещичка от РД,рокличката от кръщенето.
Има дрешки,които много харесвам и си ги отделям-гащеризонче,суитчър,боди,буйки и т.н.
Сега се чудя защо не съм запазила теста за бременност  Thinking

# 27
  • Мнения: 22 369
Пазя някои неща,дано ги опазя ,докато порасне.

# 28
  • Мнения: 2 950
Пазя си разни неща, но за мен. Те ако проявят интерес, нека ги разглеждат, но не ги събирам специално, за да им ги подаря.   Gift Пазя гривничките от родилното, по една-две любими бебешки дрешки, календарчетата от детската градина, по 1 вестник от датата на раждането, първите залъгалки и някакви такива нещица.  coolcool

# 29
  • Мнения: 1 479
За сега пазя кичури от косите им,пьрвите чорапки/за новородени/по 1 чифт,поканите за РД,картички. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт