Пазите ли неща, които са ползвали децата ви, за спомен?

  • 2 224
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 120
Първата гривничка, рисунките й от градината и кичур коса.

# 31
  • Мнения: 959
Пазя е силно казано, но съм събрала доста неща Laughing 
Най ценни са за мен, пъпчетата и косичките. Тези неща, ще се постарая да запазя.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 480
И аз пазя. Към всяко едно от нещата имам сантиментален спомен. Мисля, че ще й е приятно като порасне да ги има или поне просто да ги разгледа.

# 33
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз пазя само ехографски снимки, кичур коса и пъпчето. Не знам какви лентички от родилното пазите, ние имахме едни метални номера на ластик, които задължително върнахме на изписването. Дрехи и други такива не пазя, подарявам.

# 34
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Пазя кичур коса,пъпчето, дневнк в който съм писала разни неща и някой дрешки който са й били любими.Сега и събирам различни рисунки или апликации които е правила,но ще имам нужда от отделно помещение докато стане голяма! Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Пазя теста за бременност, комплектчето, с което беше изписана от родилния дом, кичур коса от първото подстригване, едно сапунче в целофанова опаковка, което захапа и има идеална отливка от зъбките и други дреболийки.

# 36
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
Мъжът ми пази теста за бременност с малкият, в чантата на лаптопа си, Този тест е обиколил света няколко пъти вече.
Пазя малкият син комплект с който изписаха Стиви, първите му летни дрешки ( педя и половина големи) и първите му обувчици (бронзирани).
Пазя кучурчета коса и от двамата, първото паднало зъбче на баткото, отпечатъци от ръчички и краченца, когато са били на по 6 месеца. Закачени са в рамки на Дисни в спалнята ни. Пазя първите дрънкалки и на двамата, първата картичка за 8-ми март от Вики. И все още пазя пъпчето на малкият. На баткото го забравих в болницата.
До 2 годишна възраст водех старателен дневник със снимки и на двамата.

# 37
  • Мнения: 3 456
Почти нищо не пазя.

# 38
  • Мнения: 1 312
Пазя теста за бременност, комплектчето, с което беше изписана от родилния дом, кичур коса от първото подстригване, едно сапунче в целофанова опаковка, което захапа и има идеална отливка от зъбките и други дреболийки.

И аз така,пазя им дори и пъпчетата не съм ги хвърлила никаде,незнам защо Heart Eyes
пазя им и бибите,много неща съм запазила Hug

# 39
  • Мнения: 9 814
Пазя доста неща.
Лентичките от родилния дом, листчето с мерките.... сега вече пазя всяка една рисунка от ДГ, първите написани букви.

# 40
  • Мнения: 4 187
Да  много неща!

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
Рисунки от различни етапи на голямата щерка, като са надписани съответно отзад.
Грамотите и медалите от състезанията й Peace

Иначе гривни, любими играчки или вещи - не  Naughty

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 10 808
Аз съм плюшкин.Само дето са разпръснати/ще трябва да ги посъбера на едно място/.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 235
До момента съм запазила теста за бременност, лентичките от болницата, пъпчето, едно боди и чорапки.  Grinning Мисля, че след години ще й бъде много интересно.  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 294
Да Grinning За сега съм запазила теста за бременност, гривничките от родилното, последната биберонка, първата рисунка с молив, първата с водни бои, дрешките скоито я изписаха от родилното, роклята и останалите по-важни вещи от кръщенето й, отпечатък от крачето й .....за друго не се сещам в момента.
Смятам да й ги дам в деня, в който стане майка за първи път.

Общи условия

Активация на акаунт