Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

Има етапи в живота, в които се губи доверието между двамата по според обстоятелства.Жалко е че доверието се гради с години и се разрушава за миг.
На скоро имах такъв проблем, мога да кажа, че е почти решен, трябва си време за всичко.

Вие, мамички  какво мислите по темата. Въстановява ли се напълно доверението?
Цитирай

София

Доверието и уважението са две различни понятия за мен.Мога да уважавам някого заради много личностни качества или умения , но това не означава , че мога да му имам пълно доверие за всичко.
И ние скоро имахме такъв случай , в който загубих доверие на съпруга си.Опитах да го преодолея , но не мисля , че някога ще му имам отново пълно доверие.Но за всеки нещата стоят по различен начин - някои успяват.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Да.
Цитирай

ВАРНА

Лошото се забравя. Особено ако има любов...  Peace Всички сме хора, на всеки може да се случи да направи грешка.
Цитирай

... Въстановява ли се напълно доверението?

Не.
Цитирай

Варна

Навремето загубих доверие на един човек,на когото много държах.Никога после не си го възстанових.
Засега имам огромно доверие на мъжа ми,но дано не ме предаде.Никога не може да е същото.Поне аз не познавам такива хора.
Цитирай

Galaxy 13197853088

някой беше писал, че доверието е като чаша, счупиш ли я можеш да я залепиш, но следите винаги ще останат
Цитирай

Цитат
някой беше писал, че доверието е като чаша, счупиш ли я можеш да я залепиш, но следите винаги ще останат

Изобщо не може да се залепи, ако питате мен!
Цитирай

Доверие и уважение за различни неща. Заради лъжа не бих изгубила лесно доверие в човек, когото уважавам, още повече, ако го обичам, но заради предателство веднъж изгубено, мисля, че не мога да си го върна напълно.
Трудно губя доверие в хората по принцип, трудно и се доверявам напълно, но веднъж спечелил доверието ми човек, трябва много много явно и грубо предателство да извърши спрямо мен, че да не му се доверявам повече.
Рана и обида по лесно се преглъщат, загубено доверие , не.
Цитирай

В Средната земя

Не, не се възстановява напълно.
Цитирай

Аз мисля така.  Thinking
Цитирай

Аз мисля така.  Thinking

Не се и налага даже да го мислиш. То се усеща, или го има или нещо те дърпа назад и имаш едно наум. Нито можеш да си заповядаш да се довериш, нито пък да не се, дори когато всичко говори, че не трябва.
Цитирай

Аз мисля така.  Thinking

Не се и налага даже да го мислиш. То се усеща, или го има или нещо те дърпа назад и имаш едно наум. Нито можеш да си заповядаш да се довериш, нито пък да не се, дори когато всичко говори, че не трябва.

С това изказва си личи, че разбираш, ох,  как  да кажа ?  Нещо като духовна психология. Very Happy Smile Не  всеки може това.Надявам се да ме разбереш. newsm53
Цитирай

На морето!

Когато човек е безумно влюбен е готов да повярва на всичко, дори на най-големия абсурд, стига той да отговаря на това, което той иска да чуе. В този смисъл доверието се възстановява напълно.
Но когато веднъж си се доверил безусловно и впоследствие разбереш, че си бил лъган, че всичко, в което си вярвал е просто розов блян, тогава се чувстваш не просто излъган, чувстваш се унизен, предаден, тогава доверието не се възвръща.
Цитирай

Когато човек е безумно влюбен е готов да повярва на всичко, дори на най-големия абсурд, стига той да отговаря на това, което той иска да чуе. В този смисъл доверието се възстановява напълно.
Но когато веднъж си се доверил безусловно и впоследствие разбереш, че си бил лъган, че всичко, в което си вярвал е просто розов блян, тогава се чувстваш не просто излъган, чувстваш се унизен, предаден, тогава доверието не се възвръща.

Peace Това все едно аз съм го писала!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора