аборт или не два дена за да реша -моля за съвет

  • 5 816
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Момичета моля за съвет - разбрах . че съм бремена  и  не знам какво да правя ...но съм по склонна да абортирам .Мъжа ми работи по цял  ден  почти не се виждаме   и аз съм сама -нямам свекърви  лели баби даже и приятели на който да разчитам- далеч съм от моите родители ...чужбина.  На 33 г   вече не съм много добре със нервите  и не знам дали ще се справя да имам и второ дете . Моля дайте  съвет,  в понеделник  съм на гинеколог. преди да разбера  .че съм бремена имаше и доста празници и доста сам пила вино и пушила  ужас Cry

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 13:42 от juliaf

# 1
  • Мнения: 4 496
Един форум ли трябва да реши съдбата на бебето ти? Sad
Дано темата не се превърне в бойно поле.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 558
juliaf, не мисля, че някой би се наел да ти даде съвет за подобно нещо. Това е въпрос, който двамата с мъжа ти трябва да решите. Каквото и да ти кажем отговорността пада върху вас, така че едва ли ще има значение.

# 3
  • Мнения: 899
Нещата, които си изброила въобще не са причина да махнеш бебчето. Точно в Бг Мама съвет да направиш аборт няма да получиш  Peace

# 4
  • Мнения: 2 960
 juliaf ,  мъжете на огромен процент от жените работят по цял ден, много жени си гледат децата без лели,баби...,
на 33 години  си -възраст ,в която би трябвало осъзнато да искаш или не бебе.То пък кой ли е кой знае колко добре с нервите при този напрегнат живот.
Друго си е човек да има две деца-това го осъзнах аз ,но ми трябваха 9 години ,за да се реша на второ дете.И сега виждам колко прекрасно е да имаш две деца....двойна радост за очите на мама!!! Heart Eyes
Но ако през това време бях забременяла ,никога не бих направила аборт/това за мен/.
Много жени тук мечтая  и се борят с години ,за да видят двете чертички/но това е за тях/
Много жени правят изследвания и болезнени манипулации ,за да имат  своя рожба/тяхно решение/-Помисли си ,вгледай се дълбоко в себе си ,обсъди с мъжа си-според мен/само според мен/ аборта е крайно решението-то не е и решение ,а вид "измиване на ръцете".

Дано  вземеш правилното за теб решение Praynig За мен такова би било-бебето да има шанс да се роди!!! Praynig

# 5
  • Мнения: 4 335
Какьв сьвет очакваш,кой чакаш да реши живота на твоето дете...и какьв е вьпроса...дали да прекьснеш живот.
Това трябва ти да го решиш,защо питаш нас,а и ще ни послушаш ли?Ако ще ме чуеш бих крещяла НЕ,НЕ,НЕ...
Никога,ама никога не бих направила аборт(без мед.показател)
Гледам синьт си,та той ми е най-голямото щастие на света Heart EyesКак бих абортирала,та аз по този начин бих се отказала от още едно щастие?
И да кажа,че и аз сама си го гледам.Тати ни има работа,а на баба ходим понякога на гости.
Става ми много тьжно от такива теми Tired

# 6
  • Мнения: 372
С тези доводи НЕ, не бих направила аборт. Погрижи се за нервите си и дай шанс на детето което вече живее

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Поговорете с бащата.......Все пак това е едно щастие. Едно малко човече, което ще озари деня ти.....  ylinfant

# 8
  • София
  • Мнения: 3 742
Скъпа, и аз съм на 33 със второ и ще излъжа ако кажа,че ми е лесно,но повярвай ми заслужава си да родиш.

# 9
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Какьв сьвет очакваш,кой чакаш да реши живота на твоето дете...и какьв е вьпроса...дали да прекьснеш живот.
Това трябва ти да го решиш,защо питаш нас,а и ще ни послушаш ли?Ако ще ме чуеш бих крещяла НЕ,НЕ,НЕ...
Никога,ама никога не бих направила аборт(без мед.показател)
Гледам синьт си,та той ми е най-голямото щастие на света Heart EyesКак бих абортирала,та аз по този начин бих се отказала от още едно щастие?
И да кажа,че и аз сама си го гледам.Тати ни има работа,а на баба ходим понякога на гости.
Става ми много тьжно от такива теми Tired
Напълно съм съгласна  Peace
Аз също имам две деца,мъжът ми работи по цял ден и нямам помощ.За  нищо на света не бих абортирала та децата са всичко за мен.Колкото и да е трудно,да се уморявам и да нямам сили не съм съжалила нито за мик,че родих второ дете.Обичам ги и двамата те са моята гордост.

# 10
  • Мнения: 4 433
е кога ако не сега да имаш второ детенце Peace

# 11
  • Мнения: 27 524
Сами ще си решите, не можем ние да ти дадем подобен съвет. Прецени, претегли нещата и вземи решение. Успех.

# 12
  • Мнения: 959
Безумно е да търсиш, тук съвет.

Това е много лично решение, и не би трябвало да очакваш, някой друг да ти каже какво да направиш.

Успех.

# 13
  • Мнения: 805
Защо трябва само ти да решаваш - с когото си го правила с него!
За протокола - аз не бих направила аборт!

# 14
  • Мнения: 126
а това . че съм пила  и пушила  сигурно вече се е деформирало и  отношенията с  мажът ми не са цветя и рози

Общи условия

Активация на акаунт