Имам нужда от малко информация

  • 2 131
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте момичета. Доста четох във форума, намерих отговори на някои от въпросите си, но ми се иска да ви попитам отново. Моля ви не ми се сърдете, ако има такава тема вече.
Правих секс, определено без пазене и приятелят ми свърши в мен точно 7 дни преди Овуто ми. Знам, че е твърдеее рано да се определи дали съм бременна или не, но от това, което усетих след събитието, започнах да се притеснявам малко. Дърпаше ме и продължава да ме дърпа ниско долу корема и това май е основното, което се случва в тези няколко дни. Другото е по-висока телесна температура, но го отдавам на психясване, болки в гърдите, както преди да ми дойде и ненормална мания за готвене и здравословна храна, не ми се пуши хич и такива неща, които най-вероятно нямат нищо общо и са на база самовнушение, но все пак.
 Моля, кажете ми, възможно ли е да се забременее в този период преди овулация и може ли да съм бременна.
Много ви благодаря за отговорите предварително.

# 1
  • Мнения: 2 960
. Знам, че е твърдеее рано да се определи дали съм бременна или не,

напротив-може да се определи с кръвен тест,ако за другия е рано -този ще ти даде верния,търсен от теб отговор Peace

. Дърпаше ме и продължава да ме дърпа ниско долу корема и това май е основното, което се случва в тези няколко дни. Другото е по-висока телесна температура, но го отдавам на психясване, болки в гърдите, както преди да ми дойде и ненормална мания за готвене и здравословна храна, не ми се пуши хич и такива неща,


то това са и характерните признаци на МЦ-така ,че само по себе си наистина е психясване!!!

.
 Моля, кажете ми, възможно ли е да се забременее в този период преди овулация и може ли да съм бременна.
.
ами да възможно е ,не при всяка жена ову-то е по "писаните в книгите правила"...но няма как ние да разгадаем.
Дано нещата се подредят в най-добрия за теб вариант Praynig Peace

# 2
  • Мнения: 1 187
А как определи кога ти е овулацията?

# 3
  • Мнения: 544
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.

# 4
  • Мнения: 16
Телефона ми е една от онези джаджи специално за жени и има Pink Shecule на база 28 дни. Просто зададох кога ми е бил последния цикъл и ми даде кога ми е овулацията. Тоест вчера бях в овулация. Казвате да направя кръвен тест. Не е рано за него, така ли?

# 5
  • Мнения: 1 795
Телефона ми е една от онези джаджи специално за жени и има Pink Shecule на база 28 дни. Просто зададох кога ми е бил последния цикъл и ми даде кога ми е овулацията. Тоест вчера бях в овулация. Казвате да направя кръвен тест. Не е рано за него, така ли?
Не е рано за кръвен тест Peace
Не е нужно да психясваш, по-добре иди и направи теста Peace

# 6
  • Мнения: 1 187
Ти на телефона ли вярваш? Моята овулация е по-рано от "общоприетото", но на база изследвания и мерене на температура. Така че си пусни кръвен тест. Дано резултатът е какъвто желаеш.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 946
Според мен кръвният тест не може да отчете съвсем веднага, а около 2 седмици след възможното оплождане.  Peace
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=209409

# 8
  • Мнения: 4 784
Кръвен тест, най-добре две седмици след вероятно оплождане - http://www.ivf.bg/?p=1096

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Направи кръвен тест Peace

# 10
  • BG
  • Мнения: 1 900
Кръвния ще ти даде отговор на въпроса.

# 11
  • Мнения: 9 973
моето ову е на 10ден  Thinking

# 12
  • Мнения: 1 103
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Много правилно казано  Wink.

# 13
  • Мнения: 641
Възможно е.

# 14
  • Мнения: 219
Винаги когато правиш секс без да се пазиш е възможно да забременееш, независимо по кое време на месеца е.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт