Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Иска ми се да купя такъв с тенденцията вуйчото на дъщеря ми да се маскира няколко години. Надявам се да е по-интересно и евтино от наемането на артист hahaha
Виждали ли сте да продават някъде в София? По възможност да е изпипан - с колан, брада...
Цитирай

София

В Практикер на Коледния им базар има всяка година. Струва около 10 лв., сега може и да е малко повече, но в никакъв случай не е скъп. Може и в Бриколаж да видиш също.
Цитирай

В море от любов

Миналата година си бяхме купили такъв от Кауфланд Peace, струваше 12лв, но за тези пари нали ви е ясно, че си беше обикновен китайски боклук Mr. Green
После мъжа ми донесе от чужбина един костюм, близо 100лв, но изпипан отвсякъде, със всичко Peace
Ако някой иска, мога да сложа и снимка от миналата Коледа(където мъжо го играеше Дядо Коледа Mr. Green)
Цитирай

София

Да, моля те Smile
Цитирай

В море от любов

Ок, само да ги прегледам и да избера малко снимки и ще ги кача Peace Hug
Цитирай

софия

ако кажа на мъжа ми даде 100лв.,за костюм на дядо коледа,ще ме накара да го нося после поне още два месеца през годината да избие парата  35
Цитирай

В море от любов

Аааа той дава парите и той си го носи 35 35 35
Ето тук малко снимки от миналата Коледа Hug
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=308176
Цитирай

В брошурата на Метро за периода 13.11-26.11 има за около 10лв.
Цитирай

софия

много ти е сладко джуджето  Very Happy
Цитирай

В море от любов

Благодаря! Love Love Love
Цитирай

София

Джуджето е много сладко Smile Костюмът е супер. Май ще се рови в Ибей newsm78
ако кажа на мъжа ми даде 100лв.,за костюм на дядо коледа,ще ме накара да го нося после поне още два месеца през годината да избие парата  35
35
Аз още няма да обявявам цена Blush
Цитирай

София

В Метро има за 10 лева, но май не видях да има брада. Май е само шапка и нещо като халат. Утре имам път натам ще видя точно какво представлява и ще пиша.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.