лили иванова

  • 8 011
  • 178
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 98
някой гледа ли концерта на лили,аз 2пъти-бях на работа,беше невероятна,снощи изпя 32песни,подскачаше,песните бяха страхотни. Grinning

# 1
  • Мнения: 2 401
Ама много ли подскачаше?  newsm53

# 2
  • Мнения: 2 374
По принцип я харесвам,ма я изпуснах не можах да видя припкащата бабка.

# 3
  • Мнения: 957
Нямям възможност да прескоча до София, но ако имах - бих го направила независимо от цената на билетите!
Истината е, че младите ни изпълнители не могат да направят и половината на това, което прави Лили. Истината е, че песните и много ми харесват /е, не всички, но пък нейните са най.../
Не ми харесва стила и на обличане /особено последното интервю по бтв/, но това си е неин проблем.
Концертът и от миналата Коледа беше много добър! Предполагам и този не е бил зле! Ще очаквам да го видя в бъдната вечер!

# 4
  • Мнения: 1 517
Уважавам безкрайно таланта и, страшно ми е приятно да я слушам. Но пък много ми е анти тази женица, колкото пъти я слушам в разни интервюта ми иде да я фрасна.

# 5
  • Мнения: 1 027
Уважавам безкрайно таланта и, страшно ми е приятно да я слушам. Но пък много ми е анти тази женица, колкото пъти я слушам в разни интервюта ми иде да я фрасна.
Peace съгласна на 200%

# 6
  • Мнения: 1 517
Понеже тук е клюкарник все пак ще си позволя да я обсъдя писмено: ужасно ми е лигава, има огромно самочувствие, което минава всякакви граници. то верно, че е "прима" в музикалната ни култура, ама ще се пръсне от надувки. Няма нужда от чак такава демонстрация, че е ой-ой. Ние и сами виждаме. и показваме признание. Малко са онези, които не се прекланят пред таланта и. Но отблъсква с държанието си.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 099
Уважавам безкрайно таланта и, страшно ми е приятно да я слушам. Но пък много ми е анти тази женица, колкото пъти я слушам в разни интервюта ми иде да я фрасна.

Ще продължа мисълта ти: слънчеви очила по снимки и интервюта, ингвинални гънки по концерти, отъртване на корица на мъжко списание в достолепната трета възраст и т.н. и т.н.

# 8
  • Мнения: 1 479
Уважавам безкрайно таланта и, страшно ми е приятно да я слушам. Но пък много ми е анти тази женица, колкото пъти я слушам в разни интервюта ми иде да я фрасна.
Peace съгласна на 200%
Peace

# 9
  • Мнения: 804
Понеже тук е клюкарник все пак ще си позволя да я обсъдя писмено: ужасно ми е лигава, има огромно самочувствие, което минава всякакви граници. то верно, че е "прима" в музикалната ни култура, ама ще се пръсне от надувки. Няма нужда от чак такава демонстрация, че е ой-ой. Ние и сами виждаме. и показваме признание. Малко са онези, които не се прекланят пред таланта и. Но отблъсква с държанието си.
"Огромно самочувствие с огромно покритие". Можем само да си мечтаем поне мъничко да се доближим до това, което е постигнала.  Глас - гласище! Възхитително! 100% жена. Не ме интересуват клюки. Достатъчно ми е, че изпитвам невероятно удоволствие, нежност и носталгия, когато я слушам. И визията и не е за пренебрегване. На N-броя години е поддържана, стегната и възхитителна жена.  Вместо да я плюят някои млади особи би трябвало да се амбицират. Не за глас, а за борба с гнусни сланини.
Дай Боже, всекиму такъв колосален талант.

# 10
  • Мнения: 6 155
... а за борба с гнусни сланини.

Амин. Да живеят пластичните хирурзи.

# 11
  • Мнения: 1 517
... а за борба с гнусни сланини.

Амин. Да живеят пластичните хирурзи.

Мдааа...което пък струва пари. Не, че има нещо лошо де.
Иначе Бабилия - аз исках да раделя таланта от човека. Прекланям се пред певицата Лили Иванова. Но човека Лили Иванова (или поне това, което показва в медиите като поведение) ми е анти. Двете неща нямат нищо общо.

# 12
  • Мнения: 804
Дааа, тежко е!
Да живеят хирурзите и лакомията!

# 13
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Ей, завидяхте на една баба. И как се нахъсвате една друга  Joy

# 14
  • Мнения: 804
Ей, завидяхте на една баба. И как се нахъсвате една друга  Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт