нестандартните и необичайни места,на които сме кърмили

  • 3 191
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Вие наистина сте изброили почти всички места.
Това, което се сещам като по-различно е в градината с розите на двореца в Балчик. Там има едни каменни пейки. Направихме малко шоу на туристите с кърмачето на 2,5г.
А преди няколко дни като пътувах с автобуса видях едно майче да кърми съвсем мъничко бебче на автобусната спирка. Стоеше права, чакаше рейса и кърмеше. Налегна ме носталгия, като я видях.

# 16
  • Popovo
  • Мнения: 571
На плажа, в парка, в кабинета на доктора, в колата, пред х-л Черно море във Варна и на още куп други места. Това лято бяхме за няколко дни на гости при баща ми и се оказа, че съм хранила детето си навсякъде само не и в къщи (изключвам нощите).

# 17
  • Мнения: 4 433
Аз нищо особено в парка съм кърмила Wink

# 18
  • Мнения: 11 003
В кола (но не в движение!), църква, планински връх, в движение по туристически маршрут, на плажа, облегната до стена. Това се сещам засега.

# 19
  • Мнения: 2 567
В кабинката на лифт на около 2.500м надморска височина Wink А иначе по-стандартно и в тоалетна, съблекалня на известен магазин, кафенета, ресторанти...

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
На плаж, в кола, в кафене.

# 21
  • Мнения: 3 869
Момичета, много весела тема  Joy Наистина невероятни места имате в списъка!
Не мога да добавя нищо интересно, но за нас има време  Wink Засега са по-скоро стандартни - ресторант, сладкарница, ходейки по улицата (със слинг), магазин за електроматериали, седейки на висок бурдюр на сравнително тиха улица, в такси (в градсия транспорт не посмях, предпочетох да сляза  Embarassed)

# 22
  • FRANCE
  • Мнения: 2 222
Ами почти всички изброени Simple Smile Различно е май докато ми правехч коло маска на тригълника Simple Smile Малкият звяр се паникьоса от непознатата обстановка и това беше единсвеният начин да я оспокоя. Козметичката се забавлява&ше с нас Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 23
  • Мнения: 919
Когато Ема беше по мъничка редовно пазарувах с нея закачена на мен, много е удобно за малко бебе, хем няма мрън мрън, хем са ти свободни ръцете.. Един ден решавам да я изкарам от слинга (моя е wrap омотава се като дреха), една жена ме поглежда силно изненадана и ми казва "Аз реших че имате огромен бюст, а то бебе било" Crazy

# 24
  • Мнения: 305
Ами ние сме семейство луди...
И много обичаме разходките (поне аз де, и мъж, горкия, какво да прави).
Та топла лятна вечер, ние сме на разходка из покрайнините, и даже сме излезли на романтична разходка из къра с количка...
Часът е около 22.00 и бебе уж спи. Спи, ама не - кърмим на поискване, та знаете как е - рев изневиделица - и ние - къде, къде - хайде на един отрязан пън се позиционирахме тримцата, край нас минават коли, пулят се любопитковци, а ние с татито си седим като на пикник (то си беше пикник де - ама не точно за нас  Laughing)

# 25
  • Мнения: 2 478
Нищо не ми е било нестандартно и необичайно,когато съм кърмила бебето си.Че нали това е най-естествения процес?
Иначе най-любимо ми беше да го кърмя на плажа,надвечер. Grinning
Липсват ми много тези моменти Wink

# 26
  • Мнения: 433
В кабинката на лифт на около 2.500м надморска височина Wink ...
Ей, това да не е било на Цугшпице?  Страхотни спомени имам оттам  Peace

# 27
  • Мнения: 616
На парада на Панаира на киселото мляко, нааай-отпред, под звуците на духов оркестър... разгледаха ни всички участници от петте края на света  Crazy
иначе - навсякъде.

# 28
  • Мнения: 4 292
Кърмила съм извън дома ми единствено в парка, на най-забутаната и крайна пейка да не ме гледат хората.

# 29
  • Мнения: 2 567
В кабинката на лифт на около 2.500м надморска височина Wink ...
Ей, това да не е било на Цугшпице?  Страхотни спомени имам оттам  Peace
Не, беше в ски района на Залцбург Laughing

Общи условия

Активация на акаунт