Иде люта Баба Зима, пийва ни се винце пред камина! Благоевград14!

  • 15 428
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 19
Ади,тоги няма за всички,колкото и гадно да  е ,все пак Миленчето се дипломира миналата година и каза че си е взела от гърдероба една тога под наем за да се снима с нея,иначе имало само за отличниците,ако си от тях нямаш проблеми Peace

Малко е разочароващо..обаче пак недоразбрах - като не съм отличник мога ли да си взема под наем за цялата церемония или чак след това се взимат заради снимките

# 61
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
вкючвам се набързо защото днес съм 1ва смяна.
Деси честито ти книжка и тук, кажи му на Методи да се сбогува вече  с колата, има няколко седмици още на разположение да и се порадва, докато си вземеш БЧК и ти стане готова книжката. Joy
jinjer, Андреа това направо си е дискриминация с тогите, не е честно само за отличниците да е. Confused
Поздравления за нервите на тези дето шият гоблени, не е за мен тази работа, супер съклетно ми действат такива неща. Sick
На скиорките също поздравления, аз освен на Бодрост на друго място не смея да се пускам, а откакто се е родилаВиктория съм само на шейна с нея. Embarassed

# 62
  • Мнения: 11 607
Добро утро, скиорки, гобленарки, абсолвентки, шофьорки и всички останали!

Не ме бива в абсолютно нищо гореизброено! Сняг не обичам, майка ми шиеше дрехите едно време без проба - на око, плете на 1, 2 и пр. куки, имаме много от тези нашивания, които е показала Иники, бродира перфектно, но аз упорито съм с 2 леви ръце(коя от коя по-лява!), казах ви и на срещата - за навигатор съм перфектния навигатор, но за шофьор и каското няма да ви спаси, ученичка не бях добра, но като студентка и стипендия за отличен успех съм взимала, но пък не съм работила и 1 ден по специалността си и вече се чудя аз ли съм това на дипломата. За сметка на това имах щастието да съм последния випуск, който се дипломираше без да учи допълнително за магистър. Излязохме си магистри директно.

Влизам в категорията на всички останали.

Времето е прекалено мокро навън, добре поне,че не е чак толкова студено. Не ми се работи....в момента си мечтая за чайче, топла стая и да чета книга, но....мечтииииииииии.......Половинката е на София днес и се обади току-що,че в София няма дъжд и е било меко времето. След Дупница дъжд нямало. Аз като ви казвам,че София е друга България - пак са се уредили с различно време......

# 63
  • Мнения: 6
добро утро и от мен

деси  Hug   bouquet
времето беше гадно вчера браво на теб
както каза марси дай картбланш на любимия докато ти излезе книжката  Simple Smile
гоблени харесвам но не шия преди години пробвах ама така остана до половината недовършен
ски не карам и аз като тебе марси съм на шейната  Grinning
обичам да плета обаче не съм добра със завъртените плетки но ако някой ми покаже бързо схващам  Embarassed
гледам и Мама писала сега  Simple Smile ей като ти дойде майка ти на гости да ме срещнеш с нея за няколко урока
и по шиенето си падам ама дядо коледа не ме уважи миналата година та тази пак шевна машина ще си поръчам дано да сметне за добре човека че съм надеждна и да ми я донесе тоя път
и аз като тебе в гимназията не си давах много зар ама като студентка бях със стипендия като тебе просто ме кефеше да уча
и дипломата ми е над 5,50 обогати ме специалността но и аз нямам и ден работа по нея след години може би като си отворим детския център(това май не го обсъждахме на срещата или съм пропуснала)  Embarassed
а не сте ли забелязали че тунела на Дупница е някакава гранична зона - влезаш в него на едно време излизаш на друго  newsm78
приятен ден от мен
и на мен не ми се работи ама ще трябва да си довърша една задачка от по миналата седмица

# 64
  • Мнения: 286
Добро утро,аз пия първото си кафенце,днес нещо едва в 8,25 се събудих и вдигнах децата за детска,брей как така изведнъж взеха да се успиват до късно Rolling Eyesдобре че ни е на близичко,само бързо се обличаме,разпъвяме чадърчетата и тичаме към детската,почти не пропуснахме нито един гьол,дори Асен се пльосна на колена почти пред входа на градината и така странно държи чадъра че си ходи почти мокър Twisted Evilгледам беше дошъл в градината един господин който държи едно фото в подлеза при Американският,трябва да избираме календари,ама понеже плащахме и таксата и не ни ги показаха,та утре ще е че аз нали съм на курс довечера пък после и на рожден ден Drunkсвекървата снощи каза да не закъсняваме много,аз и отвърнах че като се напием и си идваме Joy hahaha Laughing
Да ви кажа за ските че сме подкарали темата за хобитата,много ми се иска да се науча,но ми се вижда малко екстремно и малки скъпо,екипировки,ски,и тн    но дано някой път ми се отдаде възможност поне веднъж да се кача за малко и да се пробвам Mr. Green
а гобленчетата са страхотно успокояващи,но нямам време от както са се родили децата и не толкова само заради тях,но и нали все учех за някой изпит,ама за напред знам ли може пак да си шия това е много приятно занимание въпреки че на всички дори и на мен преди да се науча ми се струваше супер изнервящо и туткава работа,но смятам че е голямо удоволствие да създаваш нещо,и като неможеш да рисуваш,защото не всички сме художници,то може да си го избродираш Mr. Green

Приятен ден на всички,въпреки че вали и е мрачно важното е как е в сърцата и душите ви Peace

# 65
  • Мнения: 61
 Мама Цоцоланка, крайно време е да се занимаеш поне с едно от всичките - препоръчвам ските. Ама пък като се замисля ти си имаш три дечица май, та едва ли се чудиш какво да правиш със свободното си време.

 Днес сутринта се чух с майка ми и тя ми се оплака, че в Блг било студено и валяло. Аз се радвам, дъжд в града, сняг в балкана.  Sunglasses А иначе стига значи така сте говорили за голямото доброутро, било друга България. Ми че Хасково да видите какво е, то си е направо друга планета.

 Примерчето беше да покаже само какво трябва да се види, а не какъв трябва да е бодът или основата (там е тринишков кръст на ленена канаваца в естествен цвят). Когато имаше ищак просто ми пишете едно лично, да видим изпълениението какво е и ще става или не.

 Отностно образованието, вие всичките сте много учени, аз едвам изкласих бакалавър в СУ-то и то с триста зора. Понякога се чудя, що въобще си губих времето, но пък от друга страна никое учене не е губене на време, нали така.

# 66
  • Мнения: 286
Момичета,къде се изгубихте днес newsm78
хайде то времето лошо и дъждовно,ама поне мъгла няма Mr. Green
Ели,Фантичке нещо ми се губите,може ли да драснете по някой ред Thinking
на всички Hug,нещо много ми се ядът шоколадови вафли и ще прибягам до магазина Wink

# 67
  • Мнения: 19
аз мечтая за шоколадови бисквити от половин час, ама няма начин да излизам точно сега

# 68
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз започнах с кифличка с канела,минах на бисквити с мед,после на маслен геврек,сега обикновенни бисквити... и до Декември ще се търкалям. Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 62
Ние се прибрахме от София и на истина до Дупница дъжд след това няма, но и по-добре че иначе ще ни измокреше.
Аз нищо не си купих, но за сметка на това научих нова техника "Фъкане", много готино много ми беше мерак да е науча, а то пък било много лесно.
За ски си умирам едвам чакам да открият сезона, даже сега и каска си купих и съм на пълно оборудвана, само мисля ските малко да сменя че тези поостаряха, вече ги търкалям цели три години време е за смяна.
Дани ако имаш желание за ски аз съм на среща, но да знаеш че от първият път не става Wink
Хайде лека вечер

# 70
  • Мнения: 6
Marci4ka сега четох старата тема че да не изпускам нещо и ми стана гузно че теб пропуснах с поздрав за рождения ти ден а сега пък точно четях че на 11.11 Викичка е имала малък празник да знаеш че не е умишлено ама нещо гузно ми стана и за това се включих сега  Hug
а новата снимка с двете принцески е прекрасна (Ана-Мария е другото детенце нали не бъркам?)
всъщност който не съм поздравила а е имал повод нека да е жив и здрав

# 71
  • Мнения: 62
Добро утро
Този път кафето от мен
Заповядайте

# 72
  • Мнения: 19
Добро да е...Благодаря за кафето, много е вкусно

# 73
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Дани, благодаря за кафенцето.  LaughingДа идеш до София и нищо да не си купиш, срамота. Joy
Нинка, благодаря за пожеланията, не се притеснявай че си ни пропуснала. Wink Вики и Ана Мария са на снимката, трябва наистина скоро да направим среща и с дечицата, да се поопознаят и те. Имаме останали пари от Санта Круз за по едно кафе . Laughing
jinjer и на нас в детската са накичили отвън мостри за календари, който иска да си направи, ама аз искам аз да си я водя във фотото. Пък и до сега винаги сме чакали батко и да се прибере от Холандия и им правиме обща снимка, да се радват бабата и дядото на внуците. Grinning

# 74
  • Мнения: 286
Добър ден от мен Peace
мерси за кафенцето,аз си го изпих вече в едно покровнишко барче с една приятелка след като заведох децата на градинка,не можах да видя календарите,но нищо довечера като ги взимам,
Марси,аз 2 години си правя сама календарите(малките де,и снимките за големият)правех се на фотошопка Mr. Greenно мисля че тази година ще оставя това на фотографите и няма да се занимавам е ако ми дойде идея и муза не се знае де Wink

Снощи за пръв път свекървата ни привика от купона да се прибираме че Аската ревял цяла вечер и незнаела какво да го прави вече Confusedе то си беше късно вече и време за прибиране,но като ни видя милото детенце като ревна сърцераздирателно като ни запрегръща,много ни било мъчно за нас Blushи после спа при мен на спалнята какво да го правя на мама момчето,вече захитряха и ни търсят много ,не е като преди хич да не им пука Simple Smile
Дани,какво е това *фъкане*някакъв вид бод ли или нещо друго newsm78
Стига бе Нинче какво се върна пък ти на зад Winkдайте верно да се организираме в събота преди обед на топките в Еленово ама *Под лозата* с децата,тъкмо ще пийнем кафенце и те ще си поиграят какво ще кажете а Thinking

Общи условия

Активация на акаунт