ИМУНОБОР КИДС

  • 5 147
  • 11
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Ще бъда много благодарна, ако някоя мама, която е давала Имунобор Кидс на дете на 2 години ми каже как се дават тези капсули. В листовката пише по една на ден...., ама как не е споменато. Педи ни го предписа, но и тя не каза как се дава и сега съм в неведение, а трябва да го почваме...

Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Аз лично никога не съм давала имунобор. Защо не питаш в здравния там може някой да ти отговори по бързо.

# 2
  • София
  • Мнения: 569
Моята дъщеря сега ще стане на 10 години,а вече четвърта година й го давам-целия курс е 4 месеца.Дава се преди ядене.Преди години имаше листовка към него,където беше подробно описано по седмици как се дава,за да е максимален ефекта,от 2 години обаче,тази листовка липсва.

# 3
  • Мнения: 544
Аз го давам така: първите 10 дена 3х1 и след това 50 дена х1 сутрин. Това е по съвет на нашата педиатърка и тя каза че курса е 60 дни.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Явно не съм си задала въпроса добре, аз имам схема, по която да го давам, не това е проблема....
Незнам как да му дам самата капсула. Отваря ли се? С вода ли се приема? Интересува ме чисто технологичната страна на нещата.
Как да дам самата капсула?
Синът ми е почти на 2 години и е абсурд да глътне тази капсула. Предполагам, че трябва да я отворя и после....?

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 01:21 от Здравка Желязкова от село Стомана

# 5
  • Мнения: 7 201
Как да дам самата капсула?
Синът ми е почти на 2 години и е абсурд да глътне тази капсула. Предполагам, че трябва да я отворя и после....?
После я слагаш в 1 ч.л.,смесваш я с малко кисело мляко и даваш на детенце. Peace (Така съм давала на сина си като беше по-малък)

# 6
  • Мнения: 959
Как да дам самата капсула?
Синът ми е почти на 2 години и е абсурд да глътне тази капсула. Предполагам, че трябва да я отворя и после....?

Аз, размивам прашеца с малко вода. Вече трета година, така процедирам.  Peace

# 7
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
На моят син в началото ги давах с малко вода сутрин на гладно, един ден пробвах и му дадох една капсула така без нищо той я сдъвка и от тогава само така.

# 8
  • Мнения: 2 821
И аз го давам на прах с лъжица кисело мляко. Или сок.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Благодаря, ще опитаме утре с вода  Hug

# 10
  • Мнения: 216
На мен в аптеката ми казаха да го разтварям САМО ВЪВ ВОДА-за по-голям ефект явно Wink

# 11
  • Мнения: 216
Моята дъщеря сега ще стане на 10 години,а вече четвърта година й го давам-целия курс е 4 месеца.Дава се преди ядене.Преди години имаше листовка към него,където беше подробно описано по седмици как се дава,за да е максимален ефекта,от 2 години обаче,тази листовка липсва.
В моя си имаше листовка с подробна анформация и пише че целия курс е 12 седмици Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт