Има ли значение пола на детето?

  • 3 139
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Моля, нека всеки да сподели има ли значение пола на детето, за него ,за роднини и т.н. ?!
Ние имаме 2 момичета, а брата на мъжа ми има момче и отношението на свекър ми е много различно ! Имоти и пари всичко се дава на момчето!
Споделете и вашите мнения !

# 1
  • Мнения: 2 448
Селяни, какво да кажа друго.   doh Мога, но ще бъде грубо.

# 2
  • Popovo
  • Мнения: 571
Селяни, какво да кажа друго.   doh Мога, но ще бъде грубо.

Момче или момиче, няма значение. То е твоя ( а и тяхна) плът и кръв.

# 3
  • Мнения: 2 712
Това е тъпо,но за съжаление го има в някои фамилии,уважението към момчето е по голямо.
Да не ти пука

# 4
  • Мнения: 2 471
Е какви са тези простотии, как ще има значение.               

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма значение по принцип. разликата е в игрите на които ще си играят.
но съм чувал лафове от рода на "Ще ражда до момче... "

# 6
  • Мнения: 84
Селяни, какво да кажа друго.   doh Мога, но ще бъде грубо.
Не, не - някъф индуски етнос са, даже не и цигани щото те имат парична изгода от женските. Виж в Индия и арабеските все още си позволяват да третират женското като измет. Макар българинът да се поразкрепости, половата дискриминация не ни е чужда.
И с двете си бременостти не съм имала подобни проблеми, да ми се поставя пищов на челото.

# 7
  • Мнения: 6 461
Това е тъпо,но за съжаление го има в някои фамилии,уважението към момчето е по голямо.
Да не ти пука
Tired За жалост е така

# 8
  • Мнения: 12 644
Има, разбира се. Няма да ставаш свекърва и да те пишат по форумите. А зетьовете обикновено се разбират с тъщите.
Горе главата! Момичетата ще срещна своите принцове и ще имаш много внуци.

# 9
  • Мнения: 54
  Внуците не се гледат толкова дали са момче или момиче, а на кого от децата са.

# 10
  • Мнения: 2 471
  Внуците не се гледат толкова дали са момче или момиче, а на кого от децата са.
И това е глупост и то, много голяма. Всичко зависи от манталитета на хората.

# 11
  • Мнения: 12 644
Нямах предвид внуци като момчета, а като деца - и внуци и внучки. Колкото и да сме еманципирани, все още събирателното е в мъжки род.

  Внуците не се гледат толкова дали са момче или момиче, а на кого от децата са.
И това е глупост и то, много голяма. Всичко зависи от манталитета на хората.
newsm10

Никога няма да ги деля - обещавам.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 63
Първо-полът зависи от бащата.И второ-като станат на 15-16години,тогава си проличава точно какъв пол са. Laughing
На въпроса-за съжаление,за някои има значение.

# 13
  • Мнения: 54
 И за мен е глупост, но тук говорим за хора с по- особен тип манталитет.

# 14
  • Мнения: 1 775
Първо-полът зависи от бащата.
Полът щеше да зависи от бащата, ако той можеше да котролира Х или У-сперматозоидче да оплоди яйцеклетката, той пуска винаги и от двата вида. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт