Кога започнахте да слагате бебетата си на паяк/

  • 7 617
  • 30
  •   1
Отговори
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Може това питане да не е за тук ,но незнам къде да го пусна.Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 751
На моята проходилка пише 7-15мес.Аз го сложих на 7,но не му хареса.

# 2
  • Мнения: 1 328
На 6, но колкото да се разнообразява. Слагах му възглавници за да стои като забит пирон и да зяпа Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 016
Мисля да го пропусна това със слагането в паяк.
Все пак взехме временно от едни познати, не й хареса, така че няма да ползваме

# 4
  • Мнения: 11 003
Не съм слагала дъщеря ми в проходилка, но с голямо удоволствие подскачаше в бънджи. Сложихме я в него на 7 месеца.

# 5
  • Мнения: 9 481
Има мн теми по въпроса...
Най-добре е да не слагаш детето си в паяк Peace

# 6
  • Мнения: 1 820
На 7 пълни,в 8 месец.Когато започана да стой стабилно на краката си права! Peace

# 7
  • Мнения: 961
На осем месеца и купихме проходилка, това се оказа най-излишната покупка за детето ми! Да й се е събирало да стои по 10-20минути на седмица! Не беше фен и на скачащите гащи!

# 8
  • Мнения: 2 376
На нас ни подариха проходилка и се чудя какво да я правя. В магазина казаха, че ще я сменят с  каквото искаме срещу касовата бележа, но не ми беше удобно да я искам.

# 9
  • Мнения: 9 481
На нас ни подариха проходилка и се чудя какво да я правя. В магазина казаха, че ще я сменят с  каквото искаме срещу касовата бележа, но не ми беше удобно да я искам.

Ако си решила да не я ползваш, би могла да я дадеш на някой дом за деца без родителска грижа PeaceТам персонала няма възможност да обръща толкова внимание на всяко детенце..

# 10
  • Мнения: 2 376
МТВ, дори и да ползвам идеята ти хич не е лоша   bouquet . Аз си  мислех за дрешките да ги дам в дом, но ми се иска да имаме поне още едно дете...
 Знае ли някой как мога да пратя проходилката в дом за деца? Или кой е най-близкия до София да я закарам.

# 11
  • Мнения: 5 591
Категорично съм против проходилките,не съм ползвала,но виждам в парка как прохождат децата ,ползвали проходилки.Ортопедът ни беше против,виждам,че е прав.Развитието на детето не бива да се "подпомага" с такива екстри.


Знае ли някой как мога да пратя проходилката в дом за деца? Или кой е най-близкия до София да я закарам.

Попитай тук  Peace ,чудесна идея да помогнеш на други дечица,поздравления   bouquet

# 12
  • Мнения: 961
Ох, ще ме извинявате, не искам с никого да се карам, но при положение, че смятате проходилките за нещо вредно за вашите деца, защо смятате, че то ще е полезно за изоставените дечица!  Confused Още по-лош вариант ще е използването на подобно "удобство" в дом, защото, ако вкъщи майката слага детето за 10-20мин на ден е едно, но в дома вероятно може да отвиси с часове, преди някой да му обърне внимание! В крайна сметка нали и тези деца ще прохождат!
Извинете за отклонението, но някак ми дойде в повечко!  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 498
Големият го сложих от 6 месец,малката от 9 месец.И двамата проходиха на 10 месеца.Аз съм за проходилките Peace

# 14
  • Мнения: 5 591
Ох, ще ме извинявате, не искам с никого да се карам, но при положение, че смятате проходилките за нещо вредно за вашите деца, защо смятате, че то ще е полезно за изоставените дечица!  Confused Още по-лош вариант ще е използването на подобно "удобство" в дом, защото, ако вкъщи майката слага детето за 10-20мин на ден е едно, но в дома вероятно може да отвиси с часове, преди някой да му обърне внимание! В крайна сметка нали и тези деца ще прохождат!
Извинете за отклонението, но някак ми дойде в повечко!  Rolling Eyes

На едно дете в къщи можеш да му обърнеш пълноценно внимание,да го държиш за ръчичка,когато ходи.При стотиците деца,както отбелязваш,няма много внимание.ПО-добре ли е да лежи и да гледа тавана.Все пак и след проходилка си прохождат децата,не се повреждат
.Всеки решава за себе си,това е моето мнение,без да го натрапвам.А хубавите идеи да се помогне на някого винаги са похвални  Peace

Общи условия

Активация на акаунт