Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

гр Габрово

Здравейте,какви сокчета давате на 7 месечните си бебоци.Сега като няма голям избор ,на плодове да изцеждаме.Може ли да се дават и купени все пак не знаем как са приготвени.
Цитирай

София

На Хип.Приготвени са както и пюретата.Надявам се да има строг контрол.Така би трябвало да бъде.
Цитирай

Не съм давала сокове и все още не давам. Предпочитам суров плод или плодово пюре.

Цитирай

Ако ще е сок, да е пресен!
Това е моето мнение и никакви купени не давам. А ако ще е ХИП, по-добре плодово пюре
Цитирай

Не съм давала сокове, по-добре е да хапват плода Peace
Цитирай

И аз не съм фен на соковете за малки деца и бебета, но като питаш кое е по-добре - отговорът е прост - домашно приготвени, пресни. Трябват ти и домашни или био-плодове. Няма как да се запазят ценните хранителни вещества в нещо, което стои по някалко месеца по рафтовете. За да ги има все пак, се слагат изкуствени. Пресните сокове трябва да ке консумират веднага след приготвянето.
Цитирай

гр Габрово

Сега през зимата все пак какво да давам.Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ
Цитирай

München

И аз не съм била привърженик на всякакви сокове на тази възраст. Пиеха вода или чай, а плодовете нарязани или пасирани.
Цитирай

Пловдив

На 7 месечната си дъщеря давах пасиран плод. Сок започна да употребява активно след 2-та година.
Цитирай

Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ

Остави цитрусите за след годинката. Киви - ако е изчистено от семките, но лично аз бих изчакала още 2-3 месеца.
Цитирай

Елин Пелин

Сега през зимата все пак какво да давам.Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ

Аз се сещам за авокадо.
Цитирай

В другата ти тема за плодовете вече са ти писали какви. Mr. Green
Цитирай

Аз от авокадо осмен пюре друго не мога да изкарам - толкова е мазно и консистентно, но знам как успявате да го накарате да пусне сок.
Иначе дал Господ късни ябълки и зимни круши по нашите земи, та ако трябва да е сок от плод - има от какво. Иначе мангото би било вариант, все пак не е като цитрусите.
Цитирай

Елин Пелин

Аз от авокадо осмен пюре друго не мога да изкарам - толкова е мазно и консистентно, но знам как успявате да го накарате да пусне сок.
И аз предполагам, че сок няма да излезе имах предвид като плод, за разнообразие. Smile
Цитирай

Плевен

давала съм готови сокчета 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора