Купени или домашно приготвени сокчета.

  • 1 040
  • 21
  •   1
Отговори
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Здравейте,какви сокчета давате на 7 месечните си бебоци.Сега като няма голям избор ,на плодове да изцеждаме.Може ли да се дават и купени все пак не знаем как са приготвени.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 752
На Хип.Приготвени са както и пюретата.Надявам се да има строг контрол.Така би трябвало да бъде.

# 2
  • Мнения: 11 003
Не съм давала сокове и все още не давам. Предпочитам суров плод или плодово пюре.

# 3
  • Мнения: 4 017
Ако ще е сок, да е пресен!
Това е моето мнение и никакви купени не давам. А ако ще е ХИП, по-добре плодово пюре

# 4
  • Мнения: 9 481
Не съм давала сокове, по-добре е да хапват плода Peace

# 5
  • Мнения: 3 869
И аз не съм фен на соковете за малки деца и бебета, но като питаш кое е по-добре - отговорът е прост - домашно приготвени, пресни. Трябват ти и домашни или био-плодове. Няма как да се запазят ценните хранителни вещества в нещо, което стои по някалко месеца по рафтовете. За да ги има все пак, се слагат изкуствени. Пресните сокове трябва да ке консумират веднага след приготвянето.

# 6
  • гр Габрово
  • Мнения: 54
Сега през зимата все пак какво да давам.Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ

# 7
  • Мнения: 2 567
И аз не съм била привърженик на всякакви сокове на тази възраст. Пиеха вода или чай, а плодовете нарязани или пасирани.

# 8
  • Мнения: 2 467
На 7 месечната си дъщеря давах пасиран плод. Сок започна да употребява активно след 2-та година.

# 9
  • Мнения: 11 003
Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ

Остави цитрусите за след годинката. Киви - ако е изчистено от семките, но лично аз бих изчакала още 2-3 месеца.

# 10
  • Мнения: 2 401

Сега през зимата все пак какво да давам.Киви и цитруси може лИИ ОСВЕН БАНАН И ЯБЪЛКИ

Аз се сещам за авокадо.

# 11
  • Мнения: 11 003
В другата ти тема за плодовете вече са ти писали какви. Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 869
Аз от авокадо осмен пюре друго не мога да изкарам - толкова е мазно и консистентно, но знам как успявате да го накарате да пусне сок.
Иначе дал Господ късни ябълки и зимни круши по нашите земи, та ако трябва да е сок от плод - има от какво. Иначе мангото би било вариант, все пак не е като цитрусите.

# 13
  • Мнения: 2 401
Аз от авокадо осмен пюре друго не мога да изкарам - толкова е мазно и консистентно, но знам как успявате да го накарате да пусне сок.
И аз предполагам, че сок няма да излезе имах предвид като плод, за разнообразие. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 498
давала съм готови сокчета 

Общи условия

Активация на акаунт