Ти не си жена , ти си мъж в женски дрехи ... !

  • 6 764
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Ами така си го свикнала...Да не разчиташ на него!
Харесва ми да съм независима,но обичам да съм глезена и да се глезя на мъжа си!

# 16
  • Мнения: 1 763
А защо жената, която няма особено много мъжки черти в характера си да е лигла?

Не съм казала , че е лигла .
Казах , че аз искам до мога да се лигавя ... ама не ми се получава . Без връзка с това коя каква е !!!

Ааа, не исках да изглежда, все едно си мисля, че обиждаш някой. Имах предвид, че в повечето жени се срещат и двете, просто едното преобладава. Моя грешка в изразяването Peace

# 17
  • Мнения: 2 448
Цял живот съм била мъжко момиче .... до скоро, когато започнах да се радвам на чисто женските си слабости, които бяха дълбоко заровени от мен и имах неистов страх да разкрия някоя моя слабост. Невероятно е, че се намери човек, който ми показа, че не е срамно да показвам женската си слаба страна. Не очаквах, че ще се почувствам толкова удовлетворена от това.
Но от лигла съм твъъърде далеч.  Laughing

По втория въпрос, напълно противоположни хора по мое мнение не могат да изградят хармонична връзка. Винаги е добре да имате нещо общо, за което да се хванете, макар, че има и изключения, в които любовта компенсира всичко. Но дали ще сме от правилото или изключението, не се знае.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 641
Мъжко момиче съм ама се прикривам нарочно,но мога да бъда и лигла,винаги реагирам според ситуацията.А колкото до противоположностите след известен брой години брак вече спират да се привличат,иначе в началото на връзките привличането е много огнено и горещо. Joy

# 19
  • Мнения: 738
Пипинка, все едно аз съм го писала Laughing Аз съм същата, но така ми харесва. На принципа съм, че на вълка вратът му е дебел, защото си върши работата сам. Приемам и подкрепа от негова страна, но само ако сам предложи и много настоява. Най-страшно е, когато станеш зависим от човека до теб. То и за отношенията не е здравословно. Решенията - важните и не чак толкова, ги взимам сама, за да си чукам главата после, ако е било неправилно, а не да ме е яд на някой друг. Съответно и сама си обирам лаврите, ако съм уцелила в десетката Mr. Green
А по въпроса за противоположностите - да, привличат се, но за дълго съжителство не може да става дума. Важното е аз и той да гледаме в една посока, не един в друг...

# 20
  • Мнения: X
мъжете искат да се чувстват спасители,велики,силни,можещи, защо да им отнемаме това удоволствие?!

За да не си повярват съвсем на всички тези неща,които не са.И за да не се чувстваме тъпи лигли в собствените си очи!

# 21
  • Мнения: 5 940
мъжете искат да се чувстват спасители,велики,силни,можещи, защо да им отнемаме това удоволствие?!

За да не си повярват съвсем на всички тези неща,които не са.И за да не се чувстваме тъпи лигли в собствените си очи!
Мъжете спрямо жените си са това, което жените им подсказват да бъдат. Могат да бъдат силни, галантни, прекрасни. Можеш и въпреки тяхната сила и ти никога да не се чувстваш лигла. Както го предпочиташ.
Защото понякога женската сила не се крие в нарочно изявената самодостатъчност, а в умението да оставиш себе си и другият да следват природата си.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 16:54 от valerie

# 22
  • Мнения: 1 878
Винаги съм се оправяла сама, никога не съм разчитала на някой мъж да ми "оправя живота". Напоследък обаче и аз като авторката се замислям, дали не е грешка и да си попременя малко отношението, да похитрувам, да се оставя да ме поглезят. Сигурно, хич не е лошо да оставиш за момент контрола в други ръце, някой друг да помисли за теб, да се покажеш по-слаба, не толкова независима  Нещо съм се размекнала... Я да се хващам, че бойлера ме чака да го ремонтирам Mr. Green

# 23
  • Мнения: X
Не мога да кажа за себе си, че съм лигла, но никога не съм чистила гаража, сменяла гуми или пълнила бензин в колата(карам всеки ден Laughing)
Просто в нашето семейство сме приели това за нормално.
Затова пък, мъжа ми зарежда миялната, пере и пуска прахосмукачка.
Да му искам пари не мога, защото аз разполагам и с неговата сметка(както и той с моята).

Преди имах тенденцията да се правя на супермен, но след като открих, че колкото повече аз ставах отговорна, толкова по-безотговорен ставаше мъжа ми, смених тактиката.
Сега вече съм на принципа: не, че не мога, но не искам (не го признавам на глас де...) Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Това продължение на темата за "мъжките момичета" на пасинет ли е?
Аз не смятам, че жените се делят на лигли и на мъжки момичета. Всеки си е някакъв. Ако искам мога да бъда лигла, а ако искам мога да бъда боец. Жена съм и докато съм жива ще съм такава. Много рева, но и много се смея. Мога да се подчиня, но мога и да изкомандвам. Мога да направя така, че да не съм зависима от един мъж, въпросът е, че нямам желание и нужда  да го правя. Реалните хора не подлежат на поставяне във графи и това е прекрасно. Hug

# 25
  • Мнения: 473
Не смятам за голямо геройство жената да изземва всички функции на мъжа и да смята, че няма нещо, което не може да направи. Разбира се всяка жена трябва да може да си представи живота си без мъж до себе си и трябва да може да се оправя сама с всичко. Но когато двама живеят заедно трябва да си поделят задълженията и отговорностите в семейството. Иначе мъжа става излишен, ако ще си правим всичко сами. Мога да се издържам сама, мога да се грижа за детето си и физически и финансово, но не го правя, защото той си има и баща. Неговата роля в семейството е да осигури финансите, докато аз съм в майчинство, да се грижи за мен и детето си, да ми помага с каквото може. Противоположностите наистина се привличат - аз и мъжа ми сме напълно различни и въпреки това успяваме да постигнем хармония и разбирателство без особени компромиси.

# 26
  • Мнения: 4 668
Не ремонтирам бойлери или печки  Simple Smile В къщи мъжът ми си има своите задължения ...
Но примерно колата аз си я карам на ремонт , ако има да идват за нещо майстори в къщи / примерно скоро се ноложи за климатиците / - аз се оправям с тях .
По митниците / заради магазина / също аз с митничарите и спедиторите . Ами писна ми !
Не си спомням откога не съм се разболявала / не че е лошо де  Laughing / , но аз и да не съм добре не лягам - все нещо има за правене .
Пари си изкарвам достатъчно , с всичко мога да се справя ... лошото е , че даже някой път да реша да похленча и мъжът ми твърди , че му изглеждам неестествено .

# 27
  • Мнения: 4 668
Това продължение на темата за "мъжките момичета" на пасинет ли е?
Не съм я чела .
Може ли линкче ?

# 28
# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Налага ми се да бъда мъж в женски дрехи понякога. Не ми пречи . Мога да бъда и лигла, ако се наложи  Wink
За неща с които мога да се справя, няма нужда да занимавам хората или съпруга си.
Да медал няма да ми дадат, ама и за счупена ноктопластика не дават Laughing 

Общи условия

Активация на акаунт