съдове tuperrware

  • 3 633
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 440
Някой може ли да ми даде координати на  дистрибутор на тази фирма.Търся си миксерчето.Ако има офис в София - още по добре.

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 12:16 от svetli333

# 1
  • София
  • Мнения: 1 020
Привет. Ето ти телефон на жена, която е дистрибутор за София-Савка се казва - 0884342482. Дори сега ми даде новия каталог - има го миксера, но е с нов дизайн и е 27 лв  Peace.

# 2
  • Мнения: 440
Благодаря.А какво интересно има в каталогът?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 341








Има офис в София  и  Пловдив.
Дистрибутори има почти във всички по-големи градове,
а стоката им се праща от двата офиса.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 020
Благодаря.А какво интересно има в каталогът?
Ми има хубави неща, аз лично си поръчах един нож с капачка - така пише ще го видим какво ще представлява и още една каничка. Аз съм им ужасен фен и постоянно нещо искам да си купувам, та едва се спрях само на това. Ако те интересува и си от София може да се видим да ти дам каталог  Peace.

# 5
  • Мнения: 440
Не съм от София SadА какво представлява този нож с капачка?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 341









Това е нож с предпазител,така че позволява да се слага в чанти и раници,без да се притесняваш,че ще пробие чантата/раницата.
Ножовете са различни - за кашкавал;за хляб;за филетиране;основен...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 972
http://order.tupperware.com/coe/app/home

Тук може да разгледате!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 020
Рени да точно така е както си обяснила  Peace. Надявам се да остана доволна.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 341








А ти нож за какво си си купила?
Този за хляба е супер!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 020
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 341







Сега  е на промоция силиконовата форма за кекс на 77 лв.
Този нож,който си купила,аз го ползвам за нашия(български) кашкавал - пробвай!- може да ти го отреже чак да прозира...
Когато ходим на риба - той е с нас.Мъжът ми с него чисти рибата там на място.Много е удобно....
Ако имаш някакви въпроси можеш да ме питаш.Аз ги ползвам от 10 години.

Последна редакция: нд, 07 дек 2008, 18:43 от рени55

# 12
  • Мнения: 4 784
Имаше по - стара тема за tuperrware, където имаше доста координати на дистрибутори, доколкото си спомням. Аз лично имам доста от техните продукти, все купени от мъжа ми, но никак не се изкушавам да си купувам други нови неща от тях.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 972
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes

http://order.tupperware.com/coe/app/!tw$shop.p_category?pv_ic_code=20000

# 14
  • Мнения: 3 634
Аз познавам дистрибуторка за София, ако някой се интересува мога да му дам координати на ЛС.  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 1 020
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes

http://order.tupperware.com/coe/app/!tw$shop.p_category?pv_ic_code=20000
То хубаво, ама не всички продукти, които са дадени тук ги има в каталога пуснат за БГ и Румъния 2008/2009.

# 16
Здравейте маминки.Аз съм от Пловдив и за първи път се включвам във вашия сайт.Относно тези съдове ,мога да  ви кажа ,,,,че са супер.И аз гледах на тях скeптично,но си набавих миксерчето и купа за съхранение.Наистина всичко в тях се запазва свежо дълго време и са удобни за транспортиране на хране.Често си ноiя ядене на детето в количката и  то стои топло и без да се разсипва.Мога да ви дам координати на дистрибутор в п-ив.Заслужава си.

# 17
  • Мнения: 66
Аз съм много доволна от тези съдове.Решила съм да се сдобия с още от тези кутии ,защото от както ги използвам и се убедих че са невероятни,наличните не ми са достатъчни.Май ще си подменям изцяло кухненските неща,защото като сравнявам с новите и по-качествени ,старите ми дори ме дразнят.Особено като разбрах,че от ниско качествените кутии и съдове,/които има във всеки дом/
водят началото си болестите на века(алергии,стерилитет,карценом) съм решила да си махам "евтинджосите"....Ако имате желание
да си намерите и вие такива съдове -на ЛС. Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте,аз съм от Пловдив ,ако може да ми дадете координатите на дистрибутор  за П-в ще съм ви много благодарна  bouquet

# 19
Ще се опитам да ти пратя телефона на една приятелка ,която е дистрибутор.Малко съм нова  и не знам как да ти пратя на ЛС-то.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Да офертата е много хубава за детските неща, вчера се изкуших за пореден път да поръчам от тях.

# 21
  • Мнения: 103
Наскоро се сдобих с няколко продукта на Tapperware и действително съм много доволна, исках да си взема и "Вълшебния миксер", но поради финансови причини реших да поизчакам малко, защото за 1 месец няколко продукта ми дойдоха в повече. Миналата седмица ходихме на разходка до Солун и отидохме до IKEA и там си намерих аболютно същия "Вълшебен миксер" (само че друг цвят) за 5 евро, вчера го пробвах с едно кремче на Dr. Oetker и свърши абсолютно същата работа като този който ни показаха на едно парти на Tapperware, е разбира се не е от същата висококачествена пластмаса, но... като за 5 евро е супер!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 103
Пардон "Магически миксер" се казва продукта на Tupperware Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 341


Сега магическият миксер е на промоция - 22лв.

# 24
  • Мнения: 377


Сега магическият миксер е на промоция - 22лв.
Освен миксера знаеш ли какво друго е на промоция?
Аз съм много доволна от нещата който съм си взела и чакам да намалят една кутия та да я взема на далавера  Laughing

# 25
  • Мнения: 377
рени55, много ти благодаря
Разгледах новите предложения, но тази кутийка пак я няма
Нищо аз пък съм инат и ще си я чакам. Twisted Evil
Не видях нищо детско, а някой спомена, че и от тези продукти има намалени  newsm78 този месец

# 26
  • Мнения: 377
рени55,
спомням си, че на кутията и казваха бонбонета, но дали така се казва и в каталога не знам.
Пролетта имаше някаква промоция - две бонбонети / малка и голяма/ и тогава с моя колежка ги разделихме. Аз взех малката и съм много доволна, и сега искам още една / пак малка/.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз от детските неща взех шишето със спортния накрайник, който отдолу има и приставка, която като се отвие и може да се сложат 3-4 бисквитки. Много хубаво шише и цената не мисля, че е много - 18 лв. за качеството на тази пластмаса, поне знам че ги няма онези вредни съставки  Peace.

# 28
  • Мнения: 440
какво представлява тази бонбонета?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 341


какво представлява тази бонбонета?

Ето я моята, о е голямата. Съхранява тестени изделия дълго време мекички.Веднъж бях сложила вътре при едни кифлички една филийка сухар и на другия ден беше омекнал............

# 30
  • Мнения: 440
А за Русе ще има ли

# 31
  • София
  • Мнения: 1 341





Sveti333, на този етап има само във Варна!

# 32
  • Мнения: 0
здравейте,съдовете наистина са много хубави ,особенно за съхранение.Аз също си поръчвам от една приятелка от Пловдив.До колкото знам тя праща и извън Пловдив.Ако искате мога да ви дам телефона и.
Аз последно си купих съд за топло сервиране от промоцията ,а сега мисля ,че има на промоция май ножове.

Общи условия

Активация на акаунт