съдове tuperrware

  • 3 639
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 020
Поръчах си този нощ, който е за зеленчуците - 41 лева е. Аз имам много хубав нож за хляб, не че за зеленчуци нямам, ама пусто се изкуших. Много искам от силиконовите тавички или формички, ама много са скъпи.
А някой успя ли да отвори този линк и по-точно да намери каталога, защото аз нещо не се справих. Rolling Eyes

http://order.tupperware.com/coe/app/!tw$shop.p_category?pv_ic_code=20000
То хубаво, ама не всички продукти, които са дадени тук ги има в каталога пуснат за БГ и Румъния 2008/2009.

# 16
Здравейте маминки.Аз съм от Пловдив и за първи път се включвам във вашия сайт.Относно тези съдове ,мога да  ви кажа ,,,,че са супер.И аз гледах на тях скeптично,но си набавих миксерчето и купа за съхранение.Наистина всичко в тях се запазва свежо дълго време и са удобни за транспортиране на хране.Често си ноiя ядене на детето в количката и  то стои топло и без да се разсипва.Мога да ви дам координати на дистрибутор в п-ив.Заслужава си.

# 17
  • Мнения: 66
Аз съм много доволна от тези съдове.Решила съм да се сдобия с още от тези кутии ,защото от както ги използвам и се убедих че са невероятни,наличните не ми са достатъчни.Май ще си подменям изцяло кухненските неща,защото като сравнявам с новите и по-качествени ,старите ми дори ме дразнят.Особено като разбрах,че от ниско качествените кутии и съдове,/които има във всеки дом/
водят началото си болестите на века(алергии,стерилитет,карценом) съм решила да си махам "евтинджосите"....Ако имате желание
да си намерите и вие такива съдове -на ЛС. Hug

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте,аз съм от Пловдив ,ако може да ми дадете координатите на дистрибутор  за П-в ще съм ви много благодарна  bouquet

# 19
Ще се опитам да ти пратя телефона на една приятелка ,която е дистрибутор.Малко съм нова  и не знам как да ти пратя на ЛС-то.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 020
Да офертата е много хубава за детските неща, вчера се изкуших за пореден път да поръчам от тях.

# 21
  • Мнения: 103
Наскоро се сдобих с няколко продукта на Tapperware и действително съм много доволна, исках да си взема и "Вълшебния миксер", но поради финансови причини реших да поизчакам малко, защото за 1 месец няколко продукта ми дойдоха в повече. Миналата седмица ходихме на разходка до Солун и отидохме до IKEA и там си намерих аболютно същия "Вълшебен миксер" (само че друг цвят) за 5 евро, вчера го пробвах с едно кремче на Dr. Oetker и свърши абсолютно същата работа като този който ни показаха на едно парти на Tapperware, е разбира се не е от същата висококачествена пластмаса, но... като за 5 евро е супер!  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 103
Пардон "Магически миксер" се казва продукта на Tupperware Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 341


Сега магическият миксер е на промоция - 22лв.

# 24
  • Мнения: 377


Сега магическият миксер е на промоция - 22лв.
Освен миксера знаеш ли какво друго е на промоция?
Аз съм много доволна от нещата който съм си взела и чакам да намалят една кутия та да я взема на далавера  Laughing

# 25
  • Мнения: 377
рени55, много ти благодаря
Разгледах новите предложения, но тази кутийка пак я няма
Нищо аз пък съм инат и ще си я чакам. Twisted Evil
Не видях нищо детско, а някой спомена, че и от тези продукти има намалени  newsm78 този месец

# 26
  • Мнения: 377
рени55,
спомням си, че на кутията и казваха бонбонета, но дали така се казва и в каталога не знам.
Пролетта имаше някаква промоция - две бонбонети / малка и голяма/ и тогава с моя колежка ги разделихме. Аз взех малката и съм много доволна, и сега искам още една / пак малка/.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз от детските неща взех шишето със спортния накрайник, който отдолу има и приставка, която като се отвие и може да се сложат 3-4 бисквитки. Много хубаво шише и цената не мисля, че е много - 18 лв. за качеството на тази пластмаса, поне знам че ги няма онези вредни съставки  Peace.

# 28
  • Мнения: 440
какво представлява тази бонбонета?

# 29
  • София
  • Мнения: 1 341


какво представлява тази бонбонета?

Ето я моята, о е голямата. Съхранява тестени изделия дълго време мекички.Веднъж бях сложила вътре при едни кифлички една филийка сухар и на другия ден беше омекнал............

Общи условия

Активация на акаунт