усетихте ли земетресение

  • 3 915
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 017
Ужас, добре че детето не се събуди

и м-тел са без обвхат

# 1
  • Мнения: 299
да, като че ли бяха два труса Tired

# 2
  • Мнения: 207
Да, силно беше. Аз съм на 1-ви етаж

# 3
  • Мнения: 106
4 етаж. грабнах бебето докато спеше... сега ме е страх да не повтори. от както се е родило (6м.) това му е второто земетресение.

# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Бях в банята..за малко да падна  Sick

# 5
  • София
  • Мнения: 672
Усетиха се два труса..
Поизплашихме се доста! Сега чакам да кажат къде е бил епицентъра, но инфо още няма.
Дано вечерта е спокойна Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 5 713
Ужас..... Confused
Аз съм на 12 етаж и доста силно се люшнах както бях на стола и в първия момент не реагирах но като погледнах полюлея и изтръпнах! Confused
Дано няма повече трусове! Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Мнения: 219
ужас, земетресение и то истинско. Наистина май е вярно че бебетата усещат такива неща, Андреа беше много неспокойна и проплакваше много нетипично, даже не знам как да го обясня,а сега си се успокои от само себе си... дано да не се случват такива неща и наистина най-важното е да сме живи и здрави, всичко друго е без значение 
 

# 8
  • София
  • Мнения: 5 713
Земетресението е с епицентър София под южния парк! 4 по Рихтер! Confused

# 9
  • Мнения: 4 187
Ох, момичета, представям си какво ви е! Аз се ужасявам от земетръси. Когато Рая беше бебе на месец и малко и тук ни разтресе леко. Седмици след това не можех да спя.

# 10
# 11
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Пред нашият блок още има хора отвън....много изплашени при това  Sick

# 12
  • София
  • Мнения: 5 713
При вас бая високи блокове има с по 10 етажа отгоре над нас! Confused

# 13
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Димяни , аз живея във един от високите блокове до мола на Стамболийски ( не най-високите )....ние живеем на 9-тият етаж. Над нас има още 9 етажа....Много силно се усети.  Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 5 713
Щом в нас на 12 етаж бая се люшна и се чу и гръм предтавям си какво е там ooooh!
В Дружба нямало ток още/....

Общи условия

Активация на акаунт