Моля, препоръчайте ми цвят

  • 662
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 243
...за руж Blush
Светъл тен, чувствителна кожа - подчертано склонна към изчервяване! Confused, светли очи, тъмна коса.
Обикновено се гримирам в кафяво (очи), бежово-розово прозрачно червило.
Обичам кафенеещи ружчета, на напоследък все попадам на оранжевеещи върху кожата ми - което категорично не ми харесва!
А да, и малко да коригирам - че лицето ми е продълговатично, и бузките изглеждат... Crazy - Как?

Ако може снимки на конкретни продукти и цветове, за които се сещате - в среден ценови клас. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 478
Със сигурност кафявата гама е твоят цвят.
Единствения съвет,който мога да ти дам е да си купуваш руж след тестер.
Иначе винаги може да си разочарована.
А ако имаш възможност,направи си един професионален грим,за да получиш съвет как да нанасяш руж или друг грим Peace

# 2
  • Мнения: 3 641
Според мен прасковения цвят ще ти стои много добре, предвид опиданието.
 има на Буржоа много хубав,но не се сещам за номер Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 746
Според мен прасковения цвят ще ти стои много добре, предвид опиданието.
 има на Буржоа много хубав,но не се сещам за номер Hug

Подкрепям Джени напълно  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 243
Момичета, благодаря.

# 5
  • Мнения: 3 641
В Бонжур има тестери на различните цветове руж, може да пробваш Hug

# 6
  • Мнения: 641
Аз пък се чудя като обичаш кафенеещи... защо въобще ни питаш,направо купувай и ползвай.Ти най добре ще прецениш какво ти отива когато го тестваш и се видиш. newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 1 243
Малко ме притеснява мазането от тестери Blush и без това се изприщвам и изчервявам от много неща. А и като съм гледала как се гримират продавачки баш с тестери Sick
Ангелина - не се чуди толкова, не винаги това, с което сме свикнали, е най-доброто за нас Peace, понякога отстрани може да ти дадат нелоши идейки.

Общи условия

Активация на акаунт