Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

София

Не знам дали и на някой друг му се е случвало, но на мен май ми пораснаха краката през бременността Embarassed Rolling Eyes Преди носех 36-ти или 37-ми номер, а сега всички стари обувки са за изхвърляне - пръстите ми опират отпред, петите ми стърчат отзад. С две думи, новите ми обувк са поне 38-ми номер.
Ехххх, къде ми отиде финото малко краче Blush Very Happy
Цитирай

София

От 36-ти, сега съм 38-ми, но се надявам след като родя да си върна теглото от преди първата бременност и тогава  да реша дали да изхвърлям обувки  Smile
Цитирай

И при мен така се получи,сега нося с два номера по-големи обувки #Crazy
Цитирай

Burgas

Лелеее, ама задължително ли порастват краката или е само при някои?  newsm09 Според мен краката стават по- големи по време на бременността вследствие на отоците, ама не знаех, че остават така и след раждането... newsm78
Цитирай

Варна

Не знам дали и на някой друг му се е случвало, но на мен май ми пораснаха краката през бременността Embarassed Rolling Eyes
Не, това не ми се случи, но пък бе за сметка на килограмите (+27), с 10 от които все още се боря #2gunfire
Цитирай

Burgas

Ужас! Тая бременност що поражения носи не е истина, то едно ли са, две ли са,ако не ти се случи едно, ще ти се случи друго, второ, трето, пето... ooooh! Да видим на мен какво ще ми се падне!  smile3516
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Преди да родя дъщеря си носех 36 номер (даже понякога и 35)! После ми порастна до 37 номер  Mad. Със сина ми не засякох нов растеж  Thinking , но след дъщеря ми ми падна напречния свод на левия крак и затова сега си купувам 38 номер, за да не ми притиска и да ме боли. Понякога все още си ми стават 37-ми номер Smile, но минах основно на чехли  Flutter
Цитирай

София

И аз съм точно като Шани, сега съм на 37ми.

Жената на Бранд точно на това се надява, защото в момента с нейния малък крак не може да си намери обувки, пазарува в детските магазини.
Цитирай

Германия

И моят крак порасна. От 37 минах на 38 номер обувки.
Цитирай

БГ - София

И моите пораснаха  Sad, от 36 на 38  Embarassed.
Цитирай

New Zealand

И при мен така се получи,сега нося с два номера по-големи обувки #Crazy
И аз така  Sick
Ако родя още едно и ще трябва на мъжкия щанд да ходя #Crazy newsm78
Цитирай

гр.Царево

И на мен след втората бременност му порастна кракът. Преди носех 36 номер обувки, сега 37.
Цитирай

София

Само някои от старитеобувки не ми стават, други пък ми стават, но като цяло и аз имам чувството, че ми е порастнал крака.
Това ми напомня на 1 бивш съсед се как оплакваше на тате - Вика "Вилмето (жена му) пак е бременна. След първото напълня 20 кг. и от 39 започна да носи 41 № обувки, какво ли ще е сега ????"  Shocked Mr. Green Shocked  
Цитирай

Пловдив

Не са мръднали и с милиметър. В 37 г.с. съм. Качила съм досега 16 кг. Не ми се и подуват грам краката. Незнам дали от това зависи.
Цитирай

Varna

Само някои от старитеобувки не ми стават, други пък ми стават, но като цяло и аз имам чувството, че ми е порастнал крака.
Преди бременността носех 36. Като родих нито една обувка не ми ставаше. Две-три години носех 37. Сега пак нося 36 Laughing Laughing Но определено леко ми се е разширил крака
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора